636 Shares 2378 views

Napęd na wszystkie koła "Sobol" (GAZ-27527)

Począwszy od 2010 roku, rozpoczęła się większych zmian w Gorky Automobile Plant. Gama samochodów z rodziny „Gazel” i „Sobol” uległ znaczącej modernizacji i poprawy. A jeśli wygląda na nowe maszyny nie zmieniły się znacznie w części technicznej wręcz przeciwnie (który sam jest wart stosowanie nowej „Cummins” American silniku!). W dzisiejszym artykule omówimy gaz modyfikacji, takich jak napęd na wszystkie koła „Sobol”, opracowanego w 2011 roku, rok.


wygląd

Konstrukcja samochodu jest praktycznie nie zmieniło. Teraz napęd na wszystkie koła „Soból” jest wykonana w taki sam sposób, jak jego kolega monoprivodnom od 2003 roku modelu. Jedynym wyróżnikiem – koła i luz. Poprzez wykorzystanie napędem na wszystkie koła znacznie wzrosła prześwit pod pojazdem, odpowiednio, i przepuszczalności, too.

salon

W przeciwieństwie do powierzchowności, wnętrze samochodu zostało przerobione dramatycznie. Zmiany omówiono wiele rzeczy, w tym przednie koła napędu paneli.Teper „Sobol” ma nowe, dokładniejsze torpedy architektury oraz nowoczesnego panel instrumentów z dwoma dużymi tarcze prędkościomierza i obrotomierza. Nawiasem mówiąc, ten ostatni został zaprojektowany specjalnie dla zwyczaj znany EDAG, które w tym samym czasie wykonany panel przyrządów dla niemieckiego „Mercedes”. Wreszcie, w kabinie nie było normalne wykończenie! Plastikowe że używane stale skrzypiały i brzęczały (a nawet w nowych samochodach), obecnie stało się przyjemne w dotyku i nie emituje obce dźwięki. Został on poprawiony i izolacja akustyczna, która jest po prostu nieobecne we wcześniejszych modelach, „Sobol”.

Deflektory Kanały już nie odpadnie podczas regulacji. Z nowa konstrukcja torpeda została również przeprojektowany system wentylacji, co znacznie zwiększa wydajność pieca. Jeśli chodzi o pasażerów, napęd na wszystkie koła „Soból” jest w stanie pomieścić wygodnie do 6 osób w kilku rzędach siedzeń, co pozwala zarządzać bez „D” kategorii licencji. Na Kii fabrycznie produkowane, a także 10-spot wydłużony modyfikacji.

Napęd na wszystkie koła „Sobol” – komentuje charakterystyki technicznej

Pod maską minivana pisał US turbodiesel „Cummins” używany również w pojazdach, „Gazela Biznesu”. Kiedy w objętości roboczej 2.8 litra przesyła je do 120 KM. Amerykańscy koledzy pomóc to możliwe, aby zmniejszyć całkowite zużycie paliwa 10,5 litrów w trybie mieszanym. Ale dynamika „Soból” nie jest tak gładka. Leap od zera do „setki” szacuje się na 25 sekund, a prędkość maksymalna wynosi 120 km na godzinę. Sparowany z włączonym silnikiem , manualną skrzynią biegów na 5 etapów.

Cena nowego napędu na cztery koła „Soból”

Warto zauważyć, że korzystanie z napędem na wszystkie koła znacznie podnieść cenę produkcji „Soból”. Minimalna cena, przy której on sprzedawany w Rosji jest 701,000 rubli (tylko na 300 tysięcy mniej niż cena nowego „Ford Transit”). Wpłać tej kwoty pieniędzy tylko na kilka gotowej drogi, więc masowa produkcja nigdy nie została wydana.