373 Shares 3299 views

Kiwi torebce: stworzyć w pięć minut

Wszystkie nowoczesne ludzie od dawna miał pojęcia, jak używać pieniądza elektronicznego. systemy płatności , istnieje wiele, a jednym z nich – QIWI. Na pewno nie tylko widzieli swoje logo kiedy płacić za pomocą telefonu komórkowego z wykorzystaniem terminala. Jednak jeśli zaczniesz torebkę kiwi, pieniądze mogą być zapisywane, gdy płacisz. Właśnie wtedy, gdy płacisz za pośrednictwem terminala mobilnego, aby miały przyzwoitą prowizję – od trzech do pięciu procent, a czasem więcej. Innymi słowy, można umieścić sto rubli, a konto uzupełniany tylko 95. Teraz obliczyć, ile pieniędzy jest na mobilnej komunikacji wydajesz miesięcznie, należy pomnożyć tę kwotę przez 12 (lat) i obliczyć z niej 5%. Zgadzam przyzwoite pieniądze. A jeśli masz torebkę kiwi, które tworzą przystawki, czyli te można zaoszczędzić. Jeśli są inspirowane przez tę perspektywę, a następnie udać się do najbliższego QIWI terminala. Trzeba będzie nie więcej niż pięć minut, aby zarejestrować Kiwi torebkę.


Więc, co widać na ekranie? Dostępne są trzy opcje: „usługa płatnicza”, „Moje konto” i „usług banków.” Musisz wybrać „Moje konto” i kliknij przycisk. Następnie można łatwo obsługiwać, postępując zgodnie z instrukcjami. Podczas procesu rejestracji będziesz musiał podać numer swojej komórki, ponieważ był do niego zostanie dołączony torebkę. Innymi słowy, telefony komórkowe oraz liczby jest liczba osobistego portfela. Zgadzam się, to jest bardzo wygodne. Następnie otrzymasz SMS do telefonu, który zostanie określony hasło. Dzięki niemu można wprowadzić system płatności i zobaczyć torebkę kiwi, tworzyć zdecydujesz. Według tajnego kodu można użyć w dowolnym terminalu QIWI od tych, które znajdują się na terytorium kraju.

Po umieścić fundusze do portfela, będziesz w stanie zarządzać nimi z poziomu komputera. Aby to zrobić, musisz zalogować się do serwisu i utworzyć konto Qiwi, wskazując liczbę telefonu komórkowego. Będziesz się ponownie do wiadomości tekstowej przy użyciu hasła. Im będzie używany podczas pracy z torebki w trybie online. Zatem torebce Kiwi, który jest dość łatwe do tworzenia, będzie miał dwa hasła: jedno dla terminala i jeden dla Internetu. Sama liczba będzie taka sama – numer telefonu komórkowego. Z tego systemu płatności, będzie w stanie płynnie i ekonomicznie płacić żadnych kosztów, czy to usługi komunalne, telewizja kablowa, telefonów komórkowych i Internetu. Ponadto, może on być stosowany do dokonania zakupów w różnych sklepach, aby pieniądze od salda kont na różnych witrynach interesujących dla Ciebie. Ponadto, jeśli masz Kiwi torebkę, którą można stworzyć w ciągu zaledwie pięciu minut, można zarejestrować inny i przelać pieniądze tam pierwszy.

System ten służy do obliczania waluty elektroniczny Portfel RUB (w skrócie MWRUB), który jest odpowiednikiem rosyjskiego rubla. Również układ Kiwi jest dobre, ponieważ oprócz numeru telefonu, nic więcej jest potrzebne do określenia. Inne systemy płatności niemal wszystkie dane, potrzebne są nawet numeru paszportu. Aby chronić swoje oszczędności w przypadku utraty telefonu, można ustawić specjalny kod PIN, aby wejść do aplikacji Java, ale nikt nie może.