181 Shares 3086 views

Jak zwrócić pieniądze spędzony online sklep z cashback

Co jest Cashback

Cashback – powrót do kupującego pieniędzy przeznaczyć na zakup w sklepie internetowym. Ten powrót odbywa się poprzez specjalne usługi, z których najbardziej popularne – usługa z oryginalną nazwą „Otkat”.


mechanika powrót jest bardzo prosta: dokonać zakupu, sklep potwierdzi otrzymanie płatności, a obsługa zwraca ci zaliczki kwotę przepisać. Może ona mieścić się w zakresie od 1,5 do 11 procent, lub może być wartością stałą.

Zwrot pieniędzy przychodzi na koszt kupującego w prywatnej służbie biurowego „Otkat”, a potem można zabrać je dowolny wygodny sposób.

Dlaczego muszę cash back?

usługi cashback motywować konsumentów do zakupów w poszczególnych sklepach i przekształcić je w lojalnych klientów. Cashback – dość poważny dodatek do zwykłych rabaty i promocje sezonowe. Cashback korzyścią jest to szczególnie zauważalne w przypadku dużych lub drogich zakupów dużej liczby zleceń.

Można usługą cashback oszukać?

Niekorzystne oszukać każdą usługę lub sklepu. Po tym wszystkim, jak już wspomniano, z tym programem sklepach zwiększyć swoją bazę klientów i zwiększyć lojalność. A sama usługa jest zainteresowany długoterminową współpracą z dostawcami i dużym przepływie klientów od wielu lat. Wszakże w rzeczywistości, taka usługa jest skutecznym narzędziem marketingowym dla firm handlowych. Tylko zamiast reklamy korzyści finansowe jak tu stosowane.

Schemat interakcji jest następujący: Sklep zastrzega budżet na promocję poprzez usługę Cash Back jako zwykłej reklamy i marketingu. Ten budżet jest przeznaczana na usługi Komisja cashback, aby przyciągnąć klientów. W ten sposób serwis zarabia procent zakupów (w tym Komisja nie jest widoczne dla kupującego, jak sklep jest do zapłaty), a użytkownik usługi otrzyma zwrot pieniędzy.

Nie otrzymać cashback użytkownik ryzykuje tylko w jednym przypadku – gdy on zaprojektowany zakupu przez telefon, a nie za pośrednictwem strony internetowej „Otkat” Wtedy jego system po prostu nie widzę.

Jakie produkty są objęte Cash Back?

Praktycznie wszystko! W służbie „Otkat” tworzą dużą pulę sklepach partnerskich i stale się rozwija. Tu i sklepy sportowe Nike i „Kant”, hipermarketów budowlanych „akson” i OBI, sklepy odzieżowe Kup VIP i Tom Tailor, kosmetyki Vichy i wiele, wiele innych, w tym China Megamall AliExpress i innych chińskich sklepów. I dostać cashback możliwe nie tylko dla towarów, ale także przy zamawianiu usługi – ten dostawa kwiatów i garaże, a nawet kilkadziesiąt różnych usług z prywatnych mistrzów spółki PROFI.RU. Użytkownikowi łatwiej było poruszać się na stronie internetowej „Otkat” Wszyscy partnerzy są podzielone na sekcje tematyczne.

Czy to możliwe, aby zaoszczędzić jeszcze więcej?

Tak, jest to możliwe. Aby to zrobić, wystarczy podłączyć do skierowania programu serwisowego „Otkat”. Zrobić dobry uczynek – zaproś znajomych do łączenia się z „wycofywania” i zacząć oszczędzać na cashback. Gdy skierowanie wchodzi za pośrednictwem linku i zarejestruje się na „Otkat” usługi, zostanie natychmiast obciążony 15% Cashback z każdego zakupu. Jeśli wiele osób połączyć, kwota transferu wyniesie znaczne ilości i będzie porównywalny do osobistego cashback. Usługa będzie przeniesienie płatności są zawsze, jak twoje zakupy skierowania zaprzyjaźnić.

Jak długo cashback przychodzi do mojego konta?

stopa zwrotu zależy od warunków określonych przez sklep. Sam serwis „Otkat” dokonania płatności natychmiast, jak tylko potwierdzić sprzedawcą. Wszystkie transakcje pojawiają się na koncie. Nawiasem mówiąc, jest to bardzo wygodne – zawsze można kontrolować nie tylko wszystkie swoje zakupy, ale „dochód”, które otrzymaliśmy od nich. Średnio użytkownicy serwisu „Otkat” może dostać zwrot około 8000 rubli spędził 100 000 Ale pod pewnymi warunkami, kwota zwrotu może być wyższa. Eksperymentuj!