192 Shares 9111 views

Jak wpłacić pieniądze na „Tele2” za pomocą karty płatniczej? Wskazówki i sztuczki

Do tej pory większość obliczeń dokonanych za pośrednictwem kart kredytowych. Dla tych płatności obejmują wynagrodzenia, przekazy pieniężne, dotacje, a także wiele innych tłumaczeń. W celu zapłaty za towary i usługi, nie ma potrzeby, aby wypłacić pieniądze z bankomatu, płacić za na tyle z nich przez terminal za pomocą plastikowej karty. Do jednego z tych rodzajów płatności stosuje się do zakończenia telefonie komórkowym. Aby dowiedzieć się, w jaki sposób umieścić pieniądze na „Tele2” przy użyciu karty bankowej, zostanie omówione w tym artykule.


Jak płacić „Tele2” z kartą?

Aby dodać środki, można użyć dowolnej karty kredytowej lub debetowej, który jest wydany przez rosyjski bank. Przed procedura ta powinna zostać wyjaśniona wcześniej z operatorem sieci, usług bankowych organizacji gorących linii, możliwości wystąpienia takich wzmocnień. Fakt, że niektóre organizacje specjalnie blokowania takich funkcji. Ważne jest, aby pamiętać, że dla odblokowania konieczne jest zrobić wszystko samodzielnie. Mianowicie, aby uczynić swój numer telefonu komórkowego, który jest planowany do uzupełnienia kwoty pieniędzy. Następnie należy wprowadzić parametry plastikowej karty. Następnie należy ponownie sprawdzić wszystkie wypełnione danymi dotyczącymi płatności i potwierdzenie przelewu. Wszystkie powyższe kroki będą musieli poruszać się na oficjalnej stronie internetowej banku, który z konieczności będzie musiał zrobić jeszcze więcej informacji na temat właściciela karty kredytowej. Dotyczy to tych przypadków, gdy karta jest przyłączone. W następujących przypadkach ładowania będzie znacznie szybciej.

Jak zasilić swoje konto za pośrednictwem bankomatu?

Najbardziej przystępne i wygodnym rozwiązaniem jest mobilna płatność usług płatniczych za pośrednictwem bankomatu od instytucji bankowych świadczących usługi dla abonenta. Praktycznie wszystkie bankomaty, co do zasady, jest sekcja „Inne czynności”, przechodząc do tego można dokonać płatności. Raz w tym dziale, klient odkrywa opcję „Płatności”, trzeba wybrać się do usługodawcy, a mianowicie „Tele2”. operator komórkowy jest popularny, więc obecny na liście rosyjskich banków, a także krajów obcych i WNP. Najważniejszą rzeczą do zrobienia – jest sprawdzenie na wyświetlaczu ATM wszystkie wypełnione pola i upewnij się, że nie ma żadnych błędów. Tak, to staje się jasne: aby wpłacić pieniądze na „Tele2” przy użyciu karty bankowej, nic wielkiego. Wystarczy znaleźć najbliższą jednostkę i przeprowadzić operację.

Jak zasilić swoje konto przez Internet?

W celu uzupełnienia bilansu za pośrednictwem Internetu, należy odwiedzić witrynę operatora komórkowego, a następnie przejdź do menu płatności. Następnie należy wybrać kartę płatniczą i numer telefonu oraz kwotę płatności. Po tym, trzeba przejść, aby wypełnić szczegóły karty, a mianowicie, aby podać numer karty kredytowej, data ważności, nazwę posiadacza karty oraz kod CVV2 / CVC2. Gdy wszystkie dane zostaną zakończone i sprawdzone pod kątem błędów, należy potwierdzić płatność. Pieniądze muszą być natychmiast odebrany. Na przykład, jeśli umieścić pieniądze na „Tele2” za pośrednictwem karty bankowe PKO, to najpierw trzeba podłączyć kartę do swojego numeru telefonu. Ten etap dalszego uproszczenia płatności i zaoszczędzić czas.

Jak wpłacić pieniądze na „Tele2” za pomocą karty bankowej bez prowizji?

Najwygodniejszym sposobem, który nie wymaga nawet Komisja, jest płatność przez SMS. Dzięki tej usłudze można wpłacać pieniądze na „Tele2” przy użyciu karty bankowej, wysyłając tylko jedną wiadomość do numeru 109. wiadomość SMS należy podać kwotę wypłaty. W tym przypadku liczba musi być w rublach i kopiejek bez. Ta funkcja jest dostępna dla abonentów, których rachunek karty powiązane z numerem telefonu. Każda wiadomość wysłana na numer 109 nie jest pobierana, więc to kosztuje posiadacza karty bezpłatny. Zatem, w celu zaoszczędzenia pieniędzy, które można umieścić pieniądze na „Tele2” za pomocą karty bankowej bez prowizji.

pomocnych wskazówek

Jest też inny sposób do uzupełnienia bilansu telefon – to bankowości internetowej. Aby przeprowadzić tę operację, musisz udać się do osobistego konta bankowego online i wybierz „Płatność komórkowej” menu. Następnie musisz znaleźć nazwę swojego operatora telefonii komórkowej, a następnie wprowadź numer telefonu i pewną sumę pieniędzy, do której abonent chce zasilić swoje konto. W przyszłości nie tracić czasu na następnej uzupełnienia bilansu, to będzie lepiej założyć avtoplatezh. Prawie wszystkie banki oferują tę usługę. Na przykład, umieścić pieniądze na „Tele2” przez 24 VTB karty bankowej za pomocą bankowości internetowej dla avtoplatezha systemu może być w ciągu kilku minut. Jeśli z jakiegoś powodu nie ma pod ręką ATM lub komputera, karty kredytowej, można poprosić operatora pieniądze w długach. Aby to zrobić, należy wysłać prośbę lub wiadomość na numer, który będzie musiał sprawdzić z menedżerem „Tele2”. W takim przypadku, jeśli pieniądze nie nadchodzi, to powinno mieć zastosowanie również do biura firmy.