247 Shares 5169 views

Jak wypełnić torebkę Kiwi przez terminal: kilka prostych sposobów

Z tego systemu płatniczego jest łatwiej pracować niż jakakolwiek inna. Aby napełnić swoje konto, wycofać pieniądze, zapłacić sieci dla towarów i usług, grzywien lub pożyczek z wykorzystaniem elektronicznego portfela Qiwi – wszystko to zajmuje tylko kilka minut. Aby zapewnić wygodę systemu, raz wystarczy zbadać niektóre aspekty proceduralne, takie jak sposób finansowania Kiwi torebkę przez terminal, jak sprawić, by mu zapłacić lub wypłacić pieniądze w grę.

Krok pierwszy: otwarty portfel

Aby rozpocząć korzystanie z tego prosty sposób obiegu towarowo-pieniężnej, należy najpierw utworzyć portfel użytkownika w systemie płatności. Jak wszystko inne, procedura ta jest bardzo szybka i prosta. Można wybrać jeden z dwóch sposobów rejestracji – na stronie internetowej oraz poprzez terminal. W pierwszym przypadku, trzeba zarejestrować konto osobiste, podaj swój numer telefonu i oferowanych captcha, kleszczy i zgadzasz się z warunkami, to nadal uwierzytelniać numerów poprzez SMS – a nie być problemem, w jaki sposób finansować Kiwi torebkę przez terminal. Aby naładować kartę będą musiały inne czynności, ale o tym później. Zarejestruj torebkę w terminalu równie proste. W oknie otwarcia, wybierz opcję „Portfel” i podaj swój numer. System poprosi być zarejestrowany jako konieczność potwierdzenia z „tak” i „Dalej”. Kod telefonu przyjdzie do wejścia do swojego biura. Okno do liczby komórek, a następnie wprowadzić kod PIN. Wszystko biuro jest gotowy, a teraz użytkownik będzie wiedział, w jaki sposób wypełnić torebkę Kiwi przez terminal.

dowód rejestracyjny

Wiązanie istniejących kart plastikowych do Visa QIWI Wallet – to bardzo wygodny i szybki. Najważniejsze – to pomaga zminimalizować wysiłek, aby wypełnić jak torebki Kiwi pośrednictwem terminalu dowolnego banku lub przez Internet, ale także na zakup towarów w rozległej sieci sklepów. Zabieg przeprowadzany jest w kilku krokach na stronie internetowej systemu QIWI. Jeden warunek: karta musi być wykonane w kraju, w którym zarejestrowany numer telefonu. Oferta dotyczy wszystkich kart kredytowych Visa i MasterCard i jest ważna we wszystkich krajach WNP i innych obcych krajach, z wyjątkiem Stanów Zjednoczonych, Kanady i Estonii. Do rejestracji i powiązać kartę na swoim koncie na stronie internetowej Kiwi będzie musiał wypełnić prosty formularz i sprawdź członkostwo karty SMS. Od tej chwili nie ma problemów z uzupełnienia i wycofanie środków z elektronicznej portmonetki.

Złożyć depozyt w gotówce

Jest to możliwe ze względu na salonach, w oddziałach banku oraz, oczywiście, na wielu terminalach. Myśląc o tym, jak wypełnić torebkę Kiwi przez terminal, trzeba się rozejrzeć i wybrać terminala Qiwi – wtedy na oddanie pieniędzy nie zostanie obciążona prowizję. Reszta jest prosta. Jeżeli telefon jest już zarejestrowany w systemie jednej z metod opisanych powyżej, należy wybrać okno „Płatności”, a następnie kolejność – opcję „E-pieniądze”, a następnie „Qiwi-torebkę.” Wpisz swój numer, to sprawdzić, kliknij przycisk „Dalej” i wkleić do terminala pieniędzy, kliknij przycisk „Zapłać”. I nie zapomnij zabrać czek! Konto jest natychmiast aktualizowana. W tym samym czasie, można dokonać nie więcej niż 15 tysięcy rubli. Do zakupu towarów w sieci, aby uregulować wszystkie rodzaje płatności jest wiedzieć jak zapłacić Kiwi torebkę przez terminal za pośrednictwem konta internetowego i korzystania z aplikacji mobilnej w telefonie. Wszystkie te metody są równie proste i skuteczne, a co najważniejsze – to ułatwia życie w dobie katastrofalnego braku czasu.