604 Shares 7281 views

Instagram, jak zarobić pieniądze?

Dziś społecznej sieci rozwijają się bardzo szybko pojawiają się nowe odmiany. A wraz z tym istnieje możliwość korzystania z C to nie tylko zabawa, aby spędzać czas, ale także do zarabiania pieniędzy. Teraz niemal dowolnej aplikacji opartych na sieci Web, która ma dużą publiczność, można zarabiać. Przy odpowiednim podejściu do tej sprawy może być doskonałym źródłem dochodów zarówno czynnego i biernego. W artykule jako przykład zostaną zbadane sposobów na zarabianie pieniędzy instagrame.


Historia sieci „Instagram” i jej możliwości

Instagram pierwotnie stworzony jako dodatek do wydawnictw profesjonalnych fotografów. Następnie, wraz z liczbą użytkowników wzrosła do sieci społecznościowej. Teraz Instagram jest mikroblog, jak Twitter, gdzie każdy właściciel urządzenia z Androidem lub iOS można w dwóch kliknięć zdjęcie i opublikować go na wyświetlaczu na całym świecie.

obróbka fotografii, istnieje wiele dobrych filtrów i narzędzi edycyjnych. Również instagrame mają takich wspaniałych możliwości, zarówno abonentów, hashtags i podpisy do zdjęć. Po zapoznaniu się z szerokimi możliwościami tego photoset powstaje pytanie: jak zarobić instagrame? Przede wszystkim trzeba zrobić z konta pewną markę ze swoistą niespodzianką.

Robimy instagrame atrakcyjne konto

Przede wszystkim, i to jest decydującym warunkiem podniesienia popularności tej sieci społecznej, trzeba zlokalizować jakości i ciekawe zdjęcia. Powinny one być w każdej funkcji, aby zmotywować jak najwięcej ludzi, jak to możliwe. Umieść zdjęcie dość często. Ale przesadzaj z tym nie warto. Interesujące i wysokiej jakości zdjęcia są w stanie przyciągnąć znaczną liczbę abonentów do swojego konta.

Weźmy na koncie ciekawy i przyciągnąć uwagę awatara. Że to twoja wizytówka. Jej intrygujące atrakcją jest w stanie wyciągnąć nowych użytkowników przeglądania konta, do zapoznania się z resztą na zdjęciach.

Innym sposobem na zarabianie zapisanych instagrame jest wykorzystanie popularnych hashtags. Użytkownicy często korzystają hashtags wyszukiwania, które mają największą popularność. Staraj się robić zdjęcia na kilka z nich. Spowoduje to w dużej liczbie zwiedzających do konta, a niektóre z nich mogą stać się subskrybentów.

Wypowiadając się na temat zdjęcia innych osób i umieszczanie sympatie – klucz do sukcesu

Istnieje co najmniej dobrym sposobem na zarabianie abonenci instagrame – umieszczania sympatie i dodawać komentarze do zdjęć innych użytkowników o podobnych zainteresowaniach. Aby je znaleźć, istnieje specjalna funkcja „Featured Members” w sekcji wyszukiwania. Pozostawić miłe komentarze, umieścić Huskies i zawsze być szczerym w tej sprawie. Podczas gdy inni dotrzeć do swojego konta z powrotem. Niektóre subskrybować, a niektóre po prostu podoba i pisać komentarze, które będą również dobry zysk w promowaniu swojego konta.

Należy zauważyć, że komentarze są bardziej efektywne pod względem reakcji odwrotnych niż tylko husky. Obecnie wyzwaniem jest, aby Huskies w instagrame i uzyskać informacje zwrotne od użytkowników został rozwiązany. W rzeczywistości, wszystko jest bardzo proste.

Wiązanie konta na portalach społecznościowych oraz oznaczenie zdjęć miejsc

Wreszcie, ostatnią rzeczą, którą należy wziąć do konta w instagrame promocji – jest powiązanie go z sieci społecznych i tożsamości ze zdjęciem w miejscu jego lokalizacji. Wiązanie z sieci społecznych pozwoli im udostępniać w swoich publikacjach w instagrame że także mają pozytywny wpływ na napływ nowych abonentów. Zdjęcie przestrzeń identyfikacja pozwoli innym użytkownikom, którzy filmowali w tym samym miejscu, zobaczyć swoje zdjęcia w przyszłości stać się lojalny abonent. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do fotografii z różnych wycieczek, pięknych miejsc i przeżyć je do jednoczenia ludzi.

Po tych wszystkich działań z konta i rozpakowaniu go, zwiększyć ją do subskrybentów przejść do odpowiedzi na pytanie, jak zarabiać pieniądze w instagrame.

Włącz hobby w dochodach

Hobby może być przekształcony w stabilnych i dobrych zarobków korzystających instagrama. Jeżeli posiadacz rachunku tego photoset jest profesjonalnym fotografem, artystą lub wytwarza żadnych rzemiosła, może być przekształcony w platformę do pozycjonowania swoich dzieł i ich dalszej sprzedaży. Aby to zrobić, należy wysokiej jakości zdjęcia i przesyłać je do swojego konta instagrame, upewnij przyciąga opis, dodać odpowiednie hashtags i określić koszty pracy.

Ale w miarę upływu czasu, wyniki są przenoszone dalej na swoich pozycjach w ogólnej taśmie. A użytkownicy nie będą mogli je zobaczyć tak aktywne jak wcześniej. Tutaj dochodzimy do pomocy Inselly usługi, która jest w stanie włączyć Instagram konto w sklepie internetowym. Zorganizowanie zdjęć w tym sklepie tylko trzeba odłożyć w opisie hashtag #inselly i towary na zdjęciu zostaną automatycznie dopuszczone do sprzedaży.

Zarobki w programach partnerskich

Programy partnerskie są jednym ze sposobów, w jaki sposób zarabiania pieniędzy na reklamę w instagrame. Aby to zrobić, trzeba się zarejestrować w dowolnym programie partnerskim, wybierać lub tworzyć właściwe pod jej zdjęcie, umieścić je na koncie i dodać w opisie związek partnerski, aby wysłać użytkownikom, przynosząc dochody odsetkowe od partnera sprzedaży towarów lub kwoty płatności kliknij na ten link. Ale te linki są lepiej skrócić służb specjalnych w celu uniknięcia ban konta w instagrame.

Załóż konto w sklepie on-line

Bardzo dobre rozwiązanie, jak zarabiać pieniądze w instagrame będzie utworzenie konta w formie sklepu internetowego. Jest to chyba najbardziej rozpowszechnioną odmianą zarobków w sieci, nabiera tempa rozwoju i daje maksymalny wynik z kosztem minialnyh. W celu przeprowadzenia takiego przedsięwzięcia wystarczy mieć konto w instagrame, promować go znaleźć marginalny produkt na sprzedaż i umieścił jego zdjęcie z metki na koncie.

Kolorowe zdjęcia i opisy sukces wraz z prawdziwego wybranego hashtag szybko przyciągnąć potencjalnych nabywców. W tym momencie w instagrame ma już znaczną liczbę takich sklepach, ale nie poddawaj się i zignorować to świetny sposób, jak zarobić instagrame. Konkurencja jest wielka, ale duża liczba nowych, coraz bardziej popularnych produktów. Po prostu trzeba je znaleźć.

Zarobki na jego popularność

Z popularnego rachunku w instagrame z liczbą abonentów ponad 3000 osób, może mieć znaczący wpływ na opinie ludzi i do reklamowania produktów lub marki dla pieniędzy. Zazwyczaj taki sposób, aby zarobić na reklamie i instagrame marek rzeczy, jest umieszczenie zdjęcia na swoim koncie z nimi, a pozytywny znak w tych zdjęć jest zalecany. Po promowane konto, nie musisz martwić się o znalezienie reklamodawców. Oni szukają odpowiednich rachunków i oferować warunki współpracy.

Tworzenie społeczności w instagrame jako alternatywa dla rachunku nieskręcanego

W przypadku braku konta osobistego w hiper instagrame może stworzyć swoją alternatywę – społeczność na określonym tematem. Społeczność łatwiej rozwałkować, nie większy odsetek aktywnych użytkowników, i ma grupy docelowej niż konta osobistego.

Jeśli się powiedzie, budować publiczność społeczność może zacząć je zarabiać. Jak zarobić instagrame we wspólnocie? Głównym źródłem dochodu jest grupa docelowa abonentów. Wspólnota może reklamować różne produkty partnerów, aby umieścić linki partnerskie, aby sprzedawać swoje towary. Jego funkcjonalność jest bardzo duża.

Jednak, aby nie tracić abonentów, ale raczej w celu zwiększenia ich wagi, konieczne jest, w imieniu komentarzu społeczności na zdjęciach z innych kont do zaspokojenia swych poddanych, aby aktywnie wspierać społeczność w innych serwisach społecznościowych, aby wzajemny abonament o podobnej kont.

Gdy poważne podejście może zarobić znaczące pieniądze z minimalnej inwestycji. Bardzo popularne użytkownicy instagrama i media osoba opłata za reklamy na swoim koncie sześćdziesięciu tysięcy w jednym zdjęciu. Mniej znaną osobę ograniczają się do dziesięciu tysięcy. Ale zwykli użytkownicy nie rozpaczaj. Jest to naprawdę możliwe, aby dostać prezenty od reklamodawców w postaci towarów, jak również, aby przejść do tego rodzaju transakcji, jako procent sprzedaży. Dlatego w społeczności i ich promocji, ma sens.

Płatność za Huskies

Umieszczenie lubi dopasować Seryjne – dochód minimalny sposób na zarabianie instagrame. Jednak jest to najlżejszy. Aby wdrożyć go, wystarczy zarejestrować się na specjalnych giełdach abonentów. Na różnych giełdach mają różne ceny dla jednego podobnego. Średnio ceną jest ograniczona do pięciu centów. Jest to logiczne założenie, że potrzeba posiadania wielu kont w celu osiągnięcia czegoś. Oraz wzmocnienie laykat niezbędne fotografie.

Współpraca z dużymi firmami

Obecnie istnieje tendencja do korzystania zwykłe amatorskie zdjęcie w reklamach większych firm. Co nie Instagram może służyć jako doskonałe źródło tych zdjęć? Dla iPhone Jest aplikacja SnapMyAd, z której można zarobić na zdjęciach. technika zysk jest następująca: trzeba robić zdjęcia niektórych produktów spółki i postu w tej aplikacji. Jeśli zdjęcia odpowiadał firmę, będzie uiścić opłatę. To bardzo proste.

Zarobki na drukowanie zdjęć z instagrama

Jeżeli istnieje możliwość, aby wysokiej jakości i ciekawe zdjęcia, dlaczego nie drukować je w celu odsprzedaży? Beauty instagrama jest to, że te zdjęcia mogą korzystać z filtrów, aby bardzo atrakcyjne i nietypowe. Te zdjęcia można drukować nawet na rzeczy, takich jak kubki, poduszki, ubrania i tak dalej. marka sama Instagrama jest bardzo popularny, więc rzeczy takie zdjęcie capnąć bardzo szybko.

Tak więc, to społecznościowy jest doskonałym źródłem zarobku, a teraz wiesz, jak zarabiać pieniądze instagrame. Instrukcje opisane w tym artykule pomogą określić swoje możliwości, możliwości swojego konta i wybrać odpowiedni sposób płacenia, a może nawet na kilka sposobów. Udane zarabiania!