219 Shares 5124 views

Black Star Mafia: część popularnej grupy

Czy już słyszał utwory Black Star Mafia? Skład zespołu wiesz? Ten artykuł zawiera informacje na temat młodych i udanych artystów.

Nowy projekt

Główny bohater – raper Timati. On jest twórcą Black Star Mafia. Grupa ta obejmuje realizację rosyjskiego R`n`B i hip-hop.

Przypominamy, że kilka lat temu był jeszcze nieznany raper Timur Yunusov wzięła udział w show „Star fabrycznie 4”. Po zakończeniu projektu razem grupa kolegów „gang” z Nastya Kochetkova, Ratmir Shishkov i Dominic Joker. Zespół był bardzo popularny wśród młodzieży. Ale wkrótce się rozpadł. Ratmir śmierć rozbił samochód. Nastya żonaty. Dominik Dzhoker wyraził chęć uczestniczenia w karierze solowej.

„Gang” służył jako swego rodzaju prototyp do stworzenia Black Star Mafia. Kompozycję wybiera się z Timothy kręgu. Ktoś osobiście znany raper i ktoś polecił go do kolegów w show biznesie.

występy

Nazwy tych młodych i ambitnych artystów stał się znany dopiero w 2013 roku. Tymoteusz kilka miesięcy trzymał publiczność w napięciu, obiecując światła nie jest dzieckiem, i break dance. Pierwszy skład reprezentowany przez grupę „mafia Black Star”, zwany „To, czy”. Ze swoim zespołem grał w najlepszych klubach w Moskwie i Petersburgu. Publiczność dopingować gościł zespół hip-hop. Iw tych momentach Tymoteusza zdałem sobie sprawę, że nie wszystko w porządku.

Black Star Mafia: skład

Założyciel i szef „herszt” grupy jest Timothy. Jego zapalające utworów słucha się z przyjemnością, a nie tylko w Rosji, ale także daleko poza jej granicami. Raper miał pełne domów w Azji, Europie, a nawet w Afryce. Do tej pory żaden z artysty rosyjskiego może pochwalić się podobnymi wynikami.

Uczestnicy Black Star Mafia są również:

1. Dzhigan. Brutalne krocza, prawdziwym profesjonalistą w swojej dziedzinie. Umiejętnie łączy formatu utwory pop i hip-hopu. Klipsy na jego piosenek stale skręcać popularnych kanałów muzycznych kraju.

2. L'One. Utalentowany wykonawca, laureat wielu pojedynków rap. A on jest autorem piosenki „Wszystkie łokciach tanecznych.”

3. Mot. można nazwać głównym eksperymentator w zespole hip-hop. W ich ślady doskonale łączy śpiew i recytatyw.

4. Kristina Si. Jedyna dziewczyna w grupie. Jej silny głos i zdolność do poruszania ciała mogą być przedmiotem zazdrości wielu kobiet. Christine C etap tworzy obraz śmiały, szczery i seksownych dziewczyn. Jest to konieczne, aby idealnie pasować do towarzystwa „złych” facetów.

Konkludując

Rozmawialiśmy o co projekt Black Star Mafia. W skład zespołu, zbyt, teraz wiesz. Życzymy powodzenia chłopaki!