90 Shares 3928 views

Jak skonwertować MTS na „Tele2” pieniądze: krok po kroku

Obecnie trudno jest znaleźć osobę bez telefonu komórkowego, w rzeczywistości, zwykle jedna osoba jest abonentem do wielu operatorów telefonii komórkowej. Jest to wygodne, ponieważ każdy z nich ma swoje zalety. W związku z tym coraz bardziej zaczęły powstać sytuacja, w której ten sam problem nie ma pieniędzy, ale z drugiej strony jest ich wiele. Jak być w tej sytuacji? Jak skonwertować MTS na „Tele2” pieniądze (lub inny operator)? Czy to możliwe? Odpowiedzi szuka w artykule.


przekazy

Operatorzy telefonii komórkowej, aby szybko dostosować się do współczesnych realiów, więc mają usługę „Money Transfer”. fundusze transferowe od abonenta do abonenta może być nie tylko w Rosji, ale także w krajach WNP i Gruzji.

Tłumaczenie operatora MTS, są trzy:

  • Tłumaczenie gotówki.
  • Przejazd do karty bankowej.
  • Tłumaczenie na telefonie komórkowym.

Aby znaleźć te funkcje, należy odwiedzić witrynę MTS, wybierz sekcję „Usługi finansowe i opłat”, a następnie przejść do zakładki „przekazy”. Spójrz na zdjęcie.

Ze wszystkich tych funkcji jesteśmy zainteresowani tylko w tłumaczeniu na telefon komórkowy, więc kliknij na odpowiedni link. Wpadamy w następnym rozdziale, który oferuje tłumaczenie na numer cztery główne podmioty. Spójrz na zdjęcie.

Jak widać, jest to możliwe z MTS przelać pieniądze na „Tele2”. Ta usługa jest dostępna dla operatorów swoich abonentów. Aby go użyć, wystarczy mieć dostęp do Internetu z dowolnego urządzenia. Jak przesłać pieniądze z MTS „Tele2”? Zapoznajmy się ze szczegółami usług.

kroki tłumaczenie

Ponieważ jesteśmy w tym artykule są zainteresowani pytaniem, jak konwertować MTS do „Tele2” pieniądze, klikamy myszką na odpowiednią ikonę.

Na screenie widać stół, który jest ładowany po kliknięciu na wybraną ikonę. Jest mały i nie wymaga dużo informacji.

Jak skonwertować MTS na „Tele2”? Wypełnij dane: numer telefonu, kwotę przelewu. Domyślnie tabela jest zaznaczone, że tłumaczenie powinno być wykonane z numerem telefonu, jeśli chcesz, możesz je przenieść i zakończyć transakcję kartą kredytową.

Gdy wszystkie wymagane pola zostały przycisk kliknij „Dalej” napełniony. Aby móc kontynuować operację, trzeba będzie dokonać przejścia do prywatnego gabinetu. Będzie to wymagało numer telefonu i hasło. Jeśli nie pamiętasz hasła, możesz złożyć wniosek i hasło przyjdzie do was w postaci wiadomości SMS.

Aby zakończyć przenoszenie otrzyma wiadomość SMS na numer telefonu z instrukcjami. Za nią, będzie mógł zakończyć operację. Teraz masz wiedzę o tym, jak konwertować MTS do „Tele2” środków. Podobnie, jest konwertowany do liczby pozostałych operatorów.

Koszt i warunki

Oczywiście serwis tłumaczeń dostępny za opłatą. Ponadto istnieje szereg ograniczeń, jak przelać pieniądze z MTS „Tele2”.

  1. Maksymalna kwota przelewu wynosi ± rubli.
  2. Nocą dopuszczalna do przewozu maksymalnie pięć transferów.
  3. Od salda MTS numer telefonu, z którego zamierzamy zrobić tłumaczenie, będzie ilość wystarczająca aby zapłacić za transfer i prowizji dla niego.

Ponadto, nie jest Komisja, która wynosi 10% ilości przenoszonego. Dokładnie taka sama opłata jest pobierana, a po przełożeniu do innych operatorów. Wyjątkiem są tylko dla transferów pomiędzy abonentami MTS, Komisja nie podjęła w tej sprawie. Tak więc, jako sposób przekazywania pieniędzy z MTS „Tele2” istnieje, ale w rzeczywistości nie jest to bardzo opłacalne, chociaż wygodne.

Uruchom operacja jest możliwa nie tylko z komputera stacjonarnego. Właściciele smartfonów będą mogli wykonywać tłumaczenia, zbyt, bo to nie jest mobilna wersja serwisu. Czas potrzebny do przeprowadzenia operacji na kwotę nie więcej niż pięć minut.

Avtoplatezh

Teraz wiesz jak przelać pieniądze z MTS „Tele2” z telefonu komórkowego. To pozwoli ci uporać się z sytuacji awaryjnej, jeśli nagle znaleźć się w nim. Ale to lepiej zachować ostrożność i zawsze utrzymywać równowagę pozytywne. Jest to szczególnie łatwe do zrobienia, jeśli połączyć avtoplatezh.

Aby go skonfigurować, trzeba wykonać kilka czynności. Wpisz swoje osobiste konto na stronie internetowej MTS, wybrać pozycję menu po lewej stronie „Konta Autorecharge MTS”. The Show tabeli należy podać numer telefonu, aby zostać automatycznie obciążającego. Następnie określ typ avtoplatezha. To może być harmonogram zakończenia i próg równowaga.

Następnie kliknij przycisk „Dalej” i wykonać działania, które zostaną wymienione w wiadomości SMS. To wszystko. Nie można już martwić o saldzie telefonu.