259 Shares 4115 views

Svetlana Kuznetsova – tenisista reprezentujący Rosję na ostatnim turnieju WTA

2016 charakteryzował się spadkiem ratingu najbardziej tenisa rosyjskich kobiet. Dyskwalifikacja Maria Szarapowa Maria Kirilenko i żeni uraz Vera Zvonareva doprowadziły do tego, że w rankingu WTA w pierwszej dziesiątce nie było ani jednego rosyjskich sportowców. Nawet w rosyjskiej drużyny Fed Cup wykonywane słabo, przegrywając w ćwierćfinale nie jest bardzo silny zespół z Holandii. W tym czasie pojawiło się pytanie o to, kto z obecnych tenisistów stanie się liderem w drużynie rosyjskiej? Na wynikach 2016 Ocena WTA sezon zwieńczona Svetlana Kuznetsova – tenis, można powiedzieć, z dużej litery.

Początki kariery

Swietłana można przypisać przedstawicieli złotego pokolenia rosyjskiego tenisa, gdy kilku graczy znajdują się w pierwszej dziesiątce rankingu. W tej chwili, to jest wiek działających rosyjski tenisista.

Urodziła się w Leningradzie w 1985 roku. Pierwsze kroki w tym sporcie Svetlana Kuznetsova (tenisista) sprawia, że siedem lat. I od tego czasu zaczyna startować jako gracz w tenisa. W pierwszym roku dwudziestego pierwszego wieku został oznaczony przez pojawienie profesjonalnej trasy Swietłany. I już pierwszego trofeum Kuzniecowa wygrywa po roku, był to turniej w Bali.

Dwa lata później, chodzi największym sukcesem. W 2004 roku, Swietłana Kuzniecowa, tenis jest nadal nieznany, wygrał swój pierwszy i jak dotąd jedyny tytuł Grand Slam. Było US Open Championship tenis, tzw turnieju US Open. W tej chwili jest to jedyny funkcjonujący rosyjski sportowiec, który osiągnąć taki sukces. Oczywiście fani Svetlana uwierzyć, że to nie jest ostatni jego tytuł, i nadziei, że wśród tych nagród są również tytuły w turniejach Wielkiego Szlema. W tej chwili Swietłana zdobył siedemnaście tytułów. I mam nadzieję, że to nie jest ostatnie zdjęcie Svetlana z nagrodą.

życie osobiste

Swietłana – tenisista, który ma swoje własne zasady, które określają nie tylko jej życie osobiste, ale karierę tenisową. Wierzy, że rodzina i sport są niekompatybilne. I tak jest nadal niezamężna. Ponadto, wielu ludzi próbowało umieścić go przed wyborem – rodziny lub kariery, a w każdym przypadku, gdy decyzja została podjęta na rzecz tenisa, i to było po przerwie w stosunkach z młodym człowiekiem.

Oczywiście, nadejdzie czas, kiedy Svetlana Kuznetsova, tenisista, posiada bogate doświadczenie, aby zakończyć swoją karierę jako profesjonalny gracz. Może potem będzie zwrócić uwagę na rodziny. Ale w tej chwili najbardziej lojalnym przyjacielem jest jej sportowcy psów, według Svetlana Kuznetsova siebie. Tenisista, którego zdjęcia często można zobaczyć na łamach wydawnictw sportowych, bardzo przywiązany do swoich czworonożnych zwierząt.

Intryga następnego sezonu

W następnym sezonie na Svetlana i całej rosyjskiej tenisa musi być wystarczająco interesująca. Wiosna wróciła, Maria Sharapova, Svetlana Czy uda się zatrzymać w pierwszej dziesiątce światowych liderów w tenisa kobiecego, czas pokaże. Ma wszystko, aby poprawić swoją pozycję w rankingu. Svetlana Kuznetsova – tenis, wzrost, które według dzisiejszych standardów nie jest bardzo duży, jednak mali sportowcy w światowym rankingu mają tę samą technikę kopnięć. Dlatego w pierwszej kolejności w przyszłym roku wzrosną, przygotowanie fizycznej i psychicznej sportowców.