675 Shares 6451 views

Jak dowiedzieć się, gdzie grać w tenisa w Moskwie?

Moskwa to nie tylko stolica naszego państwa, ale także stolica tenis kraju. To właśnie w tym mieście wszystkie warunki dla miłośników tego sportu jest nie tylko w stanie uczestniczyć mecze tenisowe, ale sami mogą wybrać czas i miejsce, w którym mogliby poprawić swoje umiejętności, zarówno samodzielnie, jak i pod okiem profesjonalnych trenerów. Gdzie grać w tenisa w Moskwie – jest to kwestia dotyczy nie tylko Moskale, ale również goście.

Wybór kortów tenisowych

Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie do gry w tenisa w Moskwie, należy natychmiast odpowiedzieć na kilka pytań, wyniki mogą mieć wpływ na ostateczną decyzję. Przede wszystkim warto pamiętać, że w tenisa – nie jest to tani sport regularnych zajęć w sądach, zwłaszcza jeśli szukać pomocy trenera, będzie wymagać znacznych środków. Drugi, który zwykle należy zwrócić uwagę – jest to położenie geograficzne sądu i jako, że jest blisko domu. I ostatnia rzecz, która może mieć wpływ na wybór – jest to rodzaj sądu. Przy wyborze, gdzie grać w tenisa w Moskwie, niektórzy sportowcy wolą zamknięte pokoje z powłoką hardovy. W tym przypadku, twierdzą oni swoje preferencje dla tych, które mogą być odtwarzane w każdych warunkach pogodowych, a wiatr nie przestanie rzucać piłkę.

Koszt wynajmu kortu tenisowego

Koszt wynajmu, jak już wspomniano powyżej, w dużej mierze zależy od tego, czy jest to sąd wewnątrz lub na nie, a także rodzaj jego pokrycia. Na przykład, obecnie w Moskwie, można znaleźć więcej niż dwadzieścia kortów tenisowych, które zapraszają do siebie sportowców. Najtańsza są odkryte korty gliny, „Spartakus”, które znajdują się w pobliżu stacji metra Sokolniki. Koszt jednej godziny ćwiczeń w tych sądów jest 700 rubli. Inne tenisowe korty Moskwa oferować wyższe ceny, więc koszt godzinę można dotrzeć do 4000 rubli.

Szkolenie z profesjonalnym trenerem

Obecnie sądy Moskwie pracuje 326 profesjonalnych trenerów. Na pytanie, gdzie można grać w tenisa w Moskwie, a nie tylko grać, ale nauczyć się robić to dobrze, że odpowiedź można uzyskać dość łatwo. Na każdym sądzie oferowanych usług profesjonalnego trenera. Ale warto pamiętać, że nie jest za darmo. Koszt zaczyna się od 1500 roku i może osiągnąć 4000 rubli za godzinę. Jednocześnie kwota płatności zależy od umiejętności trenera, czas trwania treningu i jakości sądzie.