570 Shares 8898 views

Svetlana Kuznetsova: tenis, rodzina, życie osobiste i hobby

Svetlana Kuznetsova Aleksandrowna – wybitny tenisista, zwycięzca wielu zawodów Wielkiego Szlema. Ma zaszczyt mistrz sportu Rosji.

Svetlana Kuznetsova: biografia

Ur przyszły mistrz Czerwiec 27, 1985 w Petersburgu w rodzinie sportowców. Od dzieciństwa, Swietłana zaszczepił miłość do zdrowego stylu życia. Każdego ranka dla rodziny rozpoczął się od wspólnego opłat, spacery na świeżym powietrzu.

Kiedy zaczynam poważnie realizować sportów Svetlana Kuznetsova? Tenis stał się dla niej częścią życia w wieku siedemnastu lat. Będąc na dworze, dziewczyna poczuła prawdziwą rozkoszą. Takie uczucia, udało jej się utrzymać w życiu dorosłym.

Pierwsze poważne zwycięstwo przyszło do Svetlana w 2001 roku, kiedy zawodnik otrzymał status zawodowy w wieku do 16 lat. W pierwszym sezonie zdobyła zaszczytne turnieju ITF. W 2004 roku sportowiec osiągnął ostatni etap US Open i wygrał konkurs. Ale niespodziewany sukces był dopiero początek. Bo teraz tenis rozumieć, że nowe osiągnięcia wymagają jeszcze bardziej wytężonej pracy w szkolenia i zwiększenie zaangażowania.

Zwycięstwo i nagrody Svetlana

Svetlana Kuznetsova Aleksandrovna większość innych graczy rosyjskiego tenisa w finale okazał się cykl turniejów Wielkiego Szlema. Aby tak wysokim etapie konkursów sportowiec osiąga 6 razy w podwójnej konkurencji i 4 razy w singlu.

Jak wspomniano powyżej, Swietłana jest zwycięzcą Otwartych Mistrzostw Stanów Zjednoczonych. W 2004 roku w finale konkursu Kuznetsova pozyskać innego rosyjskiego sportowca Elenoy Dementevoy. Następna wersja ostateczna, w którym tenisista połączyć się z rodakiem, miało miejsce w turnieju „Roland Garros” w 2009 roku, który zdobył sportsmenka Dinara Safina.

Jakie inne osiągnięcia działa jako Svetlana Kuznetsova? Niech jej tenisa aż 30 razy, aby działać w tytule pasuje do największych turniejów na świecie. W tym dniu, sportowiec dzieli pierwsze miejsce w rankingu rosyjskich sportowców zgodnie z liczbą finałów, wraz z Maratom Safinym i Maria Szarapowa.

Svetlana Kuznetsova (tenisista): życie osobiste i hobby

Poza kort tenisowy rosyjski sportowiec stara się prowadzić normalne życie. Swietłana jest niepoprawny wentylator piłki nożnej. Największą przyjemność przynosi wizytę do swoich ulubionych meczów drużyny – Petersburg „Zenith”. Śledzić swojego klubu Kuznetsova I V między występów na turnieju tenisowym świecie.

Inną słabością Svetlana – snowboarding. Ponadto, w czasie wolnym tenisista szkolenie uwielbia tańczyć do muzyki współczesnej, uczyć się języków obcych.

Wyszukiwarka kolega jest zdecydowanie nie najważniejszym zadaniem, jakie stawia się Svetlana Kuznetsova. Tenis w tej chwili działa priorytet dla sportowców, jak wielokrotnie mówił rosyjski mistrz sama.

rodzina

Jako młody ojciec, Svetlana był zaangażowany w kolarstwie, a obecnie uczestniczy w szkoleniu młodych sportowców poważny start w danej dyscyplinie.

matka tenis wielokrotnie zdobywał złote medale we wszystkich tego samego rowerowych, zwłaszcza 6 razy wygrał mistrzostwa świata. On posiada tytuł Honored Mistrza Sportu ZSRR. Dziś służy jako trener w szkole sportowej w Petersburgu.

Brat Svetlana Kuznetsova jest wicemistrzyni Igrzysk Olimpijskich w Atlancie, gdzie w jednym czasie produkował prestiżowych nagród w rosyjskich ras zespołu na torze kolarskim.

Najnowsze osiągnięcia zawodniczki

Co dziś może pochwalić sukcesy Svetlana Kuznetsova? Tenis jest nadal do pracy całe swoje życia.

W 2015 roku, w meczu przeciwko włoskiej Francheski Skyavone w serii Grand Slam we Francji sportowiec grał najdłuższy mecz w karierze, ustanawiając rekord. Po spotkaniu rosyjski stracił rywalizować, a łączny czas spędzony przez tenisistów na korcie, wynosił 3 godziny i 50 minut.

W tym samym sezonie 2015/2016 Svetlana Kuznetsova kredą kolejny tytuł mistrzowski w turnieju „Kremlin Cup”. W ostatnim meczu mistrz pokonał innego rosyjskiego Anastasia Pavlyuchenkova. Spotkanie zakończony w dwóch zestawach do rysunku, który wydano tylko 1 godzinę, 18 minut.

Najnowszym osiągnięciem w ostatnim kariery Svetlana jest do wygrania „Premier” serię zdarzeń, które miały miejsce w Sydney w tym roku. Na drodze do tytułu Kuznetsova został pominięty siatkę ocen sportowców jak Simona Halep, Sabine Lisicki i Sara Errani. Na ostatnim spotkaniu turnieju Swietłana pokonany tenisista z Puerto Rico Monica Puig. Tak więc, rosyjska lekkoatletka zdobyła 16. tytuł w karierze.