438 Shares 3465 views

Jak zrobić sól ciasta, kruche ciasteczka i masła

W ostatnich latach stało się powszechne jako materiał do formowania masy solnej, zastanawiając się, co rzemiosło są uzależnieni zarówno dla dorosłych i dzieci od niego.


Jest to bardzo wdzięczny materiał mający wiele plusów. Można dowiedzieć się, jak zrobić ciasto sól i gotować je, a będziesz zadowolony z jej właściwości, ponieważ łatwiej jest kształtować niż gliny. Jest nietoksyczny, a będziesz wiedział, z której wytwarza się, więc nawet najmłodsi mogą wziąć udział w tym procesie. Ręcznie to ciasto nie przykleja się i nie brudzi ich dobrze wysycha w piecu, a następnie można przystąpić do barwienia.

Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić ciasto sól, należy pamiętać, że istnieje wiele przepisów kulinarnych. Będziesz w stanie przygotować jakości materiał do formowania, przy użyciu dowolnego, co najważniejsze, zrobić to dobrze.

Jak zrobić ciasto soli: recepty

Weź lampką soli i dwie filiżanki miałkiej mąki, wymieszać. Wlać szklankę ciepłej wody i zagnieść. Następnie trzeba wyrobić ciasto na dziesięć minut, aż będzie gładkie. Uwaga ciasto nie powinno trzymać się rękami i pęka, a być gęste i miękkie.

To ciasto może wyschnąć i nie ma piekarnika. Pierwszy wrzenia 2/3 szklanki wody, rozpuszcza się go w lampką soli. Po jego całkowitego rozpuszczenia, dodać mąkę, stale ingerencji aż do uzyskania jednorodnej masy.

Pamiętaj, aby przechowywać gotowego ciasta powinien być w filmie, czy będzie to więdną. Można zwiększyć dowolny przepis poprzez dodanie opcjonalnego kleju, różne kolory lub krem do rąk. Jak zrobić ciasto soli? Łatwe i przyjemne.

Jak zrobić z kruchego ciasta

W celu okazały kruchego ciasta, konieczne jest, aby znać drobnych poprawek w jego przygotowaniu. Po pierwsze, część składników: jedno stanowi części cukrowej do dwóch z trzech części oleju i mąki. Na ilość oleju zależy od jego kruchości, jeśli zastąpiony przez cukru w proszku, ciasto staje się również bardziej krucha. Ciecz i jaj może być dodawany jako pożądany, to lepiej zrobić w żółtek.

Wszystkie elementy i narzędzia do ciasta musi być schłodzone.

Ważne jest, aby rozważyć wszystkie składniki.

Olej powinien być pocięte na kawałki, należy przesiać mąkę.

Forma do pieczenia nie jest smarowana tyle tłuszczu w cieście.

To ciasto jest jak gdy jest wdrożony tylko w jednym kierunku.

Przed umieszczeniem upieczonego ciasta, to musi być fajne.

Piec tak z grochu, to zapobiega moczeniu podstawę. Jeśli przepis jest takie oznaczenie, nie ignoruj go.

Mąka wylewa na pokładzie lub w mikserze, dodać cukier i masło sztuk. Wszystko szybko zmielony do stanu miękiszu. Można nożem ręcznie lub za pomocą miksera.

Następnie zagnieść ciasto i zwinąć ją w kulę, umieścić w worku i przechowywać w lodówce przez godzinę.

Na mąką płyty rozciągnąć w cienkiej warstwy i przenosi się do formy.

Koniecznie należy nakłuć ciasto z talerza w taki sposób, aby nie pęknie.

Piec z grochu lub papieru ryżowego na górze pieczenia w temperaturze 180 stopni 25 minut.

Dokonywanie ciasto

Na początek, bogaty może być przaśny lub ciasta drożdżowego. Jeśli normalne ciasto drożdżowe dodać dużą liczbę jaj, margaryny, cukru, można uzyskać ciasto. Różne dodatki zapewniają inną jakość ciasta w zależności od jego celu.

Masło, margarynę lub olej roślinny daje zawartość tłuszczu testowej, są one dodawane w postaci stopionej.

Jaja, proszek jajeczny lub produkty jajeczne zrobić ciasto bardziej soczysty i smaczne. Białka ubij wcześniej przed dodaniem.

Ilość cukru określa słodkość produktu i ma wpływ na kolor skórki. Możesz dodać melasy, miodu i innych produktów cukrowych.

Ponadto, ciasto można poprawić przez dodanie orzechy, rodzynki, nasion, owoców kandyzowanych, suszonych owoców, i nadaje jej charakterystyczny smak.

Pieczenia ciasta dodaje się podczas procesu fermentacji.

Od tego testu, przygotować wszystkie rodzaje ciast, bułek i ciastek. Ciasto nie blokują się przez długi czas, bardzo miękkie i smaczne. Paszteciki z ciasta można przygotować z dowolnymi nadzieniem widokami.