732 Shares 9964 views

2107 wtryskiwacz zatopiony w zapomnienie

Od dłuższego czasu kierował 2107 lineup i był, jak mówią, lidera. Potem przyszedł „dziewięć” i „siedem” stracił tytuł. Od początku produkcji w 2107 ustawia różne silniki, wśród których można znaleźć 1,6 litra, 1,5, a czasami nawet 1,3. Jeśli chodzi o transmisje, nie jest spełniony tylko podręcznik 4 lub 5-biegową – jak wiadomo, klasyka na maszynie nie istnieje w naturze.


Wszystkie wyżej wymienione silniki mają układ paliwowy gaźnika, więc są one czasami porusza prostotą. 2107 wtryskiwacz roślina zaczęła być wydany w 2002 roku. Nie ma gaźnik, a paliwo jest dostarczane do każdego cylindra poprzez dysze. Sam system zasilania rozpoczyna się w zbiorniku, w którym pompa wysokociśnieniowa jest zamontowana. Dalsze benzyna wchodzi rurociąg, przez który przychodzi z filtrem. Ostatnio znacznie dokręcone nakrętki, więc wprowadzenie systemu powietrze jest całkowicie wykluczone. Dzięki takiej konstrukcji, wtryskiwacz 2107 jest dużo bardziej niezawodny niż jego poprzednik gaźnika.

Ale mimo to usługa samochód nie jest zupełnie inna. Na przykład, zawory nastawne VAZ 2107. Wtryskiwacz nie wpływa na działanie na czas, tak że nie jest konieczne, aby zapomnieć o takiej procedury. Jeśli to nie jest przeprowadzane na czas, na siedzeniach utworzony depozyt, który nieuchronnie doprowadzi do uszkodzenia mechanizmu zaworowego.

Trzeba powiedzieć, szczątki i porażki. Naturalnie, części eksploatacyjne powinny być klasyfikowane jako odrębnej grupy, ale na „choroby” może wyostrzyć trochę uwagi. Na przykład, zawieszenie przednie poważna luka. Jej „bolączką” jest uważana za łożyska i tuleje. Naturalnie, jest to tylko jeden z przykładów, do których, na refleksji, możemy przytoczyć kilkanaście. Ale pomimo tego, że projektanci powinni płacić daninę. Fakt, że 2107 wtryskiwacz nie powoduje problemów do silnika. Troska o nich sprowadza się do terminowej wymiany elementów oleju i filtrów, a także pewnych korekt. Najnowsze modele są wyposażone Hydropodnośniki Vaz więc mechanizm zaworowy opieka jest wyłączone z tej listy. Ogólnie rzecz biorąc, są plusy wybrać VAZ 2107 silnik wtryskiwacza rzeczywiście staje się tylko miłym dodatkiem do całego samochodu. Do 2006 roku można było wybierać pomiędzy wtryskiwaczem lub gaźnika, a następnie nabywca takiego wyboru został pozbawiony.

Ponadto warto zwrócić uwagę względną popularność samochodu. W Rosji, wielu ludzi, którzy wolą „Classic” samochodów zagranicznych, jak również modele z napędem na przednie koła. Tak więc, oprócz wtryskiwacza 2107, nie mają możliwości. I to emocje można wytłumaczyć faktem, że model proponowany przez program recyklingu, a jego cena była najniższa spośród VAZ. Cokolwiek to było, ale samochód roślina Volga odwrócił tę produkcję, a teraz na tych samych liniach zostanie zbudowany „Łada Granta”. Niedawny popularność przybiera na sile. Zobaczymy, czy ona może wygrać „siedem”.