752 Shares 5424 views

Rolety bambusowe to świetny element wystroju wnętrz

Dla tych, którzy kochają wyjątkowe rozwiązania, zaleca się instalowanie na oknach bambusowych żaluzji. Zastosowanie żaluzji z tego materiału roślinnego nadaje mu oryginalność. W produkcji produktów lamele z zakładu poddawane są specjalnej obróbce, są pokryte bezbarwnym lakierem, zachowującym naturalny kolor. Rolety bambusowe można malować różnymi kolorami, co pozwala na dywersyfikację ich wyboru. Może to być odcienie, które naśladują wiśnie, kawa, buk, itp.

Rolety bambusowe mają spektakularny wygląd. Wykonując swoje natychmiastowe funkcje ochronne, stają się również wspaniałą ozdobą domu lub biura. Pojawienie się bambusowych żaluzji w oknach może doprowadzić do wyłączności w każdym pokoju. Biorąc pod uwagę różne odmiany kolorystyczne, kupujący będzie mógł wybrać niezbędne żaluzje, które będą idealnie dopasowane do wnętrza pomieszczenia.

Żaluzje z bambusa wyglądają świetnie w nowoczesnym biurze lub domu wiejskim. Są idealne na pokoje urządzone w stylu chińskim lub japońskim. Produkty będą doskonale harmonizować z meblami bambusowymi lub skórzanymi, tapety z trzciny. Takie żalki dadzą pokój wyjątkowemu urokowi.

Instalacja produktów z bambusa na oknach może być w mieszkaniu miejskim, domku letniskowym lub domku wiejskim. Są dobrze dopasowane do salonu lub szafki. Żaluzje nadają się do sypialni, gdzie powstanie przytulna i spokojna atmosfera.

Główną zaletą tych produktów jest to, że bambus jest naturalnym materiałem przyjaznym dla środowiska. Pomimo faktu, że nowoczesne materiały plastyczne są bezpieczne dla ludzkiego życia i zdrowia, nie można ich porównywać z produktami wykonanymi z naturalnego bambusa. Rolety bambusowe będą idealne dla osób uzależnionych od alergii. To częściowo wyjaśnia rosnącą popularność tych produktów.

Drugą niewątpliwą zaletą materiałów roślinnych jest ich trwałość. W tym przypadku można powiedzieć o udanym połączeniu estetyki i czasu używania. Specjalny lakier nakładany na bambus, który przeciwdziała oddziaływaniu promieni ultrafioletowych, niezawodnie chroni produkty przed wypaleniem. Należy zauważyć, że żaluzje bambusowe są nieco droższe niż plastikowe odpowiedniki. Jednak trwałość i estetyka tych niezwykłych produktów nie tylko zrównoważy wszystkie koszty.

Zalety takich materiałów można przypisać ich stabilności podczas pracy. Nie tylko odpowiednio tolerują promienie słoneczne, ale także obojętnie wpływają na wodę, co pozwala na powieszenie ich w kuchni. Podczas czyszczenia produktów z bambusa stosuje się standardową mokrą metodę.

W razie potrzeby możesz nawet zmienić kolor materiałów. W tym celu żaluzje bambusowe powinny być poplamione plamami lub lakierem. Standardowa szerokość listew urządzeń poziomych wynosi 2,5 centymetry.