638 Shares 2531 views

Wszystko, co musisz wiedzieć o drzwi.

Cóż, kto z nas nigdy nie myślał o tym, jak uczynić swój dom bardziej bezpieczne? I, oczywiście, zrobić to pomoże nam drzwi! Ale nie jest proste, ale wykonane z najlepszych materiałów na nim, a mianowicie, metalu i stali. W związku z tym zapotrzebowanie na takie drzwi stają się coraz bardziej z każdym rokiem.

Aby wybrać wiarygodnego „opiekuna” naszego mieszkania, trzeba zdecydować, jakie wymagania muszą spełniać drzwi mieszkania wejście. Tak więc pierwszy punkt – niezawodna ochrona przed intruzami i niespodziewanych warunkach naturalnych lub sytuacji kryzysowych. Punkt numer dwa: funkcja dźwięku i izolacji cieplnej. I wreszcie, bez znaczenia i trzeciego punktu, a mianowicie, ładny, estetyczny wygląd i ogólny,
Oczywiście, łatwości użytkowania.

W jaki sposób wybrać „Iron Defender”?

Pierwszą rzeczą, która pobudza nas przy wyborze drzwi frontowe to strona, na której zostanie on otwarty. I konieczne jest, aby zgodzić się z sąsiadami, gdzie, wewnątrz lub na zewnątrz. Drugim ważnym punktem – kierunek, a mianowicie prawo lub w lewo. Należy pamiętać, że nie należy skupiać się na masę drzwi. Waga nie jest ważnym elementem jego jakości lub jakości materiału, z którego jest wykonany.

Teraz jesteśmy zaniepokojeni drzwiach. Jeśli to jest dużo większa niż w standardzie, to na pewno trzeba oferować kilka opcji.

Więc, po pierwsze: drzwi, aby kupić duży rozmiar. Po drugie, zalać betonem lub różnica ustanowienie jej cegły. Pozwól nam dać jakieś rady, to lepiej wybrać pierwszą opcję. W tym przypadku drzwi zostaną przymocowane do ściany, a tym samym taka nasadka będzie bardziej niezawodny. Zaletą jest to, że montaż drzwi metalowych nie zajmuje dużo czasu. Bądź pewny, że po można cieszyć się doskonałą niezawodne drzwiom parę godzin.

Konstrukcja drzwi stalowych.

Zacznijmy od podstaw. Składa się z szorstkim, ościeżnicy i skrzydła. Ramka typu blister w wyniku obróbki cieplnej, w połączeniu z kołków stalowych, które przebijają ścianę. Po ścianka jest przymocowana do ramy drzwiowej. Powlekana na pokój arkuszy strona służąc w pół do trzech milimetrów grubości. Powiesić stalowe drzwi na dwie lub trzy pętle (liczba pętli dostosować szczególny rodzaj drzwi).

Warto zauważyć, że drzwi ma anty-szpilki, po raz kolejny, ich liczba może się różnić w zależności od modelu. Odbywa się to przed niepożądanym wtargnięciem zatem do dalszego zabezpieczenia. Nawet jeśli wszystkie pętle są wycięte, drzwi będą niemożliwe do usunięcia.

Szczególną cechą jest dodanie drogich modeli w swojej sieci jest niepalny materiał izolacyjny akustyczna i termiczna. Zgodnie ze strukturą materiału jest monolityczny, włóknisty lub trudne. Ponadto, w przypadku pełnej izolacji akustycznej i izolacji cieplnej wokół obwodu okna jest zwykle dodaje się uszczelnienie. Uwaga, to lepiej wybrać odporne na zimno uszczelnienie.

„Oczy” i inne składniki naszych drzwi.

Ewentualnie, jak wynika z doświadczenia, instalowania dodatkowych zaworów i wizjer. Połowy toczenia, cięcia lub przesuwne z innym utrwalania. Również ustawić wspornik łańcucha lub liny. Zwróćmy się teraz do wyboru klamki. Ważne jest, aby to wygodne dla uchwytu. Nawet oczy są z kilku rodzajów, wśród których prostą lub panoramiczną kąta patrzenia, kuloodporne oka, oka z klapką i peryskop.

Teraz, gdy wiesz, co drzwi są i jakiego materiału są wykonane, i to, co jest niezbędne dla niezawodnej ochrony Twojego domu. Mamy nadzieję, że ten materiał pomoże w przyszłości przy wyborze jego „żelazny obrońca”. Powodzenia!