616 Shares 9906 views

Pierwsza fabryka mebli (St. Petersburg): Działania

Pierwsza fabryka mebli (St. Petersburg) – jest podstawą dużego gospodarstwa. Posiada dużą sieć sklepów zlokalizowanych w Petersburgu, Moskwie, Niżnym Nowogrodzie. Fabryka jest jednym z najbardziej znanych i poszukiwanych producentów mebli (głównie kuchnie) oraz komponentów do niego.

historia

Pierwsza fabryka mebli (St. Petersburg, podróżować Meble, 4) została założona w dość trudnym dla kraju, a we wrześniu 1945 roku. Pomimo wszystkich trudności, w pełni zgodne z jego nazwy to z powodzeniem produkowane meble i jedną z pierwszych firm w kraju wprowadziła najnowszą technologię produkcji.

zautomatyzowana linia do produkcji frontów kuchennych został wdrożony w 1998 roku. Od 2001 roku, systemy meblowe „użytku publicznego” zostały otwarte w 2006 roku z inicjatywy i przy wsparciu finansowym z fabryki, „Meble City 2” i „Garden City”. W 2004 roku rozpoczął pracę złożoną produkcję mebli, które spełniają współczesnych wymagań. Do tej pory sieć sprzedaży składa się z kilkunastu sklepach.

działania

Jeden rodzaj produkcji, który jest pierwszym Fabryka Mebli (Saint-Petersburg), jest produkcja mebli kuchennych, jak również akcesoriów i wyposażenia. Dodatkowo produkowane stolarki konstrukcję i budowę.

Ponadto, istnieje również rozszerzony zakres, który oferuje pierwszą fabrykę mebli Petersburgu:

  • meble (w tym hoteli);
  • meble biurowe;
  • garderoby;
  • fronty meblowe.

Wybierając styl mebli, rozmiarach, kolorach i na tyle szeroki, istnieje możliwość wyboru istniejących modeli lub wykonanie indywidualnego projektu.

Usługi Meble salonach

Odwiedzić sklep, dostawca, który jest pierwszym fabryka mebli (Saint-Petersburg, Moskwa – centra handlowe „użytku publicznego”, Lahti – „Garden City”), nie można zapoznać się tylko z zakresu prezentowanego i wybrać odpowiedni do opcji wnętrz, ale korzystać z usług dodatkowych:

  • Pomiary pokój dla klientów bezpłatnie. Dostępne są następujące opcje: wyzwanie dla produktów lub usług pomiarów projektanta, „Mobile Salon”. W drugim przypadku, dom przychodzi zamerschik i projektant projektu, wszystkie dodatki są negocjowane przez telefon lub email. Zlecenie jest przekazywane bezpośrednio do kabiny.
  • Dostawa jest prowadzone przez profesjonalnych przeprowadzki i dalej nie jest wypłacane w mieście.
  • Montaż wybrane meble.
  • Wybór urządzeń wbudowanych.

Interakcja z klientami

Podczas interakcji z pracownikami klienci sklepów meblowych dążyć do maksymalizacji uwzględniać wszystkie ich życzenia i wybrać opcje dla różnych układach pomieszczeń, do wnętrza całego stylowy i harmonijny wygląd.

Zamówić swoje ulubione meble mogą i komunikację z Internetem. Aby to zrobić, należy wysłać list na adres fabryki ze wskazaniem wybranego modelu, wielkość pokoju, preferowanego koloru. Może indywidualny projekt. Realizacja nierezydenta rzędu został regionalne firmy usługowe. Klienci z całego terytorium Rosji mają możliwość wyboru produktów z LLC „Pierwszej Fabryki Mebli” (St. Petersburg). Opinie konsumentów są w większości pozytywne. Klienci doceniają jakość wytwarzanych produktów, wykwalifikowanych menedżerów i projektantów, jak również efektywność realizacji zlecenia.

Wszystkie sklepy meblowe istnieje możliwość bezpłatnej konsultacji i projektowania mebli z pomocą specjalistów.

Rodzaje mebli

Funkcjonalność i komfort – ważna jakość produktów wytwarzanych przez pierwszą fabrykę mebli (St. Petersburg). Kuchnia oferowany do wyboru dla klientów typu realizacji projekt można podzielić na dwie kategorie:

  • Klasyczny. Charakteryzuje ograniczonych liniami elewacji, elegancja, naturalnych odcieni. Mogą one być wykonane, na przykład, w skandynawskim lub stylu Prowansji. Można wybrać dowolny rozmiar. Przez jego parametry są odpowiednie nawet dla pomieszczeń o średniej wielkości, opcja ta jest doskonały montaż mebli kanciasty.
  • Nowoczesny. Stanowią one bogactwo wyboru dla najbardziej odważnych decyzji projektowych i eksperymentować z kolorami. Mogą one być wykonane w nowoczesnych stylach, high-tech, minimalistyczne.

W 2014 roku fabryka rozpoczęła produkcję korytarze. Warto zauważyć, że możliwe jest zaprojektowanie podobny styl do kuchni. Wymiary są dobierane indywidualnie, można użyć opcji z wbudowanymi szafami i komodę lub ograniczyć wieszaka ściennego. W zależności od koloru klienta, okucia i akcesoria mogą być dowolne.

W produkcji mebli kuchennych pierwszej fabryki do poszczególnych projektów można wybrać nie tylko rozmiar, kolor i materiał. Mając wybór wbudowanych urządzeń, elementy dekoracyjne (łuki, gzymsy) i wygody (przesuwne, suszarki, zbiorniki).

Wszystkie materiały używane do produkcji mebli, zgodne z europejskimi normami ochrony środowiska. Fabryka standaryzowany przez system ISO 9001-2001.