499 Shares 3915 views

Kwiaty jednoroczne, kwitnące przez całe lato na miejscu

Kwiaty jednoroczne – nieodzownym elementem każdego projektu ogrodu. Jest to naturalne, ze względu na piękno, które dają fabułę, zwłaszcza posadzone doświadczonych ogrodników. Takie rośliny są niezbędne w projektowaniu krajobrazu i dużej powierzchni, a na terytorium skromnych rozmiarów. Roczne kwiaty, kwitnące przez całe lato, różniły się kolorem, kształtem, smakiem. Oni domagają się do gleby, ale za każdym kącie ogrodu można odebrać swoją klasę. Ciągły rozkwit kilku miesięcy podoba innym. Nasiona dojrzewają pod koniec lata i dostarczenie materiału rozmnożeniowego ogrodnik z możliwością indywidualnego wyboru.

Miejsce do sadzenia

Dla jednoroczne warunkowo obejmują te byliny, które w północnych regionach nie może zimować. Ale uprawiane jako jednoroczne kwiaty kwitnące przez całe lato i zdolne do wytwarzania nasion, doskonale uzupełniają asortyment. Przede wszystkim to petunii, groszek, lwie paszcze. Jednoroczne powinny być sadzone na terenach otwartych słonecznych: tylko wtedy, gdy są one szybko rosnące i silne łodygi są ujawniło duże, jasne kwiaty.

Gleba do uprawy

Szybki rozwój i rozrzutny piękno tych roślin wymaga dobrej gleby, z dużą ilością składników odżywczych, drenaż. Inaczej tulejki utworzone z zdeformowany słaby wynika z małych liści, słabo rozgałęziony. Kwiaty są małe, blade, tracą podwójność. Należy zdawać sobie sprawę z wymagań roślin do składu gleby w celu rosną piękne Kwiaty jednoroczne, kwitnące przez całe lato. Na przykład, groszku lubi światła mieszaniny gliniastej; Większość odmian preferuje gleby bogate w azot. Jednocześnie, nasturcja, nagietek, przestrzeń dobrze czuć i glebach ubogich w azot. można odebrać piękne roczne kwiaty rosną dobrze w zacienionych kątach działce, gdzie jest trudna w uprawie bylin – na skalistych zboczach, glebach gliniastych. również czują się świetnie i wyglądać świetnie w wazonach i innych pojemnikach, które mogą zostać wyemitowane i ozdobić każdą część ogrodu.
powtarzające rośliny

Wiedza o czas kwitnienia jednoroczne umożliwia ich siedzenie tak, że ogród był stale kwitnąca: zastąpić blaknięciu kolorów będą ujawniane innym pąków. Krótki okres kwitnienia sprawia maku ogrodnicy siać go ponownie. Kwiaty jednoroczne, kwitnące przez całe lato: petunia, lwie paszcze, kosmos, słodki tytoń, nagietka. Oni „zamknięty” odcinki szybko odszedł jednoroczne. Rośliny takie jak latem chryzantema, werbena, nagietek, chaber aster, lobelia pozostanie z wami, a po trochę mrozu. Wymagane jest posiadanie na miejscu powtarzające odmiany roślin uprawnych, takich jak Nemesia, chaber, lwie paszcze, nagietek. Będą one kwitną ponownie, jeśli w odpowiednim czasie cięcia opadające gałęzie, paszy i regularnego podlewania.

kompozycje

Kwiaty jednoroczne, kwitnące przez całe lato, bardzo dekoracyjny, i, oprócz ozdoba ogrodu mogą być wykorzystywane do bukietów.