174 Shares 7033 views

Czarny Las. placek

Wiosna – czas na święta, wakacje i co może zrobić bez pysznego ciasta, szczególnie miłe, jeśli jest gotowane własnymi rękami. Proponujemy dwie receptury ciasta. Mamy nadzieję, że będzie im się podoba. „Czarny Las” – znakomity tort i znana na całym świecie. Po raz pierwszy została sformułowana w Niemczech na początku lat 30., jednak jego twórca nie jest znany. W Wielkiej Brytanii, dokładnie to samo ciasto zwane Schwarzwald Gateaux, ostatnie słowo wskazuje, że przyszedł do Albionu z Francji.


"Czarny Las" – Cake, Yum! Składniki są wybierane umiejętnie, asortyment produktów, ujawnia niezwykły zestaw do smaku. Jest to prawdopodobnie jeden z najlepszych deserów, jakie kiedykolwiek zostały stworzone.

„Czarny Las” – Cake trudne i nie tanie. Ego przygotowanie wymaga maksimum cierpliwości, umiejętności i talent kulinarny. Aby rozpocząć swoją znajomość z gotowania z przygotowania tego ciasta nie jest zalecane, aby rozpocząć przepis jest lepiej wziąć coś prostszego.

Gotowanie ciasto będzie wymagać dużo jedzenia, przepis „Czarny Las” wymaga dokładnej zgodności. Jeśli coś na liście jeszcze nie jest dostępna, to lepiej, aby nie rozpocząć dopiero po uzyskaniu wszystkich składników.

Mąka – cukier 170g – 1 filiżanka; 6 jajek; masło 70g; czekolada – 100 g; skrobi kukurydzianej – 3 łyżki. syrop łyżki; proszek do pieczenia – 1 łyżeczka; wiśnia jam – 340 g; Cherry – 750g; śmietany kremówki – 900g; zagęszczacz śmietanki – 2 opakowania; cynamon – pół łyżka; ząbki; Kakao – 50g; likier wiśniowy 70g.

Udostępnianie jaja na białych i żółtek, żółtek i cukru trzepaczką, dodać masło, mąkę, skrobię, proszek do pieczenia i kakao. Dobrze wymieszać i dodać dobrze ubite białka. Wypieku ciastek w temperaturze T = 170 ° C przez 40 minut.

Usunąć pestki z wiśni, sok zebrane. Powinien on mieć 250g. Dodaj sok z 50g cukru i cynamonu. Tak szybko, jak się zagotuje, dodać skrobię. Gotować, aż płyn zgęstnieje. W zasnąć śmietany zagęszczacz i trzepaczką.

Teraz, pokroić ciasto na trzy części. Na początku wyciskania ciasta przy użyciu strzykawki cukierniczej lub torby czwartą kremu w postaci czterech obwodów. Przestrzenie między okręgi określone wiśnie. Drugi ług ciasto impregnat. Top wypełnić galaretowatą sok. Galaretki pokryty warstwą kremu. Trzeci placek wygrzewania alkohol, zawarte w drugiej pokrywie i jam i śmietany.

Wykonujemy TOP 12 placówek i płaskie babki ułożone na każdym z wiśni. Środkowy i powierzchnia boczna placek ciasta posypać chipsy czekoladowe. Posypać proszek. Drugi ciasto gotować nieco łatwiejsze od złożoności należy do kategorii średniej, podczas gdy „Czarny Las” – Cake wyższy stopień złożoności. Został on zaprojektowany przez dwanaście pełnometrażowych kawałki.

„Pocałunek Negro” – ciasto, którego nazwa może być postrzegane jako dobry żart lub jako lotu nieokiełznanej wyobraźni. Ktoś tak już.

Do tego ciasta będziemy musieli cztery jajka, dwie filiżanki cukru, 100 g masła, dwie szklanki jogurtu, kakao – 100g, pół sodę, wanilia i dwie filiżanki mąki. To jest do testów. Krem – masło – 200g mleko skondensowane – 1 słoik, szklanka orzechów.

Gasić sody w jogurt, jajka cukier trzepaczka, możemy przesunąć kubek, dodając roztopione masło, jogurt, wanilii, kakao i mąkę. Wymieszać wszystkie mieszalnika i wlano do form. Piec aż gotowane w piecu w temperaturze T = 200 ° C. Gdy ciasto jest chłodzony, cięte na trzy części, płaszcz z tort posypać nakrętek. Ponadto ciasta można impregnować syropu. Syrop wytwarza się z wody i cukru z koniak lub alkoholu. Udekorować ciasto może być w gestii szefa kuchni. Jako opcja – pokrycie z polewą czekoladową, kremu oleju i posypać orzechami i udekorować wiórkami czekolady.

Do śmietany ubić z mieszaczem skondensowane (mogą być gotowane bezpośrednio w banku) z masłem. Ciasto jest skierowany do ośmiu porcji.