124 Shares 5446 views

Telewizory, laptopy, tablety, smartfony DEXP: Opinie

Rosyjska firma „Deksp” znajduje się w mieście Władywostok i utworzyła zespół inżynierów. Początkowo firma zajmuje się wyłącznie w produkcji komputerów osobistych. Pierwsze notebooki „Deksp” świat widział w 2000 roku. Różniły się one wysoką wydajność i ceny były rozsądne.


Jednak duża konkurencja na rynku stale zmusza firmy do „Deksp” poprawić jakość swojego produktu. Wkrótce płyty zostały wydane, który pracował na procesorach czterordzeniowych. Również dziś istnieje duża różnorodność smartfonów. Ponadto, należy zauważyć, że rozwój komputerów osobistych „Deksp” kontynuuje.

Zwłaszcza smartfony, „Deksp”

Wiele smartfonów DEXP uzyskać dobre opinie ze względu na swoją zwartość. Obudowa wykonane są z tworzywa sztucznego, co powinno być brane pod uwagę. Touchpady dość wygodne i można sterować urządzeniem z większym komfortem. Pracować smartfony są w stanie się z dwóch kart. W celu zapisania modelu energetycznego możliwe jest zostać zawieszone.

Rozdzielczość ekranu smartfony średnia wynosi 1280 x 720 pikseli. Zainstalowane kamery wideo pozwala na fotografowanie w dobrej jakości. Dodatkowo, można robić zdjęcia nawet w ciemności. Seria smartfonów oprogramowanie DEXP Ixion otrzymać pozytywne opinie. Wszystkie podstawowe funkcje są obecne w urządzeniach.

Recenzje smartphone "Deksp Ixion 5"

Te smartfony DEXP opinie mają szeroki wybór. Wielu kupujących ten model z pozytywnej strony doceniony za jego projekt. Rezultatem jest bardzo kompaktowe i waży niewiele. W rezultacie można cieszyć się większą wygodę. Według funkcjonalnej części tego modelu to ma zarówno oczywiste zalety i wady.

Przede wszystkim należy zauważyć, poręczny kalendarz, który pozwala na tworzenie notatek i kontrolować swoje codzienne zadania. DEXP Ixion-5 ma złe opinie po prostu ze względu na oprogramowanie. Pracować z jakimś oprogramowaniem biurowym uzyskanych z wielkim trudem. Wynika to z faktu, że pamięć RAM jest zbyt mała.

Opinie o telefonie „Deksp Ixion XL”

Te telefony DEXP opinie są pozytywne dla jego wysoką wydajność grafiki. Interfejs ma dość przyjemny, a urządzenie odtwarza wideo w dobrej jakości. Jednak telefony DEXP opinii wielu konsumentów dostać złe. są one połączone, zazwyczaj o słabej kamery. Do nagrywania wideo, nadaje się źle, a to powinno być brane pod uwagę.

akcelerator graficzny Mali ma „400” serii w tym modelu. RAM wystarcza do uruchomienia wielu programów na przyzwoitą prędkością. Z gier tego typu smartphone jest również żaden problem. W rezultacie, możemy powiedzieć, że ten model jest bardziej udany niż poprzedni modyfikacji.

Gama telewizorów

telewizja DEXP mieć zróżnicowane, a jeśli mówimy o nowym składzie, są one produkowane, zwykle w kolorze srebrnym i czarnym. Zgodnie z projektem, model jest zupełnie inny, a jeśli to konieczne, wybierz żądaną konfigurację zawsze jest możliwe. Rozdzielczość ekranu średnio kształtuje się na poziomie od 1920 przez 1080 pikseli.

W ten sposób obraz jest bardzo piękne i oglądać dynamiczne sceny może być wielką przyjemnością. O telewizory DEXP negatywne opinie znajdziesz większość słabego głośnika. Przy ustalaniu telewizję i mogą wystąpić pewne problemy. Domyślna jasność, wiele modeli przecenienia koszty. Zaletą Należy zauważyć poparcie dla „Smart TV”.

opinia konsumentów o TV „Deksp LED 50A8000”

Wydane przez telewizory DEXP zasługują Good dzięki tunera. Wszystkie główne formaty telewizyjne obsługuje. Dodatkowo, użytkownik modelu można bez problemu podłączyć do komputera osobistego w domu. formaty sygnału wejściowego są obsługiwane zróżnicowane. Zmień ustawienia ekranu, puszka użytkownika.

Wszystkie główne systemu plików graficznych odtwarza. Moc dźwięku, model ten jest w 20 V. Z kolei nie ma subwoofera, a minus. Kodeki to TV dużo, jak również formatów audio. Tylny panel anteny gniazdo wejściowe i kompozyt są dostępne. Ponadto, istnieje wyjście słuchawkowe.

Recenzje TV "Deksp LED 42A8000"

Wyprodukowane przez DEXP telewizja są w większości dobre. Niektórzy kupujący oszacowali model ciekawy design. Dodatkowo odbiornik telewizyjny kolorowe światła, które nadaje mu elegancji. Wśród braków należy zauważyć skomplikowany kanały instalacyjne. W niektórych przypadkach, system wchodzi w konflikt z tunera. opcja jasność w tym modelu jest na poziomie 300 cd za metr kwadratowy. m. Na ekranie odbiornika telewizyjnego o przekątnej 106 cm. Z kolei na poziomie rozdzielczości 1920 1080 pikseli. W ogóle, to telewizja dla domu bardzo dobrze pasuje i zapewnia wiele możliwości dla użytkownika.

nowe tabletki

W większości przypadków, tabletki DEXP zasługują na dobre recenzje. System operacyjny zainstalowany na urządzeniu „Android” wersja 4.4. Są one przeznaczone dla procesorów czterordzeniowych. W rezultacie, wiele modeli posiada 1 GB pamięci RAM. Dla wielu jest to bardzo mała ilość programów. Jednak wydajność urządzenie czasami nie jest zadowolony.

Wsparcie dla Wi-Fi i Bluetooth wszystkich dostępnych modeli. procesory wideo serii są dostarczane przez producenta, „Mali 400”. Pojemnościowych ekranów dotykowych i rozbić bardzo często. Płytki DEXP słabych opinii zdecydowanie zasługują na słabym ciele, którzy nie tolerują nawet najmniejszy wstrząs.

Co mówią o tablecie „Deksp Ursus 7MV”?

Ten model jest idealny dla pracowników biurowych. Wydajność ma dobry przez wydajny procesor. W grze można grać na tablecie. Ekran dotykowy jest ustawiona bardzo wysokiej jakości, a wszystko dotykowy reaguje doskonale. Należy ponadto zauważyć, wielofunkcyjność urządzenia. Przede wszystkim ważne jest, aby mówić o różnych czujników, które są zainstalowane w urządzeniu.

Ponadto posiada automatyczny orientacji obrazu. Podłączyć urządzenie do komputera PC możliwe jest za pomocą specjalnego złącza. Istnieje jeszcze wyjścia dla słuchawek i innego zestawu słuchawkowego. Bateria w tym modelu utrzymuje całą studnię energii. Pojemność baterii wynosi 2500 mAh dokładnie.

Co ciekawe tabletka „Deksp Ursus 10mV”?

Model ten może pochwalić się wysoką częstotliwość zegara. Ilość pamięci RAM w nim jest równa 1 GB. System operacyjny jest zainstalowany „Android” w wersji 4.4. Urządzenie obsługuje karty pamięci o pojemności do 32 Hz. Rozdzielczość płytki 1024 600 pikseli. Producent procesora wideo dostarczanego serię „Mali 400”. Folie model jest zdolny do odtwarzania w wysokiej jakości. Głośnik i mikrofon wbudowany w tabletce. Wśród wad należy zauważyć słabą komory. Ponadto, istnieją pewne problemy z jego ustawieniem. Według funkcjonalnej części wspomnianego modelu wyróżnia się spośród innych urządzeń.

Laptopy firma

Laptopy DEXP reakcji są różne. Zdaniem ekspertów, wiele modeli posiada unikalne techniki produkcji macierzy. notebooki Przekątna 15 cali, a wskaźnik pozwolenie jest na poziomie około 1366 na 768 pikseli. błyszcząca powłoka wyposażona w ekrany. Wsparcie dla obrazów stereoskopowych brakuje.

Dyski twarde w pamięci urządzenia są 1000 Gb. Z kolei producent przechowywanie konfiguracji przedstawiony szeroki. Z zalet należy również zauważyć, wydajne akumulatory. Ponadto, istnieje wiele przyłączy do podłączania zestawu. W ogólnym podejściu pracowników biurowych laptop „Deksp”.

Opinii o laptop "Deksp Mars E108"

Mars E108 DEXP – laptop, zdobył pozytywne recenzje. Wiele klienci wybierają ten model w swej prostocie. Wydajność w tej modyfikacji ze względu na dobrej jakości procesor „Intel”. Ograniczenie to częstotliwości podczas pracy wspomaga na około 24.000 MHz. Wielkość pamięci podręcznej poziomu pierwszego jest dokładnie 1000 KB. Zobacz złącze sieci pod warunkiem P45. Pojemność baterii 4300 mAh. Wyjście słuchawkowe na panelu bocznym są dostępne. Adapter sieciowy zainstalowany wbudowany typ, a jego stawka wynosi 1000 MB na sekundę.

Laptop Achilles G103

Wydany pod laptopa DEXP marka ma bardzo dobre recenzje. Model ten będzie odwoływać się nie tylko pracowników biurowych, ale również graczom. Opcje graficzne dla niej to jest całkiem do przyjęcia. Możliwe jest również na laptopa do oglądania filmów w wysokiej jakości. Procesor w urządzeniu posiada szereg „Intel Kor 7”.

Opcja automatycznego zwiększyć częstotliwość na poziomie 6100 KB. Urządzenie graficznej wykorzystuje akcelerator typu dyskretnego. GPU zainstalowane w laptopie klasy „Vidya”. Zgodnie z określonym wymiary modelu jest bardzo kompaktowy i waży tylko 2,3 kg. Baterie w tym modelu są przeznaczone do 4300 mAh. Ponadto, istnieje sześć baterii komórki. Urządzenie łączące sieć P45 zamontowany.

Reasumując

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe, możemy powiedzieć jednoznacznie, że notebooki z „Deksp” konsumentów zasługują na uwagę. Z kolei smartfony nie są w stanie zaskoczyć ludzi z czymś nowym. Tak więc, to najlepiej dla konsumentów preferujących bardziej znanych marek.

Jeśli mówimy o płytach, sytuacja jest niejednoznaczna. Wiele cech modelu są dobre, ale właściciele mówią poważne wady. W rezultacie, zalecany do wszystkich ludzi płyty „Deksp”, a także telewizory, jeden prawdopodobnie nie powinno.