171 Shares 9439 views

Porady dla młodych matek. ręczniki dla dzieci

Wraz z pojawieniem się dziecka w domu rozlicza radość. W tym momencie, gdy rodzice są starannie przygotowane od pierwszych dni ciąży moms, wybierając dziecku tylko najlepsze małe rzeczy, łóżeczko, wózek i higienę. Nie jest zaskoczeniem, że w momencie narodzin jego ubrania dla dzieci w domu jest o wiele bardziej niż rzeczy jego matka.


W obronie rodziców, chcę powiedzieć, że noworodek ma podjąć wiele rzeczy: pieluszki, pieluchy, podkoszulki, czapki i zestaw dla niemowląt często są gorsze w rozmiarach dla dorosłych. Wszystkie te rzeczy mama starannie dobiera kilka miesięcy.

Jeśli chodzi o zakup ręczników, rodzice mogą napotkać pewne trudności. Przede wszystkim pojawia się pytanie, co się dzieci ręczniki różnią się od dorosłych? Tak, nic! Jeśli mówimy o materiałach, zwykle frotte miękkie ręczniki są idealne dla delikatnej skóry dziecka.

Jeśli poszedł do sklepu, aby kupić ręczniki dla dzieci, należy zwrócić uwagę na następujące punkty:

– Ręcznik, jak wszystkie inne rzeczy dla dziecka, muszą być wykonane z materiałów naturalnych. Po pierwsze, produkt, który zawiera dużą liczbę włókien syntetycznych gorsze absorbuje wodę. Po drugie, te włókna mogą powodować reakcję alergiczną na skórze dziecka.

– Należy zwrócić uwagę na gęstość produktu. Mocniej ręcznik będzie trwać znacznie dłużej. Dlatego nie jest konieczne, aby dać pierwszeństwo do lekkich, towarów nieważkości. Gęste rzeczy trudniejsze, ale o wiele lepiej.

– Nie należy wybierać zbyt puszysty ręcznik. Optymalna długość stos – 5 mm. Długa drzemka słabo wchłania wilgoć i szybko spada, co szorstkim ręcznikiem. Dżentelmeński skóra dziecka nie jest dokładnie chętnie taki dotyk.

– Obecnie na rynku można znaleźć ręczniki z kapturem wspaniałym dzieci. Jest to nie tylko piękny produkt, ale również bardzo wygodne. Kaptur nanoszone na głowę dziecka, delikatnie absorbują wilgoć z sierści i zapobiega przemieszczaniu się ręcznikiem z ramion dziecka. Okap może być w postaci głowy niektórych małych zwierząt. Te rzeczy są bardzo popularne dla dzieciaków w każdym wieku.

– Chcielibyśmy powiedzieć o ręczników kolorów. Dzieci rzeczy powinny być malowane wyłącznie z naturalnych barwników. Wszelkie dodatki syntetyczne mogą powodować dziecko do podrażnienia skóry i swędzenie.

W trosce o tych produktach nie jest bardzo różni się od opieki nad innymi dziecka.

Przed pierwszym użyciem ręczniki starannie przemyć je wodą z dodatkiem octu. Odbywa się to w celu pozbycia wodoodpornej zmiękczania tkanin, który obejmował wszystkie najnowsze produkty.

Myją dzieci potrzebują tylko proszek gippoallergennym. Terry artykuły skok nie jest obowiązkowe, ale wiele matek prasować wszystkie rzeczy dla dziecka. Jeśli uważasz, że jest to konieczne, udar ręczniki dla niemowląt w trybie parze lub poprzez wilgotną ściereczką. Gdy temperatura Urządzenie do prania nie narażać większy niż 60 stopni, a następnie wyłączyć wirowanie.

Aby powrócić do poprzedniego miękkość Hardened ręcznikiem trzymać po czym przemyto w wodzie słonej. Po tej procedurze, nie można prasować.

Niech dzieci ręczniki zawsze pozostają miękkie i delikatne, ku uciesze swoich okruszki!