655 Shares 2414 views

Krok po kroku, opierając się na paznokciach. Jak tworzyć rysunki na paznokciach: krok po kroku

Nowoczesne obrazy na paznokciach zdumiewające w swej różnorodności. Pomysły na taki manicure i jak dzisiaj wykonywać są niezliczone.

Pomimo faktu, że trendy spierać się między sobą jak gwóźdź sztuka jest istotne w dzisiejszych czasach, panienki i panie dorosły być nadal stosowany do jej paznokcie manicure te dzieła sztuki.

Przed po kroku instrukcje po kroku przeprowadzić opierając się na paznokciach, powinien decydować o wyborze rysunku. Kobieta powinna ocenić za każdym razie sprawia, że ten manicure, czy będzie pasować do jej wizerunku, będzie odpowiadać „dress code” w pracy, i tak dalej. Takie niuanse są bardzo ważne, ponieważ wpływa czy rysunki na paznokciach zdobić manicure, albo stają się wulgarne i nieistotny szczegół.

Czy to możliwe, aby samemu rysunki na paznokciach?

Patrząc na wspaniałych i najlepszych dzieł mistrzów, każda dziewczyna kiedykolwiek zastanawialiście się, jak zrobić rysunki na paznokciach. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że jest to bardzo ciężka praca, która jest wykonywana tylko przez utalentowanych rzemieślników. Teraz nie możemy tracić czasu na daremnych próbach, aby ich własne domowe rysunki na paznokciach. Wystarczy, aby wybrać ulubione zdjęcie, a następnie szukać klasie mistrzowskiej. Są one pokazane w szczegółach jak to zrobić krok po kroku, opierając się na paznokciach.

Jeśli wiesz, jak dobrze lub nawet zawodowo oruduete szczotki rysować, będzie to ogromny plus. Ale dzisiaj technologie i narzędzia pozwalają na wielkich obrazów na własną rękę, nawet jeśli naprawdę nie wiem jak wyciągnąć. Odbywa się to zgodnie z instrukcją, krok po kroku. Opierając się na paznokciach mogą być absolutnie dowolny smak.

Jakie narzędzia są potrzebne do rysowania na paznokciach?

Przed rozpoczęciem rysowania na paznokciach, konieczne jest zapoznanie się z podstawowymi narzędziami niezbędnymi dla jakości i piękne wzory. Na pierwszy niezależny obraz może wydawać się zbyt trudne zadanie, ale dostosować się i zdobyć doświadczenie, każda dziewczyna będzie w stanie wykonać wspaniałe i niepowtarzalne wzory.

W celu wykonania krok po kroku rysunek na paznokcie, trzeba przede wszystkim dobrą grubą lakier, żel do paznokci lub akrylowe.

Co jest KROPKI

rysunki domowych na paznokciach mogą być nie gorsze niż na rysunkach wykonanych przez profesjonalnego w salonie. Dla ułatwienia eksploatacji kropek. Nazwa pochodzi od angielskiego «kropek», że o to chodzi.

Gładkie i zadbane okręgi są stosowane na gwoździu przy użyciu główki sondy. Ponadto, za pomocą kropek można rysować piękne loki, rozciągając farby kropli. Zazwyczaj to narzędzie po obu stronach kule o różnych średnicach, co pozwala tworzyć ciekawe wzory.

Zestawy do drukowania na paznokciach

Tworzenie kompleksu, wyraźne i doskonale dostosowane rysunki pomagają tłoczenia polskiego. Zestaw do znakowania – są krążki metalowe z wytłoczonymi rowkami na nich rysunków, znaczków i skrobak.

Ten druk na paznokciach wymaga trochę doświadczenia, umiejętności i precyzji podczas nakładania, ale wynik przekracza wszelkie oczekiwania. Koronki, kabaretki i geometryczne wzory, małe drobne wzory, zawiłe zdjęć działki – wszystko to tłoczenie. Żaden przedsiębiorca nie jest w stanie tak szybko i jednocześnie zrobić jakości pracy jak szczotki biżuterii. Przy zakupie tłoczenia lepiej jest wolą zestawy marki jak wykonać dobry wizerunek za pomocą niskiej jakości podróbki nie będzie działać.

Naklejki dla Nail Design

Aby stworzyć rysunek, można zakupić bardzo prostą wersję – naklejki do paznokci lub projekt suwak. Zalety tego Nail Art – jest dostępność, względna łatwość aplikacji oraz pięknych, czasami trójwymiarowych obrazów. Wady leżeć w tym, że, po pierwsze, na własnej wytwórni może wyglądać dziecinne i tanie. Takie paznokci wymagają modyfikacji innych części. Kolejny minus suwak design – jest jego kruchość. Bardzo delikatny plyonochku mogą być łatwo uszkodzone w fazie utrwalania rysunku.

pędzle na paznokcie

Oczywiście, trzeba wyciągnąć szczotkę. Wymagają one więcej umiejętności i umiejętności w porównaniu z innymi instrumentami. Na początek, można użyć zwykłego pędzelka cienką, który jest w zasięgu ręki, ale stopniowo każda dziewczyna dojdzie do wniosku, że najlepiej użyć pędzla zawodowej, zaprojektowane specjalnie do paznokci. W specjalności przechowuje wiele różnych pędzli, każdy ma swój cel. Pędzle są niezbędne podczas rysowania cienkich linii zaginaniu i realizację złożonych technik artystycznych.

Pomysły na rysunki DOTS

Jeśli punkty nie jest możliwe użycie żadnego dostępnego obiektu cienką i symetryczne końcówki, takiego jak ołówek lub pióra. Najprostszym rozwiązaniem – jest to bezpośrednie stosowanie szeregu punktów lub kombinacji grochu i warstw z kilku różnych kolorach. Ale można tworzyć inne wzory na paznokciach kropek. Krok po kroku przyjrzeć się, jak prosty wystrój wykonany za pomocą kropek.

 • Aby zacząć na suchych tła DOTS rozsianych. Ten przyszły płatków kwiatowych. Aż farba lub lakier nie jest sucha, „zamówienia” needle drop do centrum kwiatu.
 • Małe przebicia dodatkowo ozdobić rysunku wybierz elementy. Aby uzyskać więcej artystycznego punktu efekt powinien być nieco różnią się wielkością, a linia punktów musi zacząć z największych grochu i równomiernie, aby przejść do spadku. Aby to zrobić, gdy wskazówka farby zanurzeniową i kropek linią przerywaną styczne ruchy odłożyć kropki stopniowo osłabiających kontakt kropek z płytki paznokcia.
 • Dla zwięzłości rysunku w środku każdego DOTS kwiatowe umieszczone inny punkt i proste linie są rysowane. W tym przypadku, gruby lakier stosowany blask.

Jeszcze bardziej interesująca będzie wyglądał rysunek wykonywane kropki na tle gradientu lub na tle francuskiego manicure.

Jak zrobić rysunki na paznokciach kolory Krok po kroku

Spróbujmy zrobić to mocniej. Aby narysować prosty szczotka płatków i kwiaty do tworzenia wzorów na paznokcie, trzeba będzie co najmniej 2-3 kolorów.

 • Aby rozpocząć, należy wziąć pod uwagę, że kolory będą stosowane w dowolnej kolejności. Byłoby lepiej, jeśli potreniruetes na każdej powierzchni, przed rozpoczęciem kwiat rysunku na paznokciach.
 • Na przygotowanej tle jest nakładać pędzlem środkowym płacie. Seredinku nie koniecznie narysowane doskonale, że w następujących etapach maskuje niedoskonałości.
 • Następnie, w zależności od priorytetów warstw, grzywny szczotka rysowane granice płatki i jasne pasemka. Jasne kolory i wyróżnia obszary, które chcemy optycznie pchnąć do przodu, a ciemny, wręcz przeciwnie, „pogłębienie” szczegół. Wielka gra kolorów wykonanych na rysunku, tym bardziej realistyczne i obszerny będzie wyglądać. W tym przypadku obraz przedstawia najprostszą postać z zaledwie dwóch kolorach.
 • Liczba ta jest doskonale uzupełniony przez kropek. Punktów lub cyrkonie można ozdobić i ozdobić środek motywem kwiatowym.

rysunki na żelowych zrobione tak jak kolory.

Kwiatowy print na paznokciach wykorzystaniem tłoczenia

Rysunki kwiatów na paznokciach ostatnio coraz częściej wykonywane przez drukowanie. Ta procedura nie wymaga specjalnych umiejętności. Jeśli ogólnie rozmawiać o tym, jak wykonać wzór koloru na paznokcie krok po kroku za pomocą tłoczenia, następujące kluczowe punkty należy podkreślić:

 • Konieczne jest, aby przygotować tło dla wzorca i poczekać do całkowitego wyschnięcia. Tło gradientu można zrobić, monotonna, francuski lub naturalny kolor płytki paznokcia. To zależy od pożądanego rezultatu.
 • Metalowa płytka z pożądanego wzorca stosowana jest kolor paznokci, który chcesz zrobić wzór.
 • Następnie płyta rusztowa lakieru usuwa się całkowicie, przy czym farba musi zostać tylko wynika z rysunku, w wygrawerowanych rowków.
 • Pewny ruch jednostka znaczek walcowanie na pozostałego tuszu w rowkach płyty. Upewnij się, że obraz jest całkowicie wyraźnie cierpiał na znaczku.
 • Również pewne pojedyncze przemieszczenie poduszki dyszami powinna jazdy na płytkę paznokcia. Jeśli jedziesz tę rolkę iz powrotem, cały obraz zostanie zepsute.
 • Mniejsze obrazy, w technice wytłaczania, może być uzupełniony przez inne ozdoby i wzorów w postaci stałej, takich jak, na przykład, jak pokazano powyżej, mogą być umieszczone w środku kryształów kwiatowych. Najważniejsze jest to, że efekt końcowy wyglądał stylowy i harmonijny.
 • Malować, drukować na palcach, delikatnie usunąć wacikiem zamoczonym w zmywacz do paznokci.

Lepiej jest, aby rozpocząć znajomość tłoczone małych rysunku, stopniowe wprowadzanie większych i bardziej złożone wzory. Rozdrobnienie wydruku na paznokcie nadal jest w tym, że wzór musi być umieszczony na płytce paznokcia w dobrym kierunku, ale wymaga pewnego doświadczenia. Jeśli nauczysz się jak wykonywać czynności tłoczenia, opierając się na paznokciach okaże się niezwykle kruche.

Jak stworzyć wzory zimą na paznokciach

Każdy opisana wyżej technologia nadaje się do rysowania motywy zimowych. wzory na paznokciach zimowe, mają zwykle chłodne kolory, jednak istnieją wyjątki. Na przykład, wyglądają bardzo stylowe wzory naśladujące wzór swetry zimowych. Również wiele dziewczyny kochają Nowy Rok i Boże Narodzenie motyw, czerwony i złoty Pestryaev barwy. Zastanówmy się, jak zrobić klasyczne czynności rysowania wariant zimowych. Opierając się na paznokcie muszą być widoczne, dlatego należy upewnić się, że kolor tła i wzór nie łączyć ze sobą.

 • Przygotuj „mroźny” tło, szczotka delikatnie narysować płatek śniegu. Wzór ten nie jest
  Nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności, ale jeśli wyciągnąć ręcznie nie działa, można użyć tłoczenia.
 • Po wysuszeniu, postać można dodać kilka szczegółów kropek.
 • W centrum płatki śniegu ustawione kropek do punktów lakier srebrny, a byłoby lepiej, aby wkleić strazik. Jeśli kryształy nie są oparte na kleju, powinno być w środku płatki śniegu spowodować spadek lakierem bezbarwnym i przykleić ją na kamieniu.

Przydatne wskazówki i zakończenie procedur

Jeśli dopiero zaczynają uczyć się sztuki zdobienia paznokci, najlepiej jest najpierw wykonać rysunki na jednej lub dwóch gwoździ na każdej ręce. Nawiasem mówiąc, zgodnie z zasadami Feng Shui uważa się, że środkowego i serdecznego palce są odpowiedzialne za przyciąganie bogactwa. Być może dlatego w ostatnich latach stał się popularnym nagietki podświetlane na tych palców. Nie zapominaj, że odpowiedni rodzaj kolorów – jest podstawą dla pięknego obrazu. Dobrze przemyślana kompozycja i staranne wykonanie – klucz do wspaniałego rysunku na paznokciach.

Profesjonalnych i interesujące rysunki wygląd harmonijnie połączenie kilku technik. Naklejki, druk na gwoździe, dżetów i innych ozdób można bardzo dobrze w połączeniu ze szczotkami malarskich i kropek.

Teraz, gdy wiesz, jak zrobić rysunki na paznokciach. Bądź pewien, co jest koniec każdej procedury konieczne, aby naprawić obraz. Można brać tradycyjną powłoką, ale jest lepiej, jeśli jest to top profesjonalny wzmacnia powłokę. Jeśli wykonywane rysunki na żelowych, wykończenie musi być z tej samej serii, który utwardza się pod lampą. Należy zachować szczególną ostrożność, aby zastosować utrwalacz czy akryle lub stemplowania stosowany do projektowania. Te dane powinny być prawie dotyka szczotki, cienką warstwę utrwalacza. Pożądane jest, aby to 1-2 w ruchu, tak aby nie rozmazuje obraz wokół paznokci. Po wysuszeniu, może być bezpiecznie stosowana do drugiej warstwy, ponieważ nic nie jest zepsute.

Po naniesieniu powłoki nawierzchniowej cały rysunek przechodzi w gładką obraz będzie wyglądał organicznie integralnie i dokładnie. Jakość „stempla” w dużej mierze zależy trwałość lakieru do paznokci.