116 Shares 1789 views

Jak skonfigurować mms na iPhone

Po przejęciu nowoczesną czubatą nowość – iPhone, elektroniczne urządzenie właściciele zostaną utracone, nie wiedząc, w jaki sposób dokonać niezbędnych korekt. Często w takich przypadkach odwołanie się do wyspecjalizowanych ośrodków serwisowych. Ale możliwe jest, aby zrozumieć siebie i, na przykład, z problemem, jak skonfigurować mms na iPhone.


Błędy w ustawieniach iphone

Zwykle zaraz po telefon karta SIM jest włączona, ustawienia MMS przyjść na niego. Ale często właściciele iPhone'ów spotkałem taki problem, gdy MMS są wysyłane lub odbierane przez urządzenie. Zaleca się w takich przypadkach, aby usunąć i ponownie przywrócić punkty dostępu do internetu, zachowując następującą sekwencję: „punkt dostępu MMS”, „Punkty dostępu do internetu”. Ich ustawienia muszą być pobrane z serwisów należących do operatorów telefonii komórkowej. Wystarczy, aby dokonać korekt w mms adres serwera wiadomość – i problem zostanie rozwiązany.

Jak skonfigurować mms – wskazówki

Ustawienia automatyczne nie zawsze działają. Dlatego, aby rozpocząć rozwój nowych urządzeń elektronicznych: tabletki, aypada, iPhone -prihoditsya zrobić wszystko ręcznie. Ale nie bój się nieznanego urządzenia, ustanowione mms nie będzie trudne nawet dla człowieka, z dala od technologii. Przed ustawieniem MMS, należy sprawdzić, czy firmware iphone nie była niższa niż 3,0.

Rozważmy cały proces od początku. Po pierwsze, trzeba na ekranie, aby otworzyć „Ustawienia”. Następnie, znajdź pozycję menu „Ogólne”, a następnie – „Network”. Jeśli obsługiwana operator komórkowy i właściwości elektroniczne urządzenia pozwalają, Włącz 3G. Należy jednak pamiętać, że akumulator może zostać szybko rozładowane. Aby korzystać z Internetu, należy włączyć „Dane komórkowego”. wybierz "Cellular Data Network" w menu. Aby skonfigurować MMS, trzeba skontaktować się z operatorem sieci komórkowej i zażądać automatycznego ustawienia. Albo można zrobić je samemu. Może ona również pomóc usług internetowych „Navigator”.

Przeprowadzenie niezbędnych działań, które zostały podane powyżej, należy zrestartować telefon. Ustawienia te mogą się różnić w zależności od regionu zamieszkania właściciela urządzenia elektronicznego. Odnosi się do MTS. Jako abonent firmy komórkowej, aby uzyskać ustawienia trzeba zwrócić się do operatora serwisu i wybrać menu o nazwie „Pomoc i wsparcie”. W liście otwartym, należy wybrać „Ustawienia MMS”. W formularzu poniżej, aby uczynić swój numer telefonu, który jest określony w formacie siedem cyfr.

Tak jak skonfigurować mms bez aktywacji funkcji GPRS / EDGE nie można, wówczas operator musi wysłać polecenie USSD-* 111 * 18 #, Jest jeszcze inna opcja do ustawienia order MMS. Aby to zrobić, tekst zostanie przesłany do wiadomości tekstowej MMS na numer 1234. Gdy połączenie jest gotowe, należy wysłać żadnej wiadomości, dzięki czemu masz możliwość wzięcia mms. Jest jeszcze jedna przydatna numer, który można użyć do aktywacji MMS Service – 0876.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak skonfigurować MMS do abonentów „Megafon” wystarczy odwiedzić oficjalną stronę internetową operatora sieci komórkowej i wypełnić formularz tam. Następnie zostanie wysłany do ustawień telefonu, aby uaktywnić usługę MMS. Jest to konieczne, aby je zapisać, metoda pomaga mms dostać nawet i ustawienia dla internetu. może pojawić niezbędnych danych za pośrednictwem wiadomości SMS zawierającej numer 3, który musi zostać wysłana na numer 5049. Jeśli ośrodek wspierania mobilnych abonentów „Megafon” pod numer 0500 o kontakt powinien być nazywany model i markę telefonu komórkowego, a następnie wydał rozkaz dla automatycznych ustawieniach MMS.

Dla abonentów ustawieniach operator „Beeline” niestandardowe za pomocą USSD-życzenie * 118 * 2 #. model telefonu jest wykrywany automatycznie przez operatora. Ustawienia po otrzymaniu koniecznie trzeba oszczędzać z hasłem 1234. W przeciwnym razie nie będzie działać.

Teraz zbadać możliwość uzyskania automatycznych ustawień MMS, w zależności od operatora sieci komórkowej lub przeczytać instrukcje krok po kroku do podawania ich ręcznie, będzie w stanie poradzić sobie z tym problemem.