711 Shares 972 views

Prawidłowy tryb dzień student, studia i ścisłe przestrzeganie

W ramach przygotowań do pierwszego września, rodzice opiekę nad dzieckiem miał piękne mundury i akcesoria do badania dobrej jakości. I, co do zasady, nie myśleć o tym, jak zaplanować z wyprzedzeniem tryb dnia w okresie studiów.

Student Moje codzienne jest racjonalne rozłożenie w czasie dnia w fazie aktywności, odpoczynku i snu, z uwzględnieniem rytmów biologicznych rosnącego organizmu.

Rodzice są zobowiązani do zorganizowania prawidłowej tryb dzień dla studenta, aby zapewnić najlepsze warunki do pracy i rekreacji. Od tego zależy jego zdrowie, rozwój fizyczny, wyniki w nauce.

Moje codzienne uczeń zorganizowane poprawnie, oparta na ścisłym przemienności elementów (wzrost rano, jedzenie, przygotowanie prac domowych, etc.). Gdy wykonywane w określonej kolejności, dziennie w tym samym czasie, na ośrodkowy układ nerwowy tworzy połączenie, aby ułatwić przejście od elementu do elementu spędzać występów na minimalną ilość energii.

Dokonywanie tryb dzień – student musi wziąć pod uwagę jego wiek, zwłaszcza w pierwszej kolejności układu nerwowego. Po tym wszystkim, tylko obciążenie w średnim wieku i starszych uczniów byłoby nie do zniesienia dla uczniów szkół podstawowych.

Każdego ranka uczeń dziecko powinno rozpocząć ładowanie, odjeżdża resztki senności i daje ładunek żywością na dzień. Główna aktywność dzieci w wieku szkolnym – studium. Ważnym punktem jest wprowadzenie dzieci do pracy fizycznej (warsztacie szkolnym, zatrudnienie w kubkach, pomoc w pracach w gospodarstwie domowym, w ogrodzie i na ogród, itp.)

Homework pobiera uczniów szkół podstawowych od półtora do dwóch godzin, uczniowie klas średnich spędzają na niej od dwóch do trzech godzin, a starsi uczniowie potrzebują trzech do czterech godzin. Nie zaleca się pracę domową natychmiast po powrocie ze szkoły. Przerwa między szkolnych i gospodarstwa domowego powinien wynosić nie mniej niż dwie i pół godziny, po czym większa część powinna być przypisana do chodzenia i zabawy na powietrzu. pierwsi studenci shift odrabianiu lekcji należy rozpocząć nie wcześniej niż 16-17 godzin. Codzienne rutynowe uczeń Druga zmiana ma rozpocząć pracę domową z 8 – 8.30. Po ich wykonaniu – spacer na powietrzu. A rodzice tych uczniów musi zapewnić, że praca domowa nie jest wykonywane przez nich w godzinach wieczornych, po powrocie do domu ze szkoły.

Realizacji zadań w domu, wskazane jest, aby zrobić sobie przerwę dziesięć minut po każdych 40-45 minut, i przewietrzyć pomieszczenie. Do prac domowych warunkach Uczeń powinien być tworzony z miłej atmosferze.

Reżim dnia zapewnia student również czas dla działalności publicznej (rysowanie, czytanie, muzyka, Design) – jedną godzinę dla młodszych dzieci do dwóch i pół godziny dla seniorów. Studenci muszą być koniecznie zaangażowany w prace domowe wykonalne.

uczniowie zgodności trybu odżywiania w ustalonym czasie przyczynia się do rozwoju warunkowego odruchu powodując apetytu i lepsze wchłanianie składników odżywczych, a także staje się kluczem do zdrowia.

Zakończono codziennego uczeń wieczorny procedury higieniczne, który ma 30 minut. W tym czasie student musi być również umieścić w odpowiedniej formie i kształcie buty.

sen, podczas gdy dziecko wynosi około 10 godzin. Jest bardzo ważne, żeby iść do łóżka i wstawać w tym samym czasie. Uczniowie młodszych powinien iść do łóżka, nie później niż 21.00 i starszy – 22.00 – 22.30. Uczniowie obu pierwszej i drugiej zmiany powinny wzrosnąć rano o siódmej.

Orientacyjne dni Tryb uczeń, student w pierwszej zmiany:

7 – wzrost;
7 godz. Do 7. 30 minut. – ładowanie, higieniczne manipulacji, czyszczenie z łóżka;
z 7 30 min. 7 do 50 minut. – śniadanie;
z 7 50 min. 8 do 20 minut. – czas podróży do szkoły;
do 8. 30 minut. 12 do 30 minut. – szkolnych;
z 12 30 min. do 13 godzin – czas na drodze ze szkoły .;
13 h. 30 do 13 min. – Obiad;
z 13 30 min. 14 do 30 minut. – spania lub odpoczynku;
z 14 30 min. do 16 godzin – w grze w powietrzu lub spacer .;
16 h. 15 do 16 min. – podwieczorek;
w 16 czasie 15 minut. 18 ch.- pracy na pracy domowej;
.. od 18 h do 19 h – część odległości w powietrzu;
19 h. 30 do 19 min. – kolacja;
z 19 30 min. 20 do 30 minut. – ciekawe zadania (czytanie, ciche gry, pomoc rodzinie, itd.);
z 20 30 min. do 21 godzin – przygotowanie do następnego dnia i snu (czyszczenie butów i odzieży, higiena) .;
21 h. – sen.

Przykład tryb dzień dla młodszych uczniów, uczeń w drugiej zmiany:

7 – wzrost;
7 godz. Do 7. 15 minut. – ładowanie, higieniczne manipulacji, czyszczenie z łóżka;
z 7 15 min. 7 do 35 minut. – śniadanie;
.. od 8 godzin do 10 godzin – pracy na pracy domowej;
10 godz. Do 11h. – Działalność zainteresowania (muzyka, czytanie);
z 11h. 11 do 30 minut. – obiad;
z 11 30 min. 12 do 30 minut. – spacer;
w 12 i 45 minut. do 13h. – Obiad;
13 h. 20 do 13 min. – czas podróży do szkoły;
z 13 30 min. do 18-19 godzin – szkolnych .;
18-19 h do 20 h – chodzić ..;
20 h. 30 do 20 minut. – kolacja;
z 20 30 min. do 21 30 minut. – ciekawe zadania;
z 21 30 min. do 22 godzin – przygotowanie do następnego dnia i snu (czyszczenia obuwia i odzieży, higieny) .;
22 h. – sen.