286 Shares 950 views

„Samsung La Fleur” – świetny telefon dla stylowych pań.

Samsung Electronics Corporation – znany na całym świecie producent artykułów gospodarstwa domowego i środków komunikacji na świecie. Jego sława zasłużyła niezawodność zawartości funkcjonalnej i dostępności swoich produktów. W chwili obecnej, być może, każdy cywilizowany człowiek wie o istnieniu japońskiej firmy.


Historia tego przemysłowego giganta rozpoczyna się w odległym 1938 roku. Został założony przez Lee Bong-Chul jako firma do ryżu handlowej. Już w 1969 roku, po fuzji z Sanyo, Samsung Electronics Corporation pojawił. W 1972 roku wydali swój pierwszy czarno-biały telewizor.

Pierwszy telefon komórkowy został opracowany w 1997 roku. Po prawie dwudziestu latach, oczywiście, produktów korporacyjnych zmienił się nie do poznania. Dziś uważamy, jedna z nisz telefonów komórkowych – „Samsung La Fleur”. Przetłumaczony z francuskiego La Fleur oznacza „kwiat”, „świeżość”.

Taka nazwa nie poszła na marne wybranych marketingu Samsung Electronics. Telefony tej marki zyskały świeże motywy kwiatowe na ich kadłubach. Samsung La Fleur jest zaprojektowany specjalnie dla kobiet, które kochają piękne, nietypowe i funkcjonalne akcesoria. Telefony te mają inny układ jezdny i projektowych, kolory, kształty i funkcje. Każda dziewczyna będzie w stanie znaleźć odpowiedniego mianowicie jej „Samsung La Fleur”.

Absolutnie wszystkie aparaty serii zawierają jako standardowego zestawu aplikacji (zegar, kalkulator, dyktafon, budzik, kalendarz, harmonogram zadań) oraz pewnych innowacji (zwiększenie jakości aparatu strzał, przedłużając żywotność baterii, poprawiła pracy możliwości czujników, poprawiając jakość materiałów, z których urządzenie izlovlen).

Kwiatowy wzór przeszła również i laptopy. Samsung wydała kilka modeli laptopów, zdobiony wzór znaku towarowego. Oprócz rysunku, gadżety są również nietypowe kolory – od białego do perła perłowy purpurowy. Jest to rodzaj linii telefonicznej „mini”. Model Samsung Galaxy S III mini niedawno nabył pozornie niewielkie przywiązanie La Fleur, co daje jej szansę na zdobycie nowego projektu. Obecna „Samsung La Fleur mini” ma dobrze zaprojektowane motywem kwiatowym na jej powierzchni i doskonałej zawartości technicznej.

Absolute cała technologia linia „Samsung La Fleur” łączy w sobie dwie podstawowe cechy nieodłączne w nowoczesnych urządzeń – rozpoznawalnym stylu i szerokimi możliwościami technicznymi. A także, gdy ma nowy, mocny i piękny gadżet, który można porównać z najnowocześniejszych w swojej klasie, a piękno prostu rozbroić i uchwycić!

Co sądzisz o „Samsung La Fleur?” Informacje zwrotne od klientów jest bardzo ważne dla programistów i projektantów. Jest to rodzaj specjalnego narzędzia, które pozwala na tworzenie wymaganą technikę dla wszystkich grup ludności.

Ale nie tylko płeć piękna będzie w stanie ocenić model z oznakowaniem La Fleur. Mężczyźni też mają coś do oka. Pamiętaj, że jest to idealny prezent dla ukochanej z pewnością będzie zadowolony z unikalnej konstrukcji!