654 Shares 4016 views

Co do „MegaFon”, aby ukryć ten numer. Jak wywołać ukryty numer ( „Megafon”)

Dziś wydaje się dziwne, ale 15 lat temu, gdy nazywają ludzi starannie dyktowane i nagrany numer telefonu, boi się popełnić błąd. Dziś przejął maszyn. Na ekranie dowolnego telefonu komórkowego wyświetla numer połączenia przychodzącego, a jeśli jest on zapisany w książce telefonicznej, to będzie widać więcej i nazwiska właściciela. W rezultacie, nawet zanim podniesiesz słuchawkę, człowiek nie wie, kim jest jego powołanie i może zdecydować, czy powinien odebrać telefon.


Z jednej strony, jest to bardzo wygodne. Cóż, przynajmniej dlatego, że nie muszą ponownie zostać przedstawione. Az drugiej – w przypadku konfliktu, osoba nie może wziąć telefon i czat byłoby bardzo trudno się z nim. Często jest to z tego powodu, że wielu zaczyna się zastanawiać, w jaki sposób „MegaFon”, aby ukryć ten numer. Po tym wszystkim, tak więc można zadzwonić i pozostaje nierozpoznany. Usługa ta nazywa się „CLIR”, a to może być podłączony jako singiel, a na czas nieokreślony.

Jednorazowa CLIR

Zasadniczo, oczywiście, klienci spółek komórkowy wolą nazywać otwarcie. A ponieważ najbardziej popularne wśród nich jest jednorazowa wykorzystuje CLIR. Wykorzystują one bardzo proste. Na tyle, aby wybrać pożądaną kombinację numer # 31 #.

Lub można wybrać ustawienia w telefonie „Kontrola połączeń” w menu i określić, że liczba ta nie powinna być określona. W zależności od nazwy modelu elementu mogą się nieznacznie różnić, ale jest obecny w praktycznie wszystkich urządzeń mobilnych. Ważne jest, aby pamiętać, że numer telefonu nie zostanie ustalona dopóki opcję odwołać za pośrednictwem tego samego menu. I oczywiście, nawet nie wiedząc, jak „MegaFon”, aby ukryć numer, nie nadużywać tej usługi niepotrzebnie.

Nieograniczona Anti ANI

Jednak w niektórych przypadkach nadal trzeba upewnić się, że numer telefonu nie został zidentyfikowany daleko więcej niż jeden raz. Oczywiście, za każdym razem, aby uzyskać powyższą kombinację nie jest bardzo wygodne. A potem, jak wywołać ukryte numery? „MegaFon” dla takich sytuacjach proponuje połączyć „nieograniczony Anti-Caller ID”. Chociaż ta usługa jest aktywna, numer automatycznie nie jest zdefiniowana na wyświetlaczu telefonu.

Aby połączyć się z usługi wystarczy wybrać * 848 # lub wysłać SMS do 000848. Ponadto za pomoc można zwrócić się do pracowników firmy w contact center, biuro usług lub złożyć wniosek on-line. Jednak w tym przypadku trzeba podać swoje dane paszportowe. I, oczywiście, jak każdy inny serwis, „nieograniczony Anti-Caller ID” można podłączyć przez „Service Guide”.

cena emisyjna

Niestety, w tym ukryte liczby „MegaFon” nie będzie pracować za darmo. Nawet jednorazowa opłata za CLIR został wprowadzony w celu zapobieżenia chuligaństwa telefoniczną. Większość z tych działań są charakterystyczne dla dzieci i młodzieży, który jest uzupełniany przez rodziców mobilnych. Jest mało prawdopodobne, że w tym przypadku, to zachowanie będzie niezauważona.

Tak więc, na jednej definicji zakazu z numerem konta 5 rubli będzie opłata dla każdego połączenia (jak w określonych kombinacjach, lub łącząc się po menu telefonu). Dla „nieograniczony” Anti-AON miesięczną opłatę 30 rubli miesięcznie. Co więcej, jest ona odpisana w tym samym czasie, z dniem połączenia, niezależnie od usługi wykorzystywanego przez abonenta lub nie. Łączenie i rozłączanie jest wolny, jeśli nie szukać pomocy pracowników spółki.

wyłączenie usług

Co trzeba w tej chwili, usługa może być, zawsze może być konieczne, aby go wyłączyć. Dotyczy to CIR. W przypadku jednorazowej CLIR prostu nie uzyskać żądaną kombinację, a Twój numer telefonu będzie wyświetlany jako zwykły. A jeśli został zainstalowany za pośrednictwem systemu menu, po prostu usuń zaznaczenie w odpowiedniej sekcji.

„Nieograniczona Anti-Caller ID” można wyłączyć, jak podłączyć, poprzez USSD, lub wysłać krótką wiadomość przez „Service Guide”. Ponadto, można zwrócić się do pracowników firmy w contact center lub usługi biurowe. Aby wyłączyć usługę za pomocą USSD, trzeba wybrać * 848 * 0 #. Można też wysłać SMS o treści „STOP” ( „Stop”) do liczby 000 848.

Warto zauważyć, że jeśli trzeba zadzwonić raz, bez ukrywania numeru niekoniecznie odłączyć „nieograniczony Anti-Caller ID”. To będzie na tyle, aby wybrać żądaną słuchawkę * 31 #, a dzwoniący będzie zobaczyć, kto go wzywa. I to zupełnie za darmo.

Cechy usługi

Dla wszystkich abonentów „Megafon” usługa „Hidden Room” – tak to się nazywa samych klientów – pod warunkiem domyślnie i nie wymaga dodatkowej aktywacji. Jest częścią podstawowego pakietu usług, niezależnie od planu taryfowego. I dlatego, że działa bez żadnych ograniczeń i używać go każdy może.

Jednak firma komórkowa ostrzega, że pomimo faktu, że rozmówca nie będzie widać numery, w każdym razie, system określa go, a w przypadku nielegalnych działań wszystkich danych będzie składać niezwłocznie do właściwych organów. Odbywa się to zazwyczaj w przypadku telefonu ogłoszono zagrożenie dla życia i zdrowia innych ludzi, lub w przypadku oszustwa.

Jak znaleźć ukryty pokój?

„MegaFon”, zrozumienie klienta, który jest stale odbieranie połączeń z numerem nieokreślony, pod warunkiem możliwości wystawiać takiego łobuza. Na przykład, można podać tę informację w siedzibie spółki. Każdy pracownik, który ma dostęp do bazy danych będzie mógł poinformować właściciela karty SIM wszystkich połączeń przychodzących do niego. Z konieczności mieć paszport lub prawo jazdy. Ale ponieważ nie każdy jest blisko podjechać do biura „MegaFon” opracowała specjalną usługę o nazwie „SuperAON”.

Usługa „SuperAON”

Pojawienie się tej usługi pozwoliło czas wielu klientów i radzić sobie z irytujących rozmów zawsze. Rzeczywiście, dzięki niej nawet nie pojawić się pytanie, jak rozpoznać ukryty numer „MegaFon” lub inną firmę komórkową. Wystarczy go podłączyć do dowolnego z dostępnych opcji, a wszystko dla każdego połączenia przychodzącego na wyświetlaczu jest określana przez liczbę kto dzwoni.

Aby aktywować usługę, można użyć USSD (* 502 #) wysyłając SMS na numer 5502 z numerem „1” lub dzwoniąc pod numer 0066. Można także użyć Moje konto i wybierz sekcję „Opcje taryf i usług.” Dla tych, którzy nie mogą sobie z tym poradzić na własną rękę, zawsze przyjdzie z pomocą konsultantów w biurze lub w Contact Center.

Po usługa „SuperAON” zostanie połączony codziennie z konta będą pobierane 5 rubli dziennie. W tym samym podłączenie i odłączenie usług za darmo. Gdy żądany numer został uznany przez większość preferuje „SuperAON” wyłączyć (można to zrobić za pomocą USSD * 502 * 0 #, wysyłając wiadomość z napisem „STOP” na numer 5502 lub poprzez „Service Guide”). Ponownie, można zwrócić się o pomoc ekspertów w call center lub najbliższym biurem serwisowym.

wniosek

Pomimo faktu, że większość klientów firmy komórkowej wiedzą jak „MegaFon”, aby ukryć numer, są one nie spieszy się do skorzystania z tej usługi. Wszakże w rzeczywistości bardzo przydatny, gdy podniesienie słuchawki telefonu, człowiek nie wie, kim będzie rozmawiać. Ponadto jest oczywiste, że po brakowało ważną rozmowę, zawsze można zadzwonić później. Z niewykrywalne znasz numeru, jeśli prawo osoba dzwoni jest bardzo trudne. Właściciel telefonu komórkowego jest często bardzo niewygodne mówić, na przykład, w autobusie lub na spotkaniu. Jak tylko nadarzy się okazja, natychmiast oddzwoni.

A w ogóle, aby połączyć się z numerem nieokreślony, po prostu niegrzeczne. Dlatego, nawet jeśli wiesz, jak „MegaFon”, aby ukryć pokój, nie spiesz się, aby skorzystać CIR.