286 Shares 1452 views

Douching – co to jest i kiedy stosować?

Mycia pochwy, tak zwane „Bicze pochwy” – bardzo powszechną procedurą. Aby odpowiedzieć na pytanie, „douching – co to jest i jak to jest użyteczne”, konieczne jest, aby wiedzieć, wskazania i przeciwwskazania.


Jeśli używasz Spermicydy rozwiązania jako dodatkowej metody antykoncepcyjnej ochrony, to jest w porządku. Ale prezerwatywa może rozerwać, a stosunek płciowy nie może zostać zaplanowane. Następnie konieczne będzie ubezpieczyć siebie i terapię hormonalną pod nadzorem lekarza. Jest rozwiązanie – douching. Co jest z antykoncepcją? myć tylko plemniki z pochwy, ale nie całego układu rozrodczego. Jest możliwe zastosowanie rozwiązania słaby kwas mlekowy, kwas octowy, nadmanganian potasu, ale jest to zawsze chemiczne uszkodzenie błony śluzowej. Skuteczność tej metody jest możliwe tylko mówić podczas procedury po jednym lub dwóch minut po wytrysku.

Podczas stosunku płciowego, można łatwo podnieść różnych chorób zakaźnych, zakłócić równowagę pochwy mikrobiocenozy. Douching – co to jest w tym przypadku? Jest to metoda zapobiegania infekcji, które mogą być używane z urządzeniem „Miramistin”. Ten antyseptyczne nawadniania jamy pochwy za pomocą specjalnej dyszy w fiolki lub strzykawki roztwór przelewowej. Lek działa dobrze w praktyce ginekologicznej i jest często używany przez kobiety po stosunkach płciowych.

Często kobiet nie występuje zapalenie sromu ścianek pochwy i szyjki macicy. Gynecologists przepisać wanny i douching z rozwiązań zapalenie rumianku, nagietka, sody. Środki te mogą być łączone, ale ostrożnie. Jeżeli istnieje ostre zapalenie dużą wyładowania ropnego, pomaga odkażających do płukania (furatsilin, nadmanganian potasu, rivanol 0,1%). nawadnianie takie powtarza się o cztery dni z rzędu, to trzeba się zatrzymać. Zalecenia te dają powód. Douching – co to jest w tym przypadku? Proces ten, który spowalnia gojenie tkanki, komórki przemywa się w normalnym glikogenu i mikroorganizmów. Najlepiej zrobić to przez przemycie rozwiązań, które są wrażliwe na patogennych flory pochwy. Aby to zrobić, należy najpierw wykonać rozmaz na florę i testu tolerancji antybiotyku.

Jeśli jest to konieczne, długotrwałe stosowanie douching estradiolu propionian zużytego oleju, olej brzoskwiniowy jądra lub inne oleje, które rozcieńcza emulsji streptomycyny. Taki roztwór poddaje się ściany pochwy raz na dziesięć dni. Następnie stosuje się miejscowe podawanie bakterii kwasu mlekowego do tworzenia pożądanych roślin.

Leczenie i profilaktyka ziołowe rozwiązania Douching wywodzące się z tych etapów cyklu, kiedy szyjka jest zamknięta i nie przechodzi malopatogennye mikroorganizmów. Dlatego nie jest konieczne do wprowadzenia cieczy pod ciśnieniem. Niech pochwy być czyszczony niezależnie. Bardzo często douching rumianek z erozją. Jego infuzji ma działanie przeciwzapalne, przeciwskurczowe i uspokajające. W ten sposób wokół konieczności utrzymania się i podejść do jakichkolwiek porad mądrze.