381 Shares 5539 views

Choroby sercowo-naczyniowe i rekonstrukcja ciele kobiety w okresie menopauzy

okres starzenia się nazywa menopauza u kobiet i występuje w trzech etapach:

• przed menopauzą

• menopauza

• postmenopauza

W przed menopauzą stopniowo zaczynają występować hormonalne i metaboliczne zmiany w organizmie kobiety. W tym czasie w organizmie kobiety spada poziom estrogenu i stać panujące hormonów męskich.

Niektóre narządy i tkanki są w stanie wytwarzać małą ilość estrogenu, takich jak tkanka tłuszczowa. Dzięki temu, kobiety z nadwagą poziom estrogenu jest nieznacznie większa u kobiet po menopauzie. Jest również ograniczona, a następnie całkowicie hamuje syntezę progesteronu, który jest wytwarzany tylko po owulacji.

Wszystkie te procesy powodują kobiecego ciała do silnego stresu i negatywnych objawów, całość, która nazywa się – „klimakterium syndrom”.

przejawy tej częstotliwości zespołu u kobiet w pierwszej kolejności zależy od warunków życia, pracy i zdrowia. W Rosji, od 1980 do 2002 zespół menopauza wskaźnik wzrósł z 37% do 80%. W Japonii, na przykład, wskaźnik pozostaje na tym samym poziomie i nie przekracza 36%.

Przed menopauzą i menopauzalne rozwój klimakterium manifestuje się objawami, takimi jak: drażliwość, zmęczenie, bezsenność, wysokim poziomem lęku itp Dostępne są również zaburzenia naczyniowe.

W okresie pomenopauzalnym mogą mieć bardziej niebezpieczny istnienia – rozwoju chorób układu krążenia, osteoporozy i powstawania złośliwych nowotworów sutka, jajnika i trzonu macicy.

Kobiety po menopauzie – kategoria wysokiego ryzyka chorób układu krążenia. Choroby sercowo-naczyniowe u kobiet w tym okresie pojawiają się najczęściej w postaci nadciśnienia tętniczego i choroby niedokrwiennej serca.

Ponadto, istnieje mniej poważne objawy zmian sercowo-naczyniowych i choroby zaburzenia rytmu serca – spowodowanego zawałem określonych zmian z powodu obniżenia poziomu estrogenu we krwi.

Drogie kobiety, poważnie ich zdrowie. Zacząć dbać o siebie teraz z produkcją syberyjskiego Zdrowia Corporation, który pomoże Ci przedłużyć młodość i utrzymanie równowagi organizmu w tym trudnym okresie dla każdej kobiety – menopauzą.

Na przykład, przygotowanie Corporation syberyjskiego Zdrowia „Karnitrin” niezbędnego narzędzia do konserwacji układu sercowo-naczyniowego, ponieważ pomaga obniżyć poziom cholesterolu i hamuje powstawanie blaszek naczyniowych. Ponadto lek ten ma kilka innych właściwości, które mogą pomóc kobietom żyjącym w trybie normalnym okresie menopauzy.

Ze względu na fakt, że kobiety w wieku powyżej 50 lat stale zwiększa ryzyko chorób układu krążenia z powodu ogólnej restrukturyzacji ciała, Karnitrin okresie menopauzy zaleca się wszystkim kobietom regularnie.

Główny składnik aktywny leku L-karnityny – naturalna substancja, która jest związkiem z dwóch aminokwasów i jest podobne do witamin z grupy B, L-karnityn (L-karnityna), co służy Aktywnym stymulator procesów przemiany materii, toksyny, membrana zwiększa międzykomórkowej przegrody , L-karnityna chroni komórki przed wolnymi rodnikami i endotoksyny, a tym samym zapobiegając powstawaniu nowotworów złośliwych. Ważną właściwością levocarnitine – promowanie wykorzystania tłuszczów, co pozwala na utrzymanie prawidłowej wagi ciała bez dodatkowego wysiłku i uniknąć problemów zdrowotnych w sposób bezpieczny, które są związane z nadwagą i otyłością.

Dlatego ludzie w dojrzałym wieku, nie tylko kobiet, ale również mężczyzn, stosowanie Karnitrina uratuje zdrowia przez wiele lat i prowadzić aktywny tryb życia i wiek emerytalny.

Zrozumienie procesów, które zachodzą w kobiecej wiekowej i świadomego podejścia do optymalizacji żywienia z włączeniem w diecie niezbędnych substancji ustrojowych pomóc uniknąć lub znacznie zmniejszyć wygląd charakterystycznych problemów wieku

Odwiedzić sklep internetowy syberyjski Zdrowia w Moskwie i uzyskać porady ekspertów w dowolnym czasie dogodnym dla Ciebie.

Życzę dużo młodzieży, zdrowia i urody!