775 Shares 8717 views

Zatrucie krwi i płeć dziecka. Czy to możliwe, aby znaleźć połączenie?

Niemal od chwili poczęcia, przyszła mama chce wiedzieć, kto jest rozliczana w brzuchu – chłopiec czy dziewczynka. Do tej pory najbardziej dokładna metoda określania płci dziecka jest USG. Ale czasami popełniają błędy, a czasami maluch „pokazuje jego charakter” i kategorycznie odmawia, aby pokazać swoje „cechy identyfikacyjne”. Tak i czekać aż 16 tygodni, kiedy taka diagnoza jest możliwe, więc nie chcemy. Ponieważ w toku i są wszystkie rodzaje popularnych przesądów i wierzeń starych żon. A jeden z nich mówi, że poranne mdłości i płeć dziecka połączone.


Gdzie uciska but

Taka wiara jest znany od dawna. Podobno obie kobiety dogadać ze sobą nie mogą. A ponieważ dziewczyny „w stanie wojny” z matką, organizowanie jej nudności i innych „radości” toksyczności. Chłopiec, przeciwnie, zachowuje się jak dżentelmen i nie chcą doprowadzić mamę w kłopoty i dlatego czuje się kobieta w ciąży jest dobrze.

Co mówi nauka?

Spróbuj dowiedzieć się, czy istnieją jakiekolwiek podstawy naukowe z tego punktu widzenia. Jeśli kobieta ma mdłości poranne, chłopiec czy dziewczynka jest ona urodziła? Okazuje się, że w Sztokholmie prowadził badania na ten temat. Naukowcy z Karolinska Institutet sugerują, że poranne mdłości zależy od hormonu hCG we krwi w ciąży. Co to jest, tym bardziej nasilone toksykoza. Jednocześnie stwierdzili, że hCG jest podwyższone u kobiet, które czekają na dziewczyny. Jeśli weźmiemy pod uwagę te dwa czynniki, możemy powiedzieć, że poranne mdłości i płeć dziecka jest bardzo podobne do siebie. Aby potwierdzić pewne obserwacje. Efektem ich nieco zdumiony naukowców. Są one badane kobiety z silnym zatrucia. W rezultacie, 56% dziewcząt urodziło, a 44% – przyszłość człowieka. Oznacza to, że różnica nie jest tak dużo powiedzieć na pewno, że jest to możliwe, aby jednoznacznie określić płeć dziecka na zatrucia.

Z drugiej strony, przyczyny, z powodu których nie jest tak nieprzyjemny dla państwa macierzystego, nie jest dokładnie określona. Po tym wszystkim, może służyć nie tylko do ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej, ale także zmiany w przewodzie pokarmowym, macicy rozciąganie, zmiany hormonalne. A wszystkie zmiany każdy organizm reaguje indywidualnie. Dlatego, aby połączyć zatrucie i płeć dziecka jest mało prawdopodobne.

I myślą sami moms?

Kobiety także nie mają wyrobionego zdania. Każda ciąża idzie swoją drogą. Ktoś na przykład do osobistego sprawdzenia dokładności tych ludowych przesądów. Niektóre matki dziewczynek cierpiał najsilniejszy toksykozę i matek chłopców bezpiecznie dostarczona z tego warunku. Istnieją jednak inne przykłady. Tak wiele dziewcząt w macicy nie wydał najmniejszego moms kłopot, podczas gdy chłopcy „Mischief” zemsta, zmuszając kobiety w ciąży spędzić wiele godzin w łazience.

A jeśli po prostu połączyć naukę do tego punktu, można powiedzieć, że silna toksyczność wpływa tylko 30% kobiet w ciąży. Ale to nie znaczy, że chłopcy ur w 70% przypadków. Dlatego też, prawdopodobnie, jest to prawie niemożliwe, aby twierdzić, że toksykoza i płeć dziecka jest nierozerwalnie związane.