453 Shares 6855 views

Jak wynika z żółtym podświetleniem na spodenkach?

Upławy dla kobiecego ciała jest normą i miarą dobrze skoordynowanej pracy układu rozrodczego. Ilość i stężenie selekcji można zmieniać w zależności od takich czynników, jak wystąpienia owulacji w czasie menstruacji, ciąży i karmiących piersią leków hormonalnych. Ale nie wszystkie pozycje są normą. W razie zauważenia jakichkolwiek zmian w ich koloru, aby upewnić się lepiej do specjalisty.

Tak, żółta wydzielina na spodenkach może być oznaką choroby, i nie mogą wykraczać poza normę. To zależy od ich liczby, zapachu towarzyszącego oraz obecność objawów ubocznych.

Normalna wydzielina, które mają odcień przezroczysty lub białawy kolor. Są chwile, kiedy oni się żółty. Biało-żółta wydzielina nie zawsze mówią o procesie zapalnym. Jeśli nie mają żadnych dodatkowych objawów choroby (swędzenie, dyskomfort, pieczenie, ból), to nie ma powodu do obaw.

Gdy stosunek seksualne niezabezpieczone i wytrysk wystąpił w pochwie, żółty przenosić na spodenkach może pojawić się wraz z białymi grudek. Taki proces może odbywać się w określonym czasie, co trwa około kilku godzin.

Często, ilość krwawienia zwiększa się w okresie owulacji, przed rozpoczęciem miesiączki i mogą się żółty, co jest skutkiem wpływu hormonów i uzyskać inny odcień. Ale to nie znaczy, że wszyscy podkreślają niezwykłą barwę lub stężenie powinno być uważane za normę. Lepiej to sprawdzić odwiedzając ginekologa. Zbyt wiele schorzeń, które są oznaką zmian emisji kolor i zapach.

W ten sposób żółty osad spodnie są często oznaką procesu zapalnego lub obecność choroby układu rozrodczego. Najczęstszymi przyczynami tych wyborów może być:

  1. Rozwój bakteryjnego zakażenia pochwy. Choroba towarzyszy obfite żółty wraz z pieczenie, swędzenie i dyskomfort, które towarzyszą aktu seksualnego.
  2. Coleitis, który charakteryzuje się również wystąpienia obrzęku i świądu w okolicy zewnętrznych narządów płciowych. Choroba może towarzyszyć ból związany z obcowania płciowego i bólu nawracającym poniżej pępka.
  3. nadżerek. W tym przypadku przydział skąpe, ale akt seksualny może być zakończona plam.
  4. Ostre i przewlekłe zapalenie jajowodów. W ostrej postaci choroby wyładowania żółtej spodnie obserwuje się liczne i ciągłej – a nie ograniczone. Istnieje również kilka dodatkowych dowodów choroby: bolesne miesiączkowanie, wzdęcia jelit ból i bolesny stosunek płciowy, po którym można plamienia.
  5. Ostre i przewlekłe zapalenie przydatków. Ostrą postacią choroby charakteryzującej się obecnością obfitej żółtego pus jak wyładowania i przewlekłego wyładowania są skąpe, ale powodują uczucie pieczenia w obszarze warg sromowych i pochwy.
  6. Również puruloid przydział towarzyszyć niektórych chorób przenoszonych drogą płciową (rzeżączka, rzęsistkowica, Chlamydia). Zazwyczaj jako dodatkowe objawy pojawiają się pieczenie, świąd i ból, który towarzyszy akt seksualny.
  7. Reakcja alergiczna, co może spowodować błędne wybrany serwetki, tampony, środki antykoncepcyjne, środki higieny i kosmetyków, bieliznę z materiałów syntetycznych.

Jeśli pojawiają się żółte podświetlenie na spodnie, które są obfite, stanowią one ostry nieprzyjemny zapach, a także powodować ból podczas stosunku, uczucie dyskomfortu w zewnętrznych narządach płciowych, zasięgnąć porady lekarskiej. Im szybciej to zrobisz, tym szybciej wyeliminować możliwą przyczynę choroby.