763 Shares 7845 views

Renażery wstrząsu – gatunki

Symulatory do szoku zajmują szczególne miejsce wśród obowiązkowego sprzętu, który jest używany podczas treningów bokserskich. To dzięki takim dostosowaniem sportowiec ma zdolność do wytwarzania precyzyjnych, akcentowane uderzeń, bez konieczności ich badań sparing partnera. Spójrzmy na to, co sprzęt fitness driving range są teraz dostępne dla fanów sztuk walki.

worek treningowy

Podstawa, najczęściej urządzenie do trenowania uderzeń stoi wisi worek treningowy. Cena takiego urządzenia, w zależności od wagi, materiału produkcji, wypełnić i zakresy klasy od 800 do kilkudziesięciu tysięcy rubli.

Worek bokserski, które zwisały z sufitu na specjalne łączniki są szeroko stosowane nie tylko w salach gimnastycznych, ale może być również zainstalowany w domu. Takie środki są kompaktowe, łatwe w użyciu, są odpowiednie do testowania częstotliwość i siłę uderzenia.

Jednak średnia worek treningowy nie pociąga za sobą złożenie specjalnej odmiany w procesie szkoleniowym. Ponadto, urządzenie to pozwala na pracę tylko bezpośrednie i bocznych uderzeń.

Gruszka na rozszerzeniach

Jest to kompaktowa maszyna ćwiczenie w postaci cytryny. Główną zaletą boksu pocisku wykonuje szybki powrót do pozycji wyjściowej po zakończeniu strajku. Powtarzać, dokładne trafienie w sprawie dostosowania wymaga nadzwyczajnej umiejętności, szybkość i dobrą reakcję. Wszystko to jest spełnione w trakcie regularnych szkoleń z zastosowaniem powłoki.

Ile ten worek treningowy? Modele cenowe dla początkujących, rozpoczyna się na rynku krajowym około 2000 rubli.

wałek gruszka

Standardowy worek treningowy pozwala na pracę tylko prostych ciosów, ale absolutnie nie nadaje się do pracy w kierunku do góry. Wałek gruszki zawiera zgrubienie, którego położenie może być regulowane sportowca wzdłuż całej długości pocisku. Ta symbioza konwencjonalne gruszki przyczepne i specjalistyczna końcówka wału otwiera możliwość jazdy podbródkowe strajków we wszystkich kierunkach.

Atrapy stłuczki

Urządzenie manekina naśladuje ludzkie ciało, staje się bardzo wygodne, gdy konieczne wydobycie akcentowane uderzeń w określonych strefach. Zazwyczaj, składnik stosowany tu jest bardzo giętkie pianki poliuretanowej. Najbardziej sztywne modele są wypełnione wodą.

Symulatory do zakresu tej kategorii jazdy są zdolne do regulowania wysokości pionowe regału. To z kolei pozwala sportowiec ustanowić Shell w najbardziej wygodnej pozycji, na podstawie wzrostu domniemanego wroga.

Symulator do testowania „Niemiecki” strajków

Konstrukcyjnie składa się z realistycznym manekin i trwały. Powłoka bazowa jest wypełniony materiałem sypkim lub wody. Taki Symulator wyposażony jest w liczne elementy złączne, które pozwalają ustalić położenie manekina w różnych pozycjach. Przy stosowaniu silne narzędzie wpływu drga na boki. Dlatego, aby uzyskać nad nim znacznie trudniejsze niż na ciężkim, statyczne gruszki.

Główną zaletą symulatora – dokładna powtórka z ulgą ciała ludzkiego. Pozwala to na pracę na miejscu wypadku, mające ciosy w najbardziej wrażliwych obszarach.

sparing manekiny

Zawierają elementy, które naśladują ludzkie kończyny. Odpowiednie takie symulatory zakresie jazdy, jak i wydajności różnych typach padaczki. Szeroko stosowane przez sportowców, którzy są zaangażowani w mieszanych sztukach walki. Główną zaletą powłoki działa jako jego uniwersalność.

Symulator DEMIX

Obecny w stabilnej podstawy i pionowej podpory o małej wielkości kuliste w kształcie wykrawania worek na górze. Zamontowany powłokę na podłodze i nie wymaga dodatkowej konsolidacji. Podstawa symulatora wypełniony wodą. Gruszki, może być regulowany na wysokość w zakresie od 120 do 160 cm, w zależności od wzrostu zawodnika.

Podczas pracy gruszki szybko odsunął się i wraca do swojej pierwotnej pozycji. Dlatego symulatorze Zakres DEMIX idealne sportowców, które skupiają się na badania prędkości uderzeniowej oraz poprawy reakcji.

hydropneumatyczne symulator

Dolna część podtrzymująca jest reprezentowany jako miękki stożka. Funkcja ta nie tylko przyczynia się do stabilności urządzenia, ale również możliwość pracy na niższym poziomie stóp. Elementy, które naśladują rękę, zamknął w podniesionej, obronnej postawy. Dzięki temu sportowiec doskonalić technikę znajdowania luk bezpieczeństwa przeciwnika.

Konkludując

Różnorodność sprzętu do ćwiczeń, driving range pozwala wybrać nazwę urządzenia, które najlepiej odpowiada potrzebom sportowca, pozwala rozwijać indywidualną technikę. Użycie opcji niestandardowych pozwala zmieniać treningu, spędzić kilka klas na wysokim poziomie emocjonalnym.

Większość z powyższych rozwiązań nie wymagają obecności znacznej ilości miejsca i nadają się do stosowania w normalnym mieszkaniu miasta.