227 Shares 7755 views

Aleksiej Mishin: biografia fighter

„Mam notebooka. W nim, ja zanotować nazwiska zawodników, którzy później pomścił ". Te słowa wypowiedziane Alexei Mishin – światowej klasy zawodnikiem. Mężczyzna pokazał światu, że pozostanie 36 lat niepokonany całkiem możliwe. W 2004 roku zawodnik wygra Olimpiadę, która odbyła się w Atenach. W swoich 36 lat, zajął drugie miejsce w mistrzostwach w zapasach w stylu klasycznym, który odbył się w Sankt Petersburgu. Załóżmy, zanurzyć się w biografii Alekseya Mishina i dowiedzieć się, że kiedyś mi powiedział.


Aleksiej Mishin: walka na całe życie

Sportowiec urodził się w Republice Mordowii w 1979 roku. Kategoria wagowa, w której rozciąga się – do 84 kg. W 2004 roku, człowiek pokazał świat był w stanie przez zdobywając złoty medal Igrzysk Olimpijskich odbywających się w Grecji. W 2007 Mishin wygrał zapasach w stylu klasycznym mistrzostw świata w Baku. Mistrzostwa Europy zdobył sześć razy. Ten ostatni był w 2013 roku w Gruzji.

Ateny i Pekin

Udzielając wywiadu do publikacji, sam Aleksiej Mishin przyznał, że nie od razu sobie sprawę, co naprawdę wydarzyło się na Igrzyskach Olimpijskich: „Byłem bardzo wyczerpany, a następnego dnia tylko śpi”. Być może świadomość, że teraz jesteś mistrzem olimpijskim, to bardzo miłe.

Po zwycięstwie Mishin otrzymał wiele gratulacji, to na pewno. Jednak druga strona medalu była odpowiedzialność, która spoczywała na barkach zapaśnik. Wszyscy wiemy, że po cokole wznosi się kolejny mistrz, są ludzie, którzy chcą zająć jego miejsce. Proces ten jest wieczne. Przerwa, udusić, aby wygrać w dowolny sposób. Przyznać sobie wojownika, bo on też kiedyś postawił stopę na ścieżce, która ostatecznie doprowadziła do jego tytuł na „Olimpijskim greckich Rimko”.

powrót

Natychmiast po przybyciu do Mordovia Mishin dał jeep „Land Cruiser” i mieszkanie. Minęło dwanaście lat, a wojownik nadal pielęgnuje pamięć o tych prezentów, korzystania z nich zgodnie z ich przeznaczeniem. Urządzenie utrzymuje przez długi czas, a powodem tego ostrożnego podejścia do jej sportowca. W tym czasie Mishin wziął udział w telewizyjnym show. To był „Wielki wyścig”, na przykład, „Szkoła uwodzenia”. Dla niego było to coś w rodzaju wypoczynku.

Około konkurencji Pekin idzie znaczną ilość plotek. A wielu nadal wierzą, że Aleksiej skazany. Chodzi o to, że początkowo Mishin musiał zmierzyć Abrahamyanu. Ale sędzia „usunięte” Przede naszego rodaka, a następnie Aru. Andrea Minguzzi, dla których w opinii zawodników zostało zrobione, był krewnym osoby, w tym czasie przewodniczącym Federacji Wrestling. Być może więc nie zdziw się rzeczy, które miały miejsce rzekomo „powodów logicznych”.

Aleksiej Mishin: trener i wychowawca

Trener, który trenował przyszły mistrz olimpijski, naprawdę zrobić dużo. W swoich meczów Mishin pokazuje nie tylko najwyższej jakości sprzęt, ale także rozrywki. Zgłasza nie mniej piękne, jak są poprawne. I to jest właśnie ten sam trener zasługa sportowcem.

Sam Mishin powiedział wcześniej, że wierzył grecką zapasach integralną część Igrzysk Olimpijskich. Tragedia opisał wyimaginowany scenariusz, w którym sport został usunięty z listy zdarzeń. Rzeczywiście, w starożytnej Grecji, gdzie Olimpiada urodzili, nie było już walka. Chociaż w tym czasie będzie go zastąpić innym rodzajem testu. Nikt nie rozumiał, dlaczego trzeba pchnięciu kulą dwóch mężczyzn w danym obszarze. Ale zasady były różne, rozrywka nie wystarczyło. Wraz z rozwojem tego sportu potrzeby niniejszego konkursu na liście igrzysk stała się obowiązkowa.

Mishina dwuznaczny stosunek do polityki. Ale to, co mówi o nim w kontekście sportowym? Sportowiec powiedział, że na to dużo olimpiadzie. I wtedy fakt, że każdy kraj chce być flaga macha nad resztą. To miłe. Jednak wiele z nich stara się rozwiązać te problemy za pomocą środków politycznych, zamiast uczciwej konkurencji.

Dzięki Mishin Władimir Putin wyraził: „Cały świat powtarza, mówią, że nie mają czasu, nie spędzają Zimowych Igrzysk. Ale czy wszyscy nie powiodło się. I jest to zasługa naszego prezesa, jak również. Mieliśmy wspaniały, doskonale wykonane. Wygraliśmy wiele medali, a to, oczywiście, nie lubią obcokrajowców. "

„Agresywne zdobywcy”

Mówiąc o swoich spotkaniach z ukraińskich przeciwników, Alex powiedział, jak sprawy mają się naprawdę. Według niego, od ukraińskich i rosyjskich myśliwców nie agresja. Wszystko dzieje się zgodnie z regułami na dywanie. Jak mówią, po walce z pięściami nie fala. Wszystko postanowił tam i tylko tam. To prawda, podobnie jak prawdziwych mężczyzn.

Gdy sportowcy są wysyłane do domu po krótkim uścisku życzyć sobie udaną drogę. W Rosji, wiele godnych wojowników, którzy więcej niż raz zgłosić się. Taka jest opinia Aleksiej Mishin. Zapasach w stylu klasycznym w czasie stał ścieżki wybrał dla niego. Mishin – wzór do naśladowania dla wielu naszych sportowców. Pokazał jakie wyniki można osiągnąć mimo wszystko, jeśli się mieć jasny cel.

wniosek

Alex udowodnił jak silne może być motywacja osoby. Przed każdym dostępu do dywanów sportowca zapomnę ile ma lat, a to przyczynia się do walki z każdym przeciwnikiem na zupełnie równi. Fakt, że nawet w niewłaściwy dla tego wieku nadal można stać się mistrzem, znany na cały świat – okazało Alexei Mishin nas, fanów i wszystkich, którzy o tym wiedzą.