587 Shares 6859 views

Ile po porodzie rozpocząć miesięczny u kobiet?

To był okres oczekiwania na dziecko. Matka i dziecko przyzwyczaiło się do siebie nawzajem. Siłą zyski kobieta, stopniowo oddalając się od urodzenia, i to jest coraz bardziej zaniepokojony z pytaniem: „Ile porodzie okresy zaczynają”


Dlaczego nie menstruacji?

Jego nieobecność związane z zmiany hormonalne, które występują w organizmie matki. Od chwili, gdy stało dostawy, status hormon jest stopniowo wraca do normy. Dlatego pojawienie się miesiączki pokazuje, co się stało podczas procesu odzyskiwania. Od tego momentu, uważa się, że organizm przygotowuje się znowu ponosić dziecko. Produkcja mleka jest zależny od hormonów, takich jak prolaktyna. Nie tylko zapobiega owulacji, ale zwykle przebieg cyklu. W związku z tym, aż dziecko zjada tylko mleko matki, miesiączka nie występuje. Ile po porodzie rozpocząć miesięczny? W związku z tym mniej prawdopodobne, kobieta zaczyna się umieścić dziecko do piersi, tym szybciej będzie ona owulacja ze wszystkimi tego konsekwencjami. Jeśli kobieta nie wspiera karmienie piersią, to rozpoczyna cykl odzyskania w ciągu około dwóch miesięcy. Może to potrwać kilka mieć dwa lub trzy miesiące, podczas gdy inni – na dłużej. Należy pamiętać, że fizjologiczny mechanizm odzyskiwania każdej kobiety jest inna. Istnieje kilka opcji dla wyglądu miesiączki po porodzie. Jednak każda nowo wykonane mumia należy pamiętać, że brak miesiączki w większości przypadków nie gwarantuje braku owulacji. Dlatego można zajść w ciążę niemal natychmiast po urodzeniu.

opcja 1

Ponieważ podczas karmienia piersią układu hormonalnego koncentruje się na procesie menstruacji nie może czekać. Jednak tendencje współczesnego społeczeństwa wskazują, że co miesiąc występują znacznie wcześniej niż kobieta przestaje karmić piersią. Wszystko to wina stresu, biorąc różne leki hormonalne środki antykoncepcyjne. Poza tym, pytając: „ile po porodzie zaczynają miesięcznik” kobieta może pogodzić się z faktem, że pochodzą one od razu po wprowadzeniu pokarmów uzupełniających. Fakt, iż gruczoł przysadki zaczyna wytwarzać mniejsze ilości hormonu prolaktyny i owulacji. Jeśli dziecko jest karmione piersią przez długi czas i dostać jedzenie na żądanie, cykl jest znormalizowany do drugiego roku.

opcja 2

Jeśli kobieta nie karmić piersią, a potem zadał pytanie „ile po porodzie rozpocząć miesięczny”, można uzyskać odpowiedź, że w dwóch, aw niektórych przypadkach – w ciągu jednego miesiąca. Karmienia mieszanego niewielkie opóźnienie w terminie. Dlatego cykl rozpocznie się odzyskać w trzech lub czterech miesięcy. Niektóre płci pięknej wziąć za menstruacji krwi, które występują natychmiast po urodzeniu. Jednak ta lochia. pojawiają się na skutek urazu macicy i testowane przy całkowicie leczy.

opcja 3

Czasami kobieta jest karmienie piersią, ale nie mają czasu, aby pomyśleć, ile po porodzie przychodzą co miesiąc, jak się pojawiają. Opcja ta jest również normą. W ostatniej miesiączki są przywracane po dwóch miesiącach po urodzeniu, podczas gdy szybko wraca do normy. Po wystąpieniu pierwszego menstruacji, można powiedzieć, że cykl zostaje odzyskany. Po około 2 lub staje się regularne trzy miesiące. W tym przypadku, pierwsze kilka miesięcy można zaobserwować bardzo obfite miesięcznie.