786 Shares 5730 views

Kluby w Rostów nad Donem: adres, opis

Kluby zawsze były bardzo popularne wśród wielu ludzi. Tutaj można bawić się ze swoimi przyjaciółmi i odpocząć od codziennej pracy. Dzisiaj mówimy o najbardziej popularnych klubów w Rostów nad Donem. Wszystkie z nich są unikalne i ciekawe, a łączy je świetną muzykę, która jest odtwarzana tutaj.

Popularne kluby w Rostów nad Donem

Wiele z nich panuje zabawę i miłą atmosferę. Po tym wszystkim, ludzie, którzy tu przychodzą, dawać dobry czas w towarzystwie hałaśliwej i towarzyskiego. Według wielu użytkowników, nocne kluby Rostov mają wiele zalet. Mamy listę najbardziej podstawowe z nich: jakość usług, przystępne ceny, duży wybór napojów, komfortową atmosferę, radosny twarze innych ludzi, pokazy tematyczne, przytulnych wnętrzach. Teraz spójrzmy na niektóre z nich.

„Zwierciadło”

Ten obiekt, usytuowany na ulicy Lermontowa, 233 B, można nie tylko tańczyć, ale także śpiewać. „Zwierciadło” – jeden z znanych klubów karaoke w mieście. W menu, napoje bezalkoholowe i pysznych herbat, sałatki, przekąski, niepowtarzalne desery i wiele innych. Klub może pomieścić ponad dwieście osób. Znajduje się on w centrum miasta, więc łatwo dostać się do niej na tyle. Oto one oferują tanie i bardzo smaczne sziszę. I innych popularnych klubów nocnych Rostów nad Donem w centrum. Omówimy je dalej.

„Miód”

Wśród najbardziej eleganckich lokali to miejsce jest szczególna miłość i popularność wśród mieszczan. Rejestracja w czarnym i różowym kolorze tworzy szczególną atmosferę luksusu. Tutaj, z wielkiego komfortu i może pomieścić ponad trzysta osób. Klub składa się z dwóch pięter. Na ziemi jest tam bar, o jej miłość zebrać miłośników duchów i nowych znajomych. Tutaj można cieszyć się ulubionymi napojami i towarzyskich z przyjemnym towarzyszem. Na drugim piętrze znajdują się miękkie, wygodne sofy i krzesła, a także małe, przytulne pokoje, w których można łatwo emeryturę. Na ogromnym parkiecie w najbardziej różnorodnej muzyki zawsze świeci dużą liczbę ludzi. Klub jest otwarty siedem dni w tygodniu. Jego adres – ulica Krasnoarmeyskaya, dom 157.

„Baba Luba”

Kolejną instytucją, która znajduje się w samym centrum miasta. Tam jest muzyka na żywo. Jazz, rock and roll, country i drugiego. Pomimo faktu, że pokój jest dodatkowa przestrzeń nie jest inaczej, zawsze jest przytulne i wygodne atmosfera. Menu oferuje dania takie jak gulasz z kurczaka z pieczarkami, ziemniaki z boczkiem, bale ser, kiełbasa „mieszczanin” i wiele innych. Adres nocny "Baba Luba" – Shahumyan ulica, 71.

„Major”

Atmosfera jest fajna i uroczystości czeka na wszystkich gości Prospect Budennovsky 49/4. Taniec, karaoke, zimne napoje, pyszne jedzenie. Istnieją warunki do doskonałego wypoczynku.

"Chester Pub"

Jednym z najbardziej popularnych klubów znajdujących się w Rostowie nad Budionnowsk Avenue 1G. Goście lubią spędzać lato na tarasie. Oferuje on koktajle i wyśmienite dania z różnych kuchni. muzyka na żywo uzupełnia przyjemne wrażenie tego miejsca.

"The Lost World"

Kluby w Rostów nad Donem w zachodniej dzielnicy miasta są również godne uwagi mieszkańców miasta i odwiedzających. Jedna z tych instytucji – „Zaginiony Świat”. Tutaj można zjeść smaczny obiad, a potem tańczyć. muzyka klubu różnych kierunkach. Rozrywka na żywo i pokaz męskiej i żeńskiej striptease. instytucja adres – Komunistyczna Avenue, 10.

"Tesla"

Na ogromnych spektakli teatralnych przez lokalnych gwiazd i rosyjskich gwiazd muzyki. Odwiedzających przyciąga również pokaz laserowy, który pokazuje tutaj dość często. Nadchodzą duże i małe przedsiębiorstwa, aby pozostać aż do rana. W menu, duży wybór napojów i różnych potraw europejskich. Również tutaj można być oferowane różne smaki fajki. Klub znajduje się przy ulicy Maksima Gorkiego, 151. Czynne: czwartku do niedzieli od 22.00 do 05.00.

Konkludując

Kluby w Rostowie nad Donem (prezentowane w artykule zdjęciu) oferuje różnorodne rozrywki. Jeden goście lubią słuchać i tańczyć do dobrej muzyki, z drugiej – aby wypróbować różne smaki sziszy, a trzeci – zawieraniu nowych znajomości. Tutaj każdy znajdzie coś do zrobienia i spędzić niezapomniany czas.