788 Shares 7266 views

Pub „White Rabbit” w Krasnodarze: bardzo smaczne i prowokacyjnie

Klub „White Rabbit” w Krasnodarze pozycjonuje się jako Gastropub – zakładu, który łączy w sobie cechy wesoła klubu piwa i szalonych restauracji z wyśmienitych potraw. Klub znajduje się również dyskoteka i pokazy tematyczne, imprezy sportowe są nadawane.

Opis klubu "White Rabbit" (Krasnodar)

Pub znajduje się na ulicy Budionnego w budownictwie i centrum rozrywki „Carnival”. Restauracja działa w dni powszednie, aż po północy z piątku na sobotę, działa w formacie nocny i jest czynna do 6 rano.

Klub „White Rabbit” w Krasnodarze (zdjęcie poniżej) został z powodzeniem działa od 2012 roku i jest popularny, zwłaszcza wśród młodych ludzi. Wiele osób przyjeżdża tutaj, aby bawić się z przyjaciółmi, aby świętować urodziny, świętować koniec sesji, lub po prostu zrelaksować się i tańczyć.

Spełnia gości przy wejściu i dobrą wesołego białym królikiem jak vyporhnuvshy z bajki „Alicja w Krainie Czarów”. Po przyjaznym uścisku z „portier” podwyżek nastroju i wszystkimi codziennymi problemami pozostają za drzwiami klubu.

Przez cały tydzień na dużych ekranach nie ma transmisji ważnych wydarzeń sportowych, które przyciąga fanów pub, zarówno samców i samic. Głównym zabawa i zapalającymi Program rozpoczyna się tu późno w nocy iw ciągu dnia w instytucji jest bardzo spokojne i komfortowe środowisko. Pyszne dania w restauracji przyciąga wielu starszych ludzi, którzy chętnie przychodzą tu na obiad podczas przerwy w pracy. Zebrane w „White Rabbit” w Krasnodarze i rodzin z dziećmi, na obiad w przyjemnej atmosferze, pyszne dania kuchni europejskiej.

wnętrze

Restauracja urządzona jest w bardzo nowoczesnym stylu we wnętrzu dużo drewna i elementów komórkowych dekoracji tekstylnych, wiszące lampy i podświetlenia. W ogóle, wszystko wygląda bardzo przytulne i wygodne. Klub znajduje się na czwartym piętrze, z tarasami i siedzeń umieszczonych w pobliżu panoramicznym witraży w pokoju, doskonałe widoki na nabrzeże rzeki Kubań i miasto.

Klub „White Rabbit” w obszarze Krasnodar obejmuje długi bar i krzesełka dla dzieci, dwa osobne obszary o dużych projektorów do oglądania wydarzeń sportowych, vip kategorię siedzenia z bardziej swobodnej atmosferze, parkiet i scenę dla programów rozrywkowych. Dla małych odbiorców wyposażonych w strefie zabaw dla małych dzieci do gier.

Jedzenie i napoje gastro

Klub „White Rabbit” w Krasnodarze ostrożnie zbliżył się do selekcji personelu do kuchni. W ciągu pięciu lat od Gastropub tutaj tworzą profesjonalny zespół kucharzy, kulinarny doskonałość już docenione przez tysiące instytucji klientów lojalnych.

Menu jest bardzo różnorodna: obejmuje najlepsze dania według receptur z różnych krajów świata. Dominuje włoski, fiński, rosyjski, angielski kuchni. Tylko tutaj goście gotować podpis danie „White Rabbit”, który jest na pewno warto spróbować. Bardzo chwalą odwiedzający dania mięsne, takie jak mięso z musztardą i miodem. Liczne przekąski mięsne z piwem w barze trzonu, niemieckich kiełbasek, sznycle, itp Tutaj można zamówić taki niezwykły deser, jak smażone lody … Średni rachunek bez napojów jest około 1500 rubli.

Bar obfituje nie tylko alkohol, ale również napoje bezalkoholowe, świeże soki, kawa i herbata, koktajle owocowe. Klub oferuje szeroką gamę nazw win: dużo świeżych piw, whisky, wina, likiery, szampan. Można również zamówić wielką fajki.

Pokaż programy

Atrakcje imprezy rozpocznie się około północy, około 23:00. Dzień tygodnia tłum rozrywkę modne przeboje muzyczne z najlepszych DJ-ów w Krasnodarze. Wszystkie strony nastąpić bez nadmiernego patosu i sztywności. Goście klubu czujesz się zrelaksowany, spokojny i zabawy, tym bardziej, ze wszystkimi światłami na parkiecie White Rabbit.

W weekendy klub nocny wieczory tematyczne ( „Queen of the Night”, „Pożegnanie z zimą opony”, „Marsz królik”) i karnawały, zaproszono gwiazdy, z którymi można porozmawiać na żywo. W „White Rabbit”, można znaleźć najlepszych DJ'ów w Rosji, piosenkarze pop, a nawet oligarchów.

Recenzje nocnym klubie „White Rabbit” w Krasnodarze

Większość instytucji odwiedzających są zgodni w opinii, że nie jest doskonała kuchnia i komfortowe wnętrze. Oddzielnie izolowana smaczne zupy, zupy, sałatki Cezar z krewetkami. Studentki regularnie chodzić na imprezy, „Flow piosenkę!” W czwartki i pamiętać, że to jest bardzo miłe, aby otrzymywać co drugi piwo jako dar.

Wszystkie recenzje na „White Rabbit” w Krasnodarze łączy opis zakładów atmosferze: miły, przyjazny, wesoły i przyjemny. Większość odwiedzających docenić pracę personelu i lojalności kontroli twarzy przy wejściu do klubu. Co ważne, nie zapomnij zabrać ze sobą dowód tożsamości i gwarantuje dobry nastrój wewnątrz klubu!