438 Shares 3588 views

Gdzie iść w nocy w Petersburgu trasie?

Petersburg to nie przypadek nazywa się kulturalną stolicą Rosji. Ten ośrodek turystyczny przyciąga turystów z całego świata i, oczywiście, Rosjanie sami ze swojej historii, architektury, muzeów i parków, bogate dziedzictwo kulturowe i jego niezwykłe mosty zwodzone. Tutaj prawie każdy kamień nosi ślady historii. Oczywiście, Petersburg jest interesujące o każdej porze dnia, ale to było w godzinach wieczornych większości ludzi strojonych z zainteresowaniem do spędzania wolnego czasu. Jeśli myślisz, gdzie się udać w Petersburgu dzisiaj, przeczytaj ten artykuł.

Popularne miejsca

Bądź w Petersburgu i zobaczyć arcydzieła sztuki światowej, przedstawione w światowej sławy Muzeum Ermitażu, – byłoby to denerwujące, ale ponieważ drogi w jednym z najważniejszych muzeów w kraju otwartych dla Rosjan za opłatą prawie nominalnej 100 rubli. Po zapłaceniu wejście, można sprawdzić do zamknięcia samego Pałacu Zimowego, podziwiać malownicze obrazy i inne eksponaty muzealne.

Jednym z najbardziej popularnych przedmieściach Petersburga – Starannie Peterhof ze słynnym kompleksem fontann zawarte w liście cudów Rosji. Ale oprócz kompleksu, należy zwrócić uwagę na parku „Aleksandria”, który znajduje się obok słynnej fontanny. Jest to park krajobrazowy w stylu angielskim. Na terenie „Alexander” jest pałac „domek” z niezwykłej gotyckiej kaplicy.

Petersburg, miasto, sięga od budowy twierdzy, która dziś jest jednym z najciekawszych muzeów w Petersburgu. Turyści będą interesujące, aby odwiedzić Katedrę św Piotra i Pawła, miejsce, gdzie rodzina królewska została pochowana, a Trubeckoj Bastion, w którego podziemiach w różnych latach w areszcie syna Piotra I carewicza Aleksieja i członków dekabrystów powstania.

Teatr Sankt Petersburg

Niewątpliwą zabytek kultury miasta można nazwać liczne teatry. W teatrze nie ma wątpliwości, gdzie się udać w nocy w Sankt Petersburgu. Idąc za wykonanie wieczorem w jednym z nich można zobaczyć znanych aktorów i pod wrażeniem atmosfery w ogóle, a sam grać.

Rosyjski symbol kulturowe – Teatru Maryjskiego. Tutaj można zobaczyć oper i baletów zarówno tradycyjny repertuar i występy współczesnych dzieł, zobaczyć, jak tańczy Ulyana Lopatkina i Diana Wiszniowa, słuchać Anna Netrebko.

Jeśli lubisz klasyczne przedstawienia teatralne, przejdź do Teatru Aleksandryjskiego, jeden z najstarszych w Rosji. Nie zawsze daje rzeczywistej klasyki z Czechowa do Shawa, orszak teatru powtarza swój historyczny wygląd.

Fani nie mogą przejść obok teatru Rady Miejskiej Leningrad, Teatr. Komissarzhevskaya „Shelter komik” i „Baltic House” i koneserzy dramatu teatru eksperymentalnego polecam oryginalne na Foundry. Co jest wygodne, jest fakt, że jeśli myślisz, gdzie się udać w Petersburgu dzisiaj, bilety dla prawie wszystkich występów można kupić za pośrednictwem Internetu.

Rozrywka za darmo

Jeśli jesteś turystą budżet i nie wiem, gdzie iść w nocy w Sankt Petersburgu, nie wydając ani grosza, można poprosić w sztuce współczesnej, odwiedzając „Podłogi” projekt poddaszu oprócz zabytków historycznych i kulturalnych znajdujących się na terytorium byłej piekarni Smolny (Ligovsky ., 74). 22:00 galeria sztuki współczesnej „Globus” dla zwiedzających. Wejście do galerii samego wolnego, pozostawiono do robienia zdjęć.

Petersburg przyciąga fakt, że tylko przychodząc tutaj, można uzyskać unikalne doświadczenie odkrywania tego magicznego miasta o nazwie Northern Palmira ze swojego piękna i okolicach historycznych. Na przykład, jest absolutnie za darmo, można wybrać się na spacer po promenadzie przy słynnej petersburskiej Newy, Fontanka, Moika.

Od maja do października czynna jest do godziny 22:00 na spacer słynny ogród letni. Późnym wieczorem dużo ludzi zrobić spacer na nabrzeżach przodu: Admiralicja, Uniwersytet, aby czekać na mostach. zatłoczone również wieczorem na Senatu i Placu Pałacowego.

Gdzie iść w nocy w Sankt Petersburgu w dniu

Klasyczny historyczna część z nowych tras na romantyczne spacery, wiele pięknych miejsc do spotkań – czyli Petersburg. To nie przypadek, nasza Wenecja Północy to tytuł jednego z najbardziej romantycznych miast na świecie, który jest tak cenionych w miłości. Wiele atmosfera i przyczyniają się do znanego białego noc.

Jest to most i pocałunki. Legenda głosi, że jest on tak nazwany, ponieważ niedaleko kiedyś przed rewolucją, ma on popularną restaurację, kupiec, który trzymał całować. Ale równolegle z tej historycznej rzeczywistości, istnieje inna, znacznie bardziej romantyczny: na tym moście panie Petersburg wystawił pożegnanie z bliskimi, pozostawiając długie marynarki usługi. Dzisiaj, z tego mostu roztacza się wspaniały widok na katedrę św Izaaka, a nawet wycieczka piesza do Potselueva mostu może być świetną zabawą.

Cichy piękny zielony teren w samym środku tętniącego życiem centrum miasta – Tauride Gardens. Jest to kolejne miejsce, gdzie się udać w Sankt-Petersburgu w nocy z dziewczyny stojącej. Nie ma wydeptana szlaki turystyczne, aw miesiącach letnich, nawet w godzinach wieczornych można cieszyć się śpiewu słowika. Stawy niewielkich wzniesieniach, mosty, trawniki i piękny pałac w środku parku. Jeśli pójdziesz do odległego stawu do „tajnego” drzwi, które prowadzą do ulicy Shpalernaya można zobaczyć pobliski nasyp rzeki Newy i Katedra Smolny. Jest zupełnie nie zatłoczone i cichy, zwłaszcza w niedziele, pojazdy rzadko przechodzące, a turyści zazwyczaj podjechać do katedry przez zorganizowane grupy. Lokalizacja musi intymne rozmowy i marzenia. Najważniejsze wieczorem relaks w tym przytulnym miejscu nie zapominać, że w nocy z mostów.

Ale muzeum parku Anny Ahmatovoy – niemal tajny miejsce dla niewtajemniczonych. W parku jest ukryte przed wzrokiem ciekawskich wśród gospodarstw głośny Liteiny Prospect. Jeśli Newski zawinięte w łuku domu w odlewni Avenue 53, wydaje się, że to tylko kolejny stary dziedziniec z garażem, ale nagle jest piękny cichy Square Garden, w otoczeniu starych budynków. Jest przytulny o każdej porze roku, oprócz miłym dodatkiem jest dostępność bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

nietypowych miejscach

Gdzie się udać w Petersburgu w godzinach wieczornych turystów, a nie w muzeum? Najważniejsze – jest Ermitaż i Muzeum Rosyjskie, Kunstkammer. Jeśli wszystko minęło tych popularnych turystycznych i kulturowego punktu na mapie, lub chcesz coś specjalnego, ale nie wymyślić dużo wieczorem, aby przejść do Petersburga ponownie, należy wiedzieć, że miasto ma do zaoferowania swoim gościom mniej znanych, ale we własnym ciekawe miejsca na przykład, Muzeum Sztuki i Przemysłu Akademii. Jej wnętrza są dość porównywalne z pięknem salach Pałacu Zimowego. Oni zresztą zostały kręcenia filmu „Mistrz i Małgorzata”.

Gotowy do przyjęcia gości i kilka ciekawych i pięknych na wielkie pałace szlachty i kupieckich domów Petersburgu. W swoim liście wyróżniać Polovtsov dom i dom Kolonii.

jeździć pod pierwotną nazwą „okropności Petersburgu” działa od 2008 roku. Znajduje się on 13 pokoi, a każdy z nich pokazuje historie historycznych, mitologicznych, a nawet fikcyjne. Bohaterowie jeździć – Rasputina Rodion Raskolnikow kompozytor Czajkowskiego, car Piotr I, księżniczka Tarakanov i inne dobrze znane mieszkańcom Petersburga różnym czasie, jak naprawdę istniejące i fikcyjnych postaci i bohaterów mitów miejskich.

zakupy

Gdzie mogę pójść wieczorem w Petersburgu, więc na zakupy, by połączyć przyjemne z pożytecznym i ciekawe, i odwiedzić najbardziej popularne centrum handlowe miasta – Gostinyj Dwor (Newskiego, 35.). Można nie tylko zrobić udane zakupy, ale także odwiedzić muzeum w Petersburgu kupca, przekąskę w kawiarni, skorzystać z różnych usług. I tu działa Gallery of haute couture.

Nocne rozrywki, lub gdzie się udać w nocy w Sankt Petersburgu

W Petersburgu może być interesujące nie tylko w ciągu dnia i wieczorem, ale w nocy. Na przykład, kolumnada Katedra św Izaaka jest otwarta dla zwiedzających aż do 4 rano. Jeśli tu późno w nocy, można nie tylko podziwiać nocne światła Petersburgu, ale również słuchać audycji historię o rodzajach otwarcia. Koszt wizyty po godzinie 19:00 – tylko 150 rubli. Sam Katedra Izaaka jest czynna do 23:00. Wieczorem (22:30) działa i muzeum-pomnik „Zbawiciela na Krwi”.

Jak każda metropolia, w Petersburgu jest miejsce dla życia nocnego. W mieście ogromna liczba klubów nocnych, a także restauracji, kawiarni, barów i pubów, gdzie można odpocząć do rana.

Które pokazują dzieci

Oczywiście, dzieci nie może nie zmniejszyć Hermitage, kunstkamera lub Peterhof. Ale niekoniecznie ogranicza się do programu, ponieważ wiedząc gdzie iść wieczorem w Petersburgu z dziećmi, można dostarczyć im wiele nowych doświadczeń. Możesz iść z rodziną do największego oceanarium w Rosji. Znajduje się on w centrum handlowym na ulicy. Marat, 86 i potrwa do godziny 21:00.

teatry wielodzietne są skłonni zaangażować młodych gości do świata sztuki. Idź całą rodzinę do reprezentowania Teatr Bolszoj Kukiełkowy i „Through the Looking Glass”.

Pierwsza wizyta studyjna w Petersburgu jest rzadko ostatni. Większość turystów podatne magiczne miasto nad Newą, aby wrócić jeszcze raz i jeszcze raz, do uznania go w nowy sposób, aby zobaczyć jego nowe oblicze, aby zabrać ze sobą jak najwięcej wrażeń, jak to możliwe.