771 Shares 2288 views

Circus Ciniselli, Petersburg: opinie, zdjęcia. Otwarcie Cirque Ciniselli

W grudniu 2015 roku, wreszcie nastąpiło zdarzenie, które się doczekać wszystkich mieszkańców Petersburga – po miesiącach renowacji i rekonstrukcji było wspaniałe odkrycie Ciniselli cyrk. To miejsce zawsze był popularny wśród mieszkańców, a teraz, kiedy budynek ma swoją nowe meble i zaktualizowany program z udziałem cyrku legendzie, bilety w kasie zaczęła być wykupione natychmiast.

Historia powstania

Ciniselli Circus został otwarty w 1877 roku z inicjatywy obywatela włoskiego i członek dynastii artystów. Budynek ucieleśnia unikalne inżynierów projektu technicznego. Po raz pierwszy w praktyce światowej w budowie kopuły nie zostały zastosowane do jego kolumny podtrzymujące, tak że tworzy uderzający efekt trójwymiarowości.

Widownia został urządzony z najwyższą luksusu i przepychu, jest ona przeznaczona dla pięciu tysięcy ludzi. Circus Ciniselli natychmiast stał się ulubionym miejscem dla odwiedzających wszystkich segmentach populacji Piotra, tak szybko stał się główną atrakcją miasta.

Po rewolucji, budynek przeszedł w posiadanie nowego rządu i przeszedł wiele zmian. W latach trzydziestych XX wieku na terenie cyrku, zdecydowano się otworzyć warsztat, który przygotowuje nowe numery. Podczas gdy dyrektorem był kowalem, na swoich skryptów duża liczba pantomimy zostały dostarczone. Ponadto istniały gwiazdy europejskich wartości.

W czasie Wielkiej Wojny Ojczyźnianej Ciniselli cyrku został zamknięty, a tylko w 1945 roku zaczęła się jego pierwszy publiczność.

W całej swojej historii tej instytucji w arenie widział wiele różnych utalentowanych artystów i jest obecnie największym stały cyrk w Rosji.

Wielki powrót po rekonstrukcji

Kilka lat temu, cyrk odwiedził pomysł naprowadzania powrotu budynku dawnego wyglądu. Dlatego pełna odbudowa została przeprowadzona, który trwał półtora roku. Po jego zakończeniu w ubiegłym roku zajęło wielki i długo oczekiwane otwarcie Ciniselli cyrku. Jego wszyscy czekali, zdecydowano się zorganizować aż dwa wielkie święto, tak że występy poświęcone tej niesamowitej imprezy, która odbyła się w dniach 15 i 18 grudnia.

Publiczność cieszył niedopasowaną numery trupy wydajności Royal Circus, działającego pod kierunkiem utalentowanych gruzińskich artystów Gia Eradze. Widzieli loty żyrandole, wyszkolonych i konie, gołębie równowagi na fortepianie z hula w szklanej misce i wiele innych rzeczy, które są przygotowane do cyrku Ciniselli. Recenzje takimi widokami natychmiast poleciał po mieście Petersburgu, nie jest zaskakujące, że w sali budynku nie ma pustych miejsc.

Ożywienie tradycji

Program poświęcony otwarcia cyrku, wpisany unikalny numer pod tytułem „Na całym świecie słoni” wykonana przez spadkobierców najstarszych trenerów dynastii Rosja korniłowszczyzny. Również, znany na całym świecie atrakcją „Russian zabawa” spektakularne wyczyny akrobatów zadowoleni i zachwyceni cała publiczność zgromadzona.

Powiem tak wspaniale ozdobić odkrycie, cyrk Ciniselli (St. Petersburg) ze swoją trupą aktorów było półtora roku w lesie i przygotowuje się do nowego etapu w jego historii. Oprócz nich wspaniałe i już wiadomo, że wiele pokoi, publiczność mogła zobaczyć młodych i utalentowanych żonglerów, gimnastyków i trenerów, którzy byli w stanie zdobyć serce publiczności.

Wracając do sceny z legendy

Główną niespodzianką było pojawienie się długo oczekiwane otwarcie areny nadzwyczajnego clown Petersburg Circus i aktor Oleg Popow. Nie był w Rosji przez dwadzieścia sześć lat, ale teraz będzie on zachwyci widzów ponumerowanych promienna w nowym programie i w swoich 85 lat, by móc dać fory dla każdego młodego artysty.

Wraz z nim na arenie pojawiają Laurę i Violet – córkę legendarnego jeźdźca Baron i nagradzanych słynnych akrobatów i zwierzęcych trenerów. Artyści asystenci są unikalne zwierzęta, które mogą zaskoczyć publiczność ich talentów. Dlatego ci, którzy jeszcze nie mieli czas, aby odwiedzić odnowionym cyrku Ciniselli pewno nie powinien przegapić tej okazji i wybrać się na wielki program.

muzeum

W 1928 roku, kiedy budynek cyrk został otwarty pierwszy w swoim rodzaju obiektu, w którym pokazuje ciekawe eksponaty poświęcone figur i przedstawienia Ciniselli trupy. Celem tych wystawach był zbiór wszystkich niezbędnych materiałów do badań, systematyzacji i historii cyrku.

muzeum zawsze tworzone tylko z pomocą artystów, oddanej do zdjęć tam, Programy, kostiumy i różne plakaty. W chwili obecnej istnieje około dziewięćdziesiąt tysięcy pozycji przechowywania.

Po zwiedzeniu ekspozycji muzealnej można zobaczyć kilka ciekawych zdarzeń doświadczanych w murach budynków cyrku Ciniselli. Zdjęcia dostarczone przez swoich obiektów są w stanie szybko zaspokoić ciekawość publiczności i fanów Circus Arts.

Recenzje z wizyty

Wszyscy mieszkańcy miasta, którzy już odwiedzili na reprezentacje od momentu odkrycia, pozostając pod wrażeniem tego, co zobaczył na arenie i zachęcał do odwiedzenia cyrku Ciniselli. Recenzje mówiąc, że wszystko jest przeniknięte mowy z życzliwością i dzieciństwa, a Oleg Popov transmituje program, jego wyjątkowość i magię.

Areny niesamowite akustyka, więc wszystko doskonale słyszalne nawet z tylnych rzędów. Prezentacja przechodzi przez dwie godziny i wygląda za jednym zamachem, tak, że nawet najmłodsi widzowie są gwarantowane nie będzie się nudzić.

Wiele osób, które w pokoju z bardzo wygodne nowych siedzeń i znacznie rozszerzyły naw, więc nie ma tłumów po zakończeniu programu. Oczywiście, wszyscy użytkownicy są zadowoleni z nowej architektury budynku, pojawiają się w tym przebraniu, a na początku XX wieku. Na fasadzie zostały odnowione rzeźby muzyczne i przy pomocy swoich architektów mogli ponownie odtworzyć niezwykłe kompozycja „sztuki”.

ceny

Koszt biletów do cyrku Ciniselli (St. Petersburg) rozpocznie się od 500 rubli, a kończy 5000. Jeśli chcesz oglądać wydajność w łóżku będzie musiał wydać na 8000 RBL., Ale taki wspaniały występ utalentowanych artystów i legendy sztuki cyrkowej warto.

Dzieci w wieku czterech lat lub poniżej może iść za darmo, tylko pod warunkiem, że idą jeden bilet na osobę dorosłą bez osobnego miejsca dla nich.

dane kontaktowe

Adres, na której znajduje się cyrk Ciniselli: Petersburg, Rosja Centralna, nasyp z Fontanka rzeki, dom 3 A. Obok niego są takie stacje metra są Gostiny Dvor i Newski Prospekt. Zaczyna swą pracę od 11:00 aż do końca wszystkich prezentacji.

Zadaj wszystkie pytania można zakupić książkę liczby biletów Telefon: +7 (812) 570-98.

Ten Petersburg cyrk znany jest nie tylko ze swojej technologii i pomysłów, ale również emocjonalny i poetycki. Jednak jego przemówienie współczesnych choreografów i liderów, Wielka obecny w spektakularny który może wstrząsnąć wyobraźnię każdego widza i daje wiele pozytywnych emocji.