809 Shares 6743 views

Jak grać drugi na telefonie? Kilka starych i nowych pomysłów

Wiadomym jest, że śmiech sprawia, że nie tylko długość życia, ale także jaśniejsze, bardziej interesujące i bogatsze. Każdy uwielbia żartować i wymyślić żart dla przyjaciela i odtworzyć go – to zupełnie święty przyczyną. Najważniejsze – aby mieć wszystko z umiarem, i przyjaźń po takich żartów nie są podzielone. Tak, jak grać ze sobą przez telefon? Skrypt (nie jeden) przedstawił do was w tym artykule. Chodźmy!

Rysunek № 1: automatyczna sekretarka

Nie wiesz jak grać ze sobą przez telefon? Przeczytaj i zapamiętaj! Prawdziwi przyjaciele nazywa się codziennie – więc jest to gwarancja, że żart będzie działać. Rekord na automatycznej sekretarce swojego telefonu komórkowego coś takiego: „Dzień dobry! Nazwałeś Wasia Ivanov (tutaj jest imię i nazwisko), ale w tej chwili jestem zajęty i nie może odebrać telefonu. Zostaw wiadomość po krótkim sygnałem dźwiękowym. " Obok iść dźwięk typowy dla takiego zdarzenia, a po 7 sekund, a następnie kontynuacja komunikat: „Proszę zwolnić, piszę.” Ten rysunek telefonicznie zapewnia histeryczny śmiech i dobry humor.

Rysunek № 2: mowy i zanurza się prądem

Kto twoim przyjacielem boi lub ma nadzieję usłyszeć najmniej? Może policja inspektor ruchu lub klinika psychiatryczna pracownik lub pracownik wytrzeźwień? Jeśli nie można odgadnąć, jak grać ze sobą przez telefon, a potem przemyśleć tę kwestię. Zrobić razem z przyjaciółmi lub na własnym odpowiednim monologu, że najpierw zanurzyć swojego towarzysza w lekkim szoku, a następnie dokonać doświadczenie wiele różnych emocji, a dopiero potem jeden zdaje sobie sprawę, że to był żart. Jeśli wszystko zostało wykonane w granicach rozsądku, to jesteście razem i śmiech, a jeśli nie, to … uruchomić tak dalece jak to możliwe, i nie zawaha jak grać ze sobą przez telefon, nie twoja sprawa.

Liczbę rysunek 3: stara dobra zabawa

Nawet w czasach, kiedy nie mają telefonów komórkowych, wciąż lubił żartować za pomocą urządzeń trwałych. Pamiętajmy, jak grać ze sobą przez telefon. Dla niektórych te żarty odświeży pamięć, a ktoś by natknąć się na nowe pomysły. Najważniejsze – pamiętaj jedno – nigdy do reprezentowania pracowników tych usług, które są w stanie odstraszyć osoby do śmierci. Spróbuj przeżyć następujący scenariusz.

  1. Zadzwonić do kogoś i powiedzieć: „Cześć! Jestem na dole sąsiad. Coś wielkie zwisające z balkonu, to wkrótce spaść do kopalni, zabrać ją! „, A po kilku minutach, pożądane jest, aby ponownie uzyskać tego samego użytkownika i zapytać dlaczego cx nie usunął go, zgodnie z wnioskiem.
  2. Kolejną miłą trik, który nadaje się jako żart na 1 kwietnia w telefonie. Zadzwoń reprezentujących pracowników oraz informują media, które są teraz w domu odcinający wodę. Coś myśleć o towarzysza w pierwszej kolejności? Nie o tym, dlaczego nazwał go, i o tym, gdzie uzyskać więcej wody, a jak masz czas, aby wyłączyć. Po pewnym czasie, będą rekrutowani wszystkich basenów, garnki, wazony w domu, nawet do łazienki. A potem nadszedł czas, aby zadzwonić ponownie, aby zapytać o sukcesie, powiedzmy, że zmienisz zdanie i wyłączyć radzą, aby pozwolić łodzie.

Liczbę rysunek 4: „Quiz”

Musisz zadzwonić do kogoś i przedstawić prowadząc niektóre stacje radiowe. Następnie należy stwierdzić, że obecnie prowadzone quiz, ale przez losowy zestaw użytkownik staje się członkiem. Jeśli ktoś zgadza się odpowiedzieć na pytania, to nie marnuj czasu, idź spać swoją pracę. Aby to zrobić, należy przygotować wcześniej listę różnych zagadnień (ile cytryny będzie pasować do samochodu jako łapami i hipopotam t. H.). Po pewnym czasie zaczynają zadawać takie rzeczy, z których wiodące stacje radiowe po prostu nie może wiedzieć, na przykład, jak stary trochę swojego wspólnego przyjaciela, imię dyrektora firmy, w której pracuje każda, i tak dalej. Jak najszybciej uświadomić sobie, że ten człowiek jest pełen podejrzeń i przypuszczeń, dokończyć „quizu”. Powiedz znajomym, że on wygrał, a następnie będzie się kontaktować za przeniesienie rozpatrzenia. Po pewnym czasie pojawia się na jego progu i nagrodę osobiście.

Jak gag zdecydujesz się skorzystać, należy wziąć pod uwagę charakter swojej towarzyszki, myśleć o tym, jak będzie reagować na to czy tego żartu. Rysunek – to jest dobre, ale przyjaźń jest jeszcze ważniejsza.