348 Shares 5993 views

Dzień policja i Dzień policji podatkowej – ważne święta w życiu publicznym

Rok po roku, 10 listopada jest oznaczony takie wspaniałe wakacje, dzień pracowników organów ścigania Federacji Rosyjskiej, albo prościej, Dzień Policji. To ważna data to doskonała okazja, aby wyrazić głębokie uznanie i wdzięczność dla przedstawicieli tego zawodu – prawdziwych patriotów i fachowców. Innym ważnym święto – dzień policji podatkowej. On jest zaplanowane na 18 marca i jest obchodzony od 13 lat. Opowiedz nam o tych ważnych wydarzeń w sposób bardziej szczegółowy.


Listopada 1917 był miesiącem przyjęcia wszelkie decyzje dotyczące podstawie których utworzenie specjalnej komisji do ustalenia policji. Kilka dni później pierwsze patrole zaczęły pojawiać się na ulicach, mające na celu monitorowanie spokoju i porządku w niektórych obszarach. Data 10 listopada stał się rodzajem dniu narodzin rosyjskiej policji. Jego znaczenie jest podkreślane przez fakt, że usługa policji zaistniałych podczas Piotra I i był znany przez greckiego słowa „Police”, dosłownie oznacza „rząd państwa.” W czasach sowieckich, to święto jest obchodzone co roku 10 listopada i został nazwany „Dzień milicji”. W tym dniu, odbyliśmy szereg uroczystości, a sam termin został uznany za szczególnie czczony.

Po zmianie nazwy władz, co stało się w 2011 roku, święto zaczęło nosić nazwę „Dzień Police”. To uroczyste wydarzenie wielu członków zawodu mają spotkać się w miejscu pracy, pozostając w biurze i wykonywania swoich codziennych obowiązków, mających na celu zapewnienie pomocy dla ludności. Tak więc, biorąc wiele do życzenia i pozdrowienia Dnia Policji, oni dzielnie nadal wykonywać swoje obowiązki zawodowe. Ci ludzie są nieustannie narażając swój cenny dla zdrowia, a nawet swoje życie, zasługują na uwagę i miłe słowa.

Bez względu na to, jak to było niesamowite, ale dzień Policja w Rosji nie jest sam. Nie zapomnij o specjalnej usługi mające na celu zwalczanie przestępstw podatkowych i naruszeń. Podatek policji został oficjalnie ustanowiony dekretem prezydenckim z dnia 16 marca 2000 roku i stał się uznanie poważnej wartości policji podatkowej w życiu państwa. Ale ten podział jest jednym z najmłodszych! Jej fundamenty zostały ustanowione w 1991 roku z powodu gwałtownego wzrostu przestępczości – że był to rok powstania Państwowej Służby Podatkowej, a teraz – Ministerstwo podatków i ceł. W ciągu dziewięciu lat ciężkiej pracy, podział ten może okazać się jego żywotność i skuteczność w walce z przestępczością gospodarczą, dzięki co został ustanowiony Dniem II Policji (tym razem – podatkowej). To święto obchodzone w dniu 18 marca.

Zatem Dzień Policji, w tym podatku, można nazwać niemal skali kraju święto, bo bez tych jednostek życie ludzi w naszym kraju nie będzie tak spokojna i mierzone. Bez względu na to, w jaki sposób wykorzystywane czasami nasze policję, nie możemy przyznać oczywistego faktu – jej praca ma na celu przede wszystkim zapewnienie własne bezpieczeństwo.