313 Shares 8311 views

Życzenia urodzinowe z siostrą-in-law – Creative i pozytywne

Jeżeli planowane jest święto w rodzinie, chcę zrobić wszystko na najwyższym poziomie. Pyszne jedzenie, Wyposażenie Wnętrz, rozrywka i muzyka – wszystko to trzeba zadbać wcześniej. Ale jest też inna ważna kwestia – powitanie mowy. Aby nie zgubić się zwrotów i nie zgubić się, podnieś słów kilka dni przed wyjazdem. Zwłaszcza jeśli jest to karta urodzinowa z córką-in-law. Między członkami rodziny zwykle panuje szacunek i zrozumienie. Ojciec zabiera córkę w takim wieku dojrzałym – czy nie jest to szczęście?


Symfonia kolorów

A bukiet kwiatów – integralną częścią prezent dla kobiety. Te dary natury symbolizować kobiecą – przetarg, piękny, czci. Gotowe bukiety w sklepie atrakcyjny wygląd, ale banalne. Zbierać córkę osobnika, niespodziankę kwiatów. Można umieścić je w ogromnym oknie, i napisać na okładce kartka urodzinowa z córką-in-law. Albo dał jej darów flory w pięknej podłogi wazonie. Ale nawet jeśli po prostu owinąć w papier własnych, teściowa to doceni.

wierszyk

Zadedykować wiersze do kobiet – starą tradycję. Ale to rzadki w ostatnich dziesięcioleciach. Rycerskość i uprzejmości pokazano płci pięknej, uczynić z nich zadowolony. Obdarzony urodzinach dziewczyny z komplementami, poetyckiej formie i dobrymi życzeniami. Takie powitanie urodziny z córką-in-law zostanie zapamiętany na długo.

Ktoś ważny jest ogromny dom,

Miliony pereł!

I mieliśmy szczęście z córką,

Los był hojny.

Jest szczupły, elegancki, piękny,

Wychowany i uprzejmy,

Uroczy, piękny,

Dobry i młody.

Żona lubi cię za syna,

A dla mnie – własną córką.

Zawsze będę wspierać i zrozumieć,

Gorąco jej filiżankę herbaty zalać.

W swojej litości i dobroci,

Więc ty zawsze pozostanie!

Zabawy z piosenką

Wakacje – to zabawa, śmiech i żarty. Ufetować nie odwiedził nudę, aby pokazać swój talent wokalny. Przynieść niezwykłe urodzinowe córki z ojcem. Śmieszne Limeryki będzie przydatna. Nastrój wzrośnie i goście, a uroczystość winowajcą. Nawet jeśli nie ma akompaniament, to nie ma znaczenia. szalik lub nosić czapkę z dużym kwiatem Tie dół. Okazuje komiczny i zabawny.

Nasza córka jest dobra,

I piękne, i inteligentny.

Patrząc na jej duszę śpiew!

To mój syn zrobić,

Na półkach wziąć duży lizak,

Ta dziewczyna zafascynowana,

Zasługujesz na nagrodę.

To te same wspaniałe cuda

To tylko jedna noc,

I mam córkę!

Muzyka Pauza odbyła dopingować. Ścieżka zawsze brzmią właśnie takie śmieszne życzenia urodzinowe z córką-in-law. Zabawne skecze i tosty również się przyda. Obchodzimy święto duszy, tańca i dobrej zabawy!

poważny czas

W uroczystym dniu wyrazić podziw i wdzięczność dla żony syna. Po weszła do rodziny i przyniósł tylko szczęście. Pamiętaj, aby powiedzieć jej o tym. Po tym wszystkim, małżeństwo dla dziewcząt – jest to bardzo ważny etap w moim życiu, są w wątpliwość przez długi czas, zważyć wszystkie za i przeciw. Przypominamy swoją córkę, że doceniają i szanują go. Niech dźwięki i poważne życzenia urodzinowe z siostrą-in-law.

„Córka – słowo brzmi jak muzyka. Pojawiłeś się w naszym życiu, jak promień światła. Cieszymy się, że masz silną i szczęśliwą rodzinę. Istnieje również swoją zasługę, wiesz, i miękkie, słodkie i czyste. Dlatego mój syn wybrał was i kochał z całego serca, jak to zrobić! Połysk i kolor, jak młodzież – najlepszy czas! Życzę wam, aby być szczęśliwym i kochał zawsze! Z okazji urodzin, moja córka! "

Takie wzruszająca urodziny pozdrowienia z siostrą-in-law w prozie dotknął ją do łez!

Kreatywny duet

Modna tendencja – Flashmob. Grupa ludzi zgromadzonych w jednym miejscu, wykonuje określone czynności, w zasadzie – to ruchy taneczne. Rozbawić publiczność i rozładować sytuację – zorganizować małą flash mob na cześć urodzin dziewczyny. Rodzice pre-negocjować ruchu i odebrać muzykę, wskazane jest, aby zachować to wszystko w tajemnicy na temat domu. Takie powitanie urodziny z córką teściowa i teść będzie pamiętany przez długi czas i wprowadzają ją w zachwyt. Niech goście powtórzyć swoje ruchy, a chór odpowiada na pytanie:

  • „Nasze urodziny dziewczyna – piękna?” Goście chór odpowiedział: „Tak!” (Skoki na miejscu, ręce podniesione do góry);
  • „Nasza córka – kochany przez wszystkich, którzy nie zgadzają się!” Goście: „Jesteśmy!” (Bawełna obracany w ręku;
  • „Wszystkiego najlepszego, droga córko! Ta piosenka jest chwytliwe dźwięki dla ciebie!” Wszystko okrzyk: „Hurra!” (Przysiady, a następnie gwałtownie stać);
  • „Wołaj i chodzić – córkę na wakacje Gratulacje!”. Goście: „Tak!” (Trzykrotnie Stomp i klask);

W tym momencie, to brzmi muzyka chwytliwy, ale nie zbyt głośno. Po kartka urodzinowa z konieczności córka-in-law, aby usłyszeć wszyscy obecni!

Poświęć trochę czasu, aby zorganizować święta. Wszystko, co można zrobić samemu: pick konkursy i muzykę, udekorować pokój, aby menu. Kolacje, przygotowane z miłością i entuzjazmem, dobry nastrój przez dłuższy czas w lewo. Krewni na pewno docenią pracę!