142 Shares 3920 views

Jak rzucić ogniwo w „Kontakt” w postaci tekstu: Secrets

Dziś będziemy rozmawiać z tobą o tym, jak rzucić ogniwo w „Kontakt” na osobę w postaci tekstu. W rzeczywistości jest to bardzo proste. Zwłaszcza, jeśli wiesz, gdzie i jakich informacji szukać. Spróbujmy dowiedzieć się szybko w dzisiejszym wydaniu.

Dlaczego chcesz się?

Tak więc, jeśli myślisz jak rzucić ogniwo w „Kontakt” na osobę, konieczne jest wyjaśnienie, dlaczego musimy tę funkcję. Po tym wszystkim, to nie jest po prostu wymyślone.

W rzeczywistości jest to bardzo przydatna rzecz. Z jego pomocą można szybko opublikować dobre i piękne gratulacje i reklamy lub przeglądu. Zrób to całkiem proste. Dziś postaramy się skontaktować, aby dowiedzieć się, jak to zrobić, i nauczyć się kilku bardzo ciekawych opcji.

szkolenie

Dobrze, zacznij trochę treningu. Ogniwo w „Kontakt” osoby jest dość łatwe, jeśli wiesz, co serwisów społecznościowych, których potrzebujemy. Po pierwsze – jest to tekst, który publikujemy na przykład na ścianie naszego profilu. To może być tylko jedno zdanie.

Drugi obiekt – to nic, jak adres profilu osoby, której będziemy używać. Właśnie z nich może czasami powodować problemy. Tak więc, jeśli nie wiem jak wstawić link w „Kontakt”, trzeba myśleć o uzyskanie numeru. Jak to zrobić? Spróbuj zrozumieć ten problem.

Szukamy id

Teraz dowiadujemy się, jak rzucić ogniwo w „Kontakt” na ludziach. Gdy użytkownik już wymyślić tekst, który został opublikowany, można rozpocząć, aby otrzymywać informacje o „ofierze” strony. Jak to się robi? Bardzo proste.

Po pierwsze, musimy przejść do profilu użytkownika. Teraz, Page progruz, trzeba zwrócić uwagę na pasku adresu bruzera. Nie powinno być taki napis: VC / id123456789. Trzeba powiedzieć, co to jest, musimy numery? Id123456789 skopiować do schowka. Możemy kontynuować prace nad naszym problemem. To prawda, nie może być mała niespodzianka. Które? Na przykład, brak niezbędnej ilości.

Czasami, kiedy ludzie myślą o tym, jak rzucić ogniwo w „Kontakt” na osobę w postaci tekstu i wyruszyć na poszukiwanie id-liczbach, oni natknąć niektórych liter lub słów w języku angielskim zamiast zwykłych etykiet id123456789. Ten tak zwany krótki adres. On jest również dobre dla naszych pomysłów. Wystarczy zaznaczyć i skopiować go całkowicie w schowku komputera. Teraz możemy myśleć o tym, jak rzucić ogniwo w „Kontakt” na użytkownika w postaci tekstu. W rzeczywistości jest to bardzo proste.

Ogólną zasadą

Co musimy zrobić dzisiaj, aby osiągnąć cel? Po tym jak już utworzone jakieś wiadomości, gdzie „vmontiruem” link, będziemy musieli użyć specjalnej kombinacji. Że to pomoże postawić wszystko na swoim miejscu.

Wygląda nasz „kod” w następujący sposób: * [Profil Adres | Komentarz]. Możemy teraz rozważyć bardziej szczegółowo elementy danych. Po tym wszystkim, to wtedy będzie jasne, co robimy.

Więc, * – jest to rodzaj początku języku programowania. To daje nam wiersz napisany przez niektórych funkcji. W naszym przypadku – to pomaga konwertować odnośnik do formatu tekstowego. Adres profilu – wszystko jest proste. To – nic innego, jak nasz osobisty lub krótkim adresem, którą miała z profili przyjaciela. Komentarz – droga zostanie przekazana do naszego odniesieniu do człowieka. Jak widać, nie jest niczym trudnym.

Czy nadal myśleć jak rzucać link w „Kontakt” w postaci tekstu? Jeśli użytkownik jest w swojej listy znajomych, masz możliwość automatycznego wstawiania id swoich stronach. Po wpisaniu * wykaz, w którym wszyscy są Buddy liście. Kliknij do właściwej osoby, a następnie upewnij się, że wszystko działało. Możesz napisać komentarz i publikuje w słupek. Ogniwo w „Kontakt” na osobę będzie tekst. Spójrzmy na sytuację w jasny przykład.

Przykład na działanie

Możemy zabrać się do pracy. Przypuśćmy, że ty i ja będę pracować z profilem znajomego – światło. Strona pierwotnie wyglądał następująco: „Cr” / id2583691, a potem dziewczynka przerobić go i przypisać krótki adres: „Cr” / sveto4ka. Postaramy się wam pogratulować ją po urodzeniu córki.

Zastanowić się, jak wyglądają nasze stanowisko. Tekst jego: „Drogie Świata (nazwa jest link), to gratuluję narodzin córeczki!”. Następnie musimy przekształcić w słupek przy pomocy badanym kombinacji. Będzie to wyglądać mniej więcej tak: „wypalić * id2583691 (Light), gratuluję ci na narodziny córeczki!”. Jeśli teraz wysłać tę wiadomość, pojawi się odniesienie do osoby będzie tekst słowa. Jeśli mamy do czynienia z krótkim adresem, musisz napisać co następuje: „Drodzy * sveto4ka (światło), Gratuluję narodzin córeczki”. Jak widać, nic nadzwyczajnego lub specjalnego. Że jest tak, odniesienie do strony w „Kontakt”.

W rzeczywistości, ten problem można łatwo rozwiązać. Zazwyczaj pojawiają się problemy, gdy jest krótki adres z profilu znajomego. Ale teraz wiem, co robić w takiej sytuacji. Oprócz odniesień do społeczności ludzkich można użyć adresu. W tym przedsięwzięciu jest również wykorzystywany przez numer ID.