471 Shares 7741 views

Jak zapoznać się w Internecie z facetem? Jak pierwotnie poznać się z mężczyzną w Internecie?

Teraz trudno sobie wyobrazić, jak ludzie uważają siebie wcześniej. Bez telefonów, bez Internetu … Życie wziął współczesnego człowieka w taki kolei, że nawet młodzi ludzie nie czas, aby pójść na dyskotekę – cała komunikacja upadł w wirtualnej rzeczywistości. Jeśli tylko kilka lat temu, opowieści o tym, że ktoś znajomy spotkałem człowieka w Internecie, i żyją długo i szczęśliwie, zrównany z bajek, ale teraz to jest powszechne. Tak jak w prawdziwym życiu, trzeba przestrzegać pewnych zasad, aby wiedzieć, niektóre z sekretów tej bajce marzeń dla Ciebie.


zasoby

Kiedy późnym wieczorem po wykładzie w Instytucie i niepełnym wymiarze czasu pracy w supermarkecie można dostać się do łóżka i wyszedł trzydzieści minut przed organizm daje komendę „zapala się”, konieczne jest, aby mieć czas, aby nawet sprawdzić e-mail, aby uruchomić w „Classmates” i zobaczyć ścianę „VKontakte”. Jak zapoznać się w Internecie z facetem? Gdzie się udać do wykonania marzenie? Wszystkie powyższe i wiele innych zasobów społecznych są idealne do zwiedzania. Są to wysoce wyspecjalizowane strony, gdzie ludzie są zarejestrowane wyłącznie do użytku osobistego, by tak rzec, kameralny (w jasnym znaczeniu) komunikacji.

Oczywiście, promowane, istniejący od lat „obschalki” i „znakomki” dają pewne zaufanie do poważnych zamiarów użytkowników, ale ma swój rating, a często na pewne działania nie płacić, dosłownie, rubel. Na nowym miejscu w partii premie, prezenty i zabawy „chips” – oni muszą dostać swoją uwagę. Rozwiązać się, gdzie można szukać własnego losu, a co najważniejsze, w jaki sposób można to zrobić.

zdjęcie

Pozwól nam zgodzić się od razu, że szukamy sposobu, w jaki do zapoznania się w Internecie z mężczyzną o dość poważnego i trwałego związku. Bo jeśli po prostu chcesz porozmawiać o czymś lub szukasz intymności fizycznej bez zaangażowania, wystarczy znaleźć forum na ten temat. Zebraliśmy się tutaj, aby bajki come true!

W rzeczywistości sytuacja z randki online jest tak blisko do prawdziwego życia. Weźmy na analogowym samej dyskotece. Pierwszą rzeczą, którą każdy facet będzie zwracać uwagę – swój wygląd. Więc zawsze, mężczyźni kochają oczy, przynajmniej w pierwszych kilku minut.

W związku z tym, wypełniając kwestionariusz, dbać o dobrym fotografem. Niech zrobić profesjonalny, jeśli to możliwe. należy spojrzeć jako naturalny i atrakcyjny. Zostaw symulowane pozy i uśmiech wymuszony. Zdjęcia powinny mówić o tobie jak najwięcej prawdy. I status społeczny, i zainteresowań, a cechy osobowości – wszystko to może być odzwierciedlone w kompilacji dobrze wykonanych zdjęć. Na przykład, jeśli są chętni do gotowania, zrobić zdjęcia produkcyjnych we własnej kuchni, obraz „gotować” może być bardzo kuszące, zwłaszcza dlatego, że mężczyźni lubią, gdy kobieta jest dobrym kucharzem … ale nie przesadzaj, nie więcej niż dziesięć zdjęć.

kwestionariusz

W wypełnieniu danych osobowych, ważne jest, aby być uczciwym. Przedstawić siebie jako ducha. Mimo wszystko, jeśli szukasz mężczyzny pary „tańców”, to można powiedzieć, że nazwa była Lilith, a potem podróżować z Grecji do Japonii. Ale umówiliśmy się, że intencje masz najbardziej poważne, romantyczne, więc wszystko powinno być zgodne z prawdą, w skrócie, co do meritum, ale oszczędnie.

Staraj się, aby odpowiedzi na wykresach w kwestionariuszu były oryginalne, dowcipne i ciekawe. Po tym wszystkim, mimo wszystko, najseksowniejsza kobieta – umysłu, pokaż mi, że masz. Zaintrygować potencjalnego Beau.

Nie należy podnosić zbyt długą i szczegółową listę cech, które powinien mieć wybór. Facet po prostu boi się swoich żądań w zapytaniach lub zmęczony czytać i „uciec”. Wybierz dwa lub trzy kluczowe punkty, które mają największe znaczenie u partnera. I można dodać kilka typowych zwrotów jak „szuka bratniej duszy” – tu trzeba ciężko pracować nad brzmieniem.

który jako pierwszy

Gdy wszystko jest gotowe: mają profil i zdjęcia – nadal czeka? Opcjonalne. Nowoczesne sposoby są takie, że każdy ma prawo zwracać się do pierwszego faceta – książka „Biały Dance”. Stosując różne filtry: wiek, zainteresowania, Szukam – podnieść dla siebie ciekawą kandydata, badane w postaci szczegół, podziwiać zdjęcia … Ready? Teraz trzeba zdecydować, co napisać w Internecie faceta.

Zasady usunięcia. Sposób …

W żadnym wypadku nie zaczynają się od pytań osobistych. Pomyśl o dyskotece. Przychodzisz do faceta i … „Cześć! Jak się masz? Chcesz zatańczyć?”

Kiedy zadać pytanie o tym, jak spotkać się z dziewczyną w Internecie, co napisać, system jest mniej więcej taki sam. Tylko ty w lepszej pozycji w stosunku do dyskoteki – już wiem, co miał na imię, ile ma lat i co on zainteresowany. To go na hobby to najlepiej skupić się w pierwszej wiadomości.

Tym bardziej, że wybrał sobie młodego człowieka, więc jego pasja należy zaimponować. To jest pierwsze zdanie może być: „!?! Cześć Poszedłem do jazdy na desce ostatni weekend, pogoda była po prostu magia” Tutaj masz „zaprosił go do tańca.” Pytania facet w internecie mogą być bardzo różne, ważne jest, że są zainteresowani w nim. Wtedy twój ruch powinien być delikatny i ostrożny, aby nie straszyć go. Relacje powinny rozwijać się stopniowo.

Bądź oryginalny

Wykazują niewielkie zainteresowanie jego hobby. Musisz dowiedzieć się, jak pierwotnie poznać się z mężczyzną w Internecie. Na przykład zapytać go do głosowania na ciebie w jakimś ciekawym konkursie. Wystarczy opisać rodzaj konkurencji, a powiedz mi, dlaczego jesteś w niej uczestniczyć, aby wiadomości nie wyglądają spamu. Lub zaprosić go do udziału w zawodach. Tak, musimy spróbować znaleźć prawdziwy konkurs na ten temat, ale kto powiedział, że po prostu być oryginalny? I można mu powiedzieć o nowym zdalnym bezpłatnym seminarium w języku angielskim lub niedawno otwartych kursów na skoki spadochronowe. Masa opcji, wszystkie z nich należy podchodzić indywidualnie i tylko do niego. Bądź kreatywny!

Krok w rzeczywistość

Jak zapoznać się w internecie z mężczyzną, jesteś teraz bardziej lub mniej wyobrazić. Wciąż żyjemy w rzeczywistości. Załóżmy, że znajomy, a przyjemne rozmowy odbyły. Kolejny krok – spotkanie.

Ale nie być w pośpiechu. Spróbuj nawiązać kontakt wzrokowy z osobą. Na przykład, za pośrednictwem połączenia wideo. Pomyśl o jakiejś ciekawej pretekst do takiej komunikacji. Na przykład, Zagora pragnienie, aby pokazać mu wypchanego psa, który po prostu zakończeniu szycia lub żywego psa, zakupione dzisiaj. Będziesz miał okazję zobaczyć zdjęcia i żywą osobę, jego mimikę, gesty, słuchać głosu, intonację mowy. Czasami jest tak ważny „małe rzeczy” odepchnąć od osoby wiecznie. Po tym dialogu, najprawdopodobniej będzie przekonany o konieczności osobistego spotkania, lub odwrotnie.

Między „tu” i „tam”

Na koniec chcę podzielić się jeszcze jedną porady na temat korzystania z internetu z człowiekiem, a raczej o tym, jak odnowić znajomość. Nie dokręcać z osobistego spotkania, jeśli dana osoba jest przyjemne i interesujące. To może być to, że przywiązują się do duszy człowieka, a on pomruków podczas śmiechu. Czy można sobie wyobrazić? Pomruków! A jednak – osobista tragedia. I można dostać się do „wirtualnej” – ten facet w ogóle nie interesuje prawdziwych spotkań. On może być bardzo długi, aby oszukać swoją głowę, a ostatecznie po prostu zniknąć.

Jeśli komunikować się codziennie, a następnie tydzień rozmów w Internecie, wystarczy już zebrać na odwagę, by pójść napić się kawy w tabeli. Można powiedzieć, każda dziewczyna, która spotkała faceta w internecie i żyć z nim, mamy długi i szczęśliwy …