453 Shares 6235 views

Szczegółowe informacje na temat sposobu, aby dodać je do znajomych w „Twitter”

Dzisiaj mówimy o tym, jak dodać je do znajomych w „Twitter” nowej znajomości. Należy pamiętać, że czasami sam system zapewnia użytkownikowi ze stronami powiązanymi za ducha. To nie magia, a wszystko z powodu cech technicznych serwisu. Jednak ta kolekcja – nie jest to jedyny sposób, aby znaleźć przyjaciół w „Twitter”.


zalecenia

Najprostszym sposobem, aby dodawać znajomych w „Twitter” – odnosi się do powyższego systemu rad. Wybór w prawym górnym rogu strony składa się z zalecanych użytkowników. W tym przypadku prawdopodobieństwo osobistego zapoznania się z tymi ludźmi. Zobaczmy, co jest tajemnicą niesamowity system foresight. „Twitter” jest w tym sensie dość dokładne. W rzeczywistości, lista jest skompilowany przy użyciu konta, które aktualnie przeglądasz, a także stron, które są zainteresowane w tych ludzi. W ten sposób tworzy się krąg ewentualnych wspólnych znajomych. Jako prawdopodobny kandydat zaproponowany przez system przyjaciół w bardzo małych ilościach, można ręcznie otworzyć listę czytelników jednego z jego przyjaciół i szukać odpowiednich ludzi. Tam można zobaczyć osoby, z którą wspierają komunikację w realnym życiu. Można go znaleźć na zdjęciach, a także nazwy.

książki adresowe

Znajdowanie i dodawanie znajomych w „Twitter” właściwej osoby może być inny sposób. W tym celu istnieje specjalny link. Imię jej odpowiednio – „Szukaj znajomych”. To narzędzie jest obok „Close w ducha”. Kliknięcie na nią będzie kilka wyszukiwania w książce adresowej. W ten sposób, poprzez podłączenie systemu „Twitter” do innych usług, można uzyskać listę przyjaciół z „Yadeksa», AOL, Gmail, Yahoo i Outlook. Następna w następnym oknie zobaczysz wszystkie rachunki wymienione w książce adresowej. Uwaga kleszcze odpowiednich ludzi. Wystarczy nacisnąć przycisk na dole „czytać wybrane”.

hashtags

Sieć „Twitter” stanowi kolejną okazję, aby znaleźć ludzi podobnie myślących. Aby to zrobić, należy użyć hashtags – hiperłącza, które łączą różne stanowiska autorów na jednym temacie. Dlatego, jeśli użytkownik jest, na przykład, dana fanem serii, wystarczy wpisać w pasku wyszukiwania # znak i nazwę filmu bez spacji. W ten sposób będzie można zobaczyć, co jest napisane na ten temat internautów. Rozmowa z narodu wybranego, można rozpocząć z uwagami ich ewidencji, lub kontaktując się bezpośrednio za pomocą prywatnych wiadomości. Więc zorientowali się, jak dodać je do znajomych w „Twitter” i jakie metody istnieją do tego celu.