459 Shares 9130 views

Rzemiosło makaron warsztaty wielkanocne

Wielkanoc – wielkie święto chrześcijańskie. Uroczysty akcesoriów i rytuały praktykowane przez wieki Kościół i luksusowy wygląd i bogaty. Może się wydawać, że wyroby wykonane z makaronu Wielkanocy więc może nie wyglądać, ale jest to błędne przekonanie. Tworzenie rzemiosła na światło wakacje z rękami od zwykłego makaronu, można szybko i będą wyglądać świetnie i bogaty. Najważniejsze jest to, aby zrobić to dobrze! Więc, co Wielkanoc rzemiosło z rękami makaronu można zrobić?


Złoty Easter Egg

Aby rozpocząć prace nad rzemiosła, przygotować pustą przyszłego pisanka wykonana z gipsu lub drewna. Jaja wzdłuż PVA stosuje się cienki pasek kleju (lub dowolny inny odpowiedni). Z taśmy klejącej starannie rozplanowany końca do końca niegotowane makaron. Do tego celu doskonale nadają się gwiazdka. Powtórz te paski makaronu wzdłuż jaja kilka razy. Teraz weź gwasz lub farby akrylowe i rzemiosła farby całkowicie (i jajko, i makarony). Rzemiosło makaron Wielkanoc powinna wyglądać luksusowy, więc teraz ma złote cekiny. Danie wlać im wlać PVA kleju i wymieszać. Z pędzlem świetny ośrodek rzemiosła kleju. W razie potrzeby można całkowicie wklejony makaronu jajecznego lub makaronu do łączenia z innymi surowcami (soczewica, groch, proso, i tak dalej). Hack makaron Wielkanoc, klasy mistrzowskie, gdzie po prostu czytać, proszę zarówno dzieci jak i dorosłych!

Jak zrobić jajko wielkanocne z balonu

Bardzo często pracownicy przedszkola zapytać rodziców i dzieci do wzięcia udziału w wystawie poświęconej konkretnym przypadku, święto. Nie zawsze zastanawiało rodzice wiedzą, co robić. Jeśli wziąć makaron, kleje, farby i balon, będzie pochodzić wielki trik dla Wielkanoc w przedszkolu. Makaron, można wybrać dowolny produkt, ale najlepiej nadaje się w postaci okrągłych kół. Wraz z nimi, powierzchnia jajko jest gładsza. Umieść makaron w kleju PVA przez 5-10 minut. W tym czasie balon nadmuchać i naprawić. Następnie skleić makaron do miski, pozostawić do wyschnięcia, a przebić piłkę igły. Jeśli ręcznie robione artykuł wiele pustych przestrzeni, ich makaron zadekoriruyte inne formy (na przykład, wstążki). Jaja Boca obkleyte krótki makaron. Można udekorować wierzch krzyża jaj, składający się z jakiego rodzaju makaronu jako głównego powierzchni rzemiosła. Teraz pozostaje do barwienia jaj z farbą i przykryć cienką warstwą lakieru. To nie jest trudne do majsterkowania rzemiosła na Wielkanoc z ich rąk! Master Class makaron, przedstawione w tym artykule pomogą Ci zbudować własne dzieło.

Jajko na statywie

Oprócz zwykłej Wielkanocy, można zrobić piękne i jajko na statywie bez problemów. Aby to zrobić, należy plastikowego jajka i plastry jego obkleyte konwencjonalnych serwetek w papier-mâché. Kawałki papieru z tworzyw sztucznych umieścić na dwóch warstwach. Następnie podejmuje makaronu (kwiaty są najlepsze) i skleić je z białego kleju na powierzchni swojego rzemiosła. Obkleyte jajko makaron dokładnie i pozostawić do wyschnięcia. Wziąć artykuł w postaci powłoki i przy ich pomocy dekoracji powierzchni jajka jest dalej (na przykład montażu floret). Teraz weź plastikowy kubek i trzymać go w dolnej części jaja. Udekorować makaron i powierzchnia kubka. Pod koniec swojego złota barwnika tworzenie szkliwa i suche dobrze. Rękodzieło na Wielkanoc z ich własnych rękach dzieci makaronu zrobić szybkie i proste!

Wielkanocny koszyk z makaronu

Można zrobić sobie i kosza, który jest łatwy do swoich rzemiosła z jaj. Trzeba będzie oprócz makaronu w postaci kwiatów, kleju, farb i tektury. Wycięte z tektury o okrągłym dnie kosza. Następnie, w kręgu, zaczynają rozprzestrzeniać warstwy makaronu, prokleivaya każdego z nich. Wysokość koszy można wybrać samemu. Z tego samego kleju makaron uchwyt kosza. Teraz malować gotowego produktu, to jest bardzo wygodne, aby zrobić to za pomocą farby z cylindra. Takie rzemiosło na Wielkanoc z ich własnych rękach dzieci rodziny współdziałać makaronu, oprócz rozwijania zdolności motoryczne rąk.

Angelok makaron Wielkanoc

Makaron, można zrobić bardzo piękny anioł, który nadaje się do dekoracji domu na Wielkanoc i Nowy Rok. Weź długi makaron, Kwiecista do wytwarzania komórek płaskich – jest szyja. Jako głowicy użyciem drewnianego kulowy, kulki lub żołędzia. Mocno przykleić części. Obkleyte głowa angelka mały makaron – będzie to jego włosy. Jak skrzydłami siedzący za dziobem makaronu.

Farba rzemiosła złoto lub białą farbą i dołączyć go do liny. Hack makaron Wielkanoc, klasy mistrzowskie, gdzie jesteś teraz czytać, dekoracji domu o każdej porze roku!

Zastosowanie makaron na Wielkanoc

Najmłodsze dzieci też chcą wziąć udział w przygotowaniach do jaśniejszego dnia zadania Wielkanoc, mamo – aby pomóc im w tej materii. Stosując konwencjonalne dzieci makarony będą mogli składać wnioski na tekturze na temat Wielkanocy. Weź arkusz kartonu, w dowolnym kolorze i trzymać się go razem z dzieckiem więcej papieru jaj. obwód jaja mogą być wklejone z kolorowymi cekinami. W jajku można z małym dzieckiem stworzyć własną kompozycję. Rękodzieło na Wielkanoc z ich rąk makaronu wymaga swój sprawiedliwy udział w wyobraźni. Można budować wewnątrz kolory jaj makaronu lub innej figury.

Jak zrobić świątynię makaronu?

Chcesz stworzyć swoje ręce bardziej ambitnego siekać? Następnie starać się chrześcijańską świątynię makaronu. Aby to zrobić, Take 2, a jeden owalny prostokątne pudełko, makarony o różnych kształtach, klej i tworzyw sztucznych jaj małym rozmiarze. Najpierw trzeba dołączyć dwa prostokątne pudełko, przednia strona musi być cover-door. Od wewnątrz można wkleić nad nim z wizerunkami świętych. Poza kij do długiego makaronu fali powierzchniowej i malować je srebrną farbą. Przyklej na górze okna owalne, a na nim – plastikową jajko. Jest to dzwonnica. „Belltower” jest również konieczne, aby wkleić nad makaronu i koloru. Obudowa zausznika gotowy. Wytnij w oknach kościelnych, ozdobić swoje fartuchy makaron. Rzeźby, aby trzymać na konturze okien i drzwi, malowanie złoty. Drzwi można zrobić siatkę za pomocą cienkich spaghetti. Dzwon powiesić dzwonek, również kolorowe farby metaliczne. Świątynia jest gotowy! Ten Hack wygląda bardzo porządny i elegancki.

Jak farbować artykuły wykonane z makaronu?

Rzemiosło makaron Wielkanoc wygląda dużo lepiej, jeśli są pomalowane jasną farbą. Jeśli nie chcesz, żeby poeksperymentować z kolorami, można pozostawić rzemiosła undyed lub kupić kolorowego makaronu (bardzo ciekawy pomysł). Do barwienia można używać barwnika spożywczego, jednak w ich systemy nie są odcienie metaliczne. można umieścić pasta do roztworu, a następnie przenieść do nich rzemiosła, lub gotowy produkt natryskuje się od strumienia z tego samego roztworu, ale jest bardziej gęste i zatężono. Jeśli rzemiosło makaron Wielkanoc muszą być pomalowane w kolorze białym, najlepiej jest użyć farby z pojemnika. Aby produkty są również wkłady nadaje kolor metalu.