127 Shares 6454 views

Rey Bredberi, „wakacje”: podsumowanie historii

Pisarz z kapitałem fikcji udało się prawdziwą sztuką, jest pamiętany przez wielu czytelników Rey Bredberi. „Wakacje”, podsumowanie które opisują alternatywną postać życia na ziemi bez ludzi, dotknął wiele zasadnicze znaczenie dla ludzi. Historia pokazuje niezdolność do określenia konkretnych celów, komunikowania się z innymi ludźmi, brak zrozumienia uczuć bliskich, cierpi na samotność i nudę.

bez znaczenia podróż

Rey Bredberi „Wakacje”, której streszczenie mówi, że czasem chce się spełniają, napisany aby pokazać alternatywny scenariusz, w którym wielu ludzi marzenie. Na ziemi, istnieje wiele, którzy chcą odróżnić się od świata, ale to tylko, co by się stało, gdyby życzenie się spełni? Bohaterami opowieści – mężczyzna, jego żona i syn. Wyjeżdżają świat samotnie, przesuwając mały wózek, zatrzymując się na odpoczynek i posiłek tam, gdzie jest to konieczne do naprawy szyn.

Dzień był świeży, wokół motyle, panuje atmosfera ciszy i spokoju, ale ludzie nie są szczęśliwi. Podczas gdy człowiek naprawy szyn, jego żona i syn poszedł w dół do morza i rozprzestrzenił obrus rozplanowany jej dostaw. Mąż ubrany w garnitur formalnych, jakby w nadziei na spotkanie z kimś, ale nie było żywej duszy. Rodzina zaczęła planować przyszłość, atlas, określanie miejsca, w którym będą one odwiedzenia. Samotność i bezsens życia chciała przekazać w swojej historii Rey Bredberi. Urlop (podsumowanie mówi cierpienia psychicznego dziecka i osoby dorosłej), jak się okazuje, może być nudne.

Boi się swoich pragnień, mogą one się spełniają

Historia „Holidays” Rey Bredberi zaczyna się w tej jednej nocy, siedząc na tarasie, w rozmowie z żoną mężczyzny powiedział, że byłoby wspaniale, gdyby wszyscy zniknęli, a jedynie ich rodzina zatrzymaliśmy się na całym świecie. Nie trzeba wcześnie wstać, iść do pracy lub szkoły, aby słuchać szefa, mów do wyimaginowanych przyjaciół, tolerować niezadowolenie otoczenia. Gdyby świat był pusty, to oni ciągle podróżować, aby uzupełnić zapasy żywności w sklepach, przed nimi były niekończące się oczekiwanie na wakacjach. Budząc się rano, moja żona i jej mąż sobie sprawę, że są sami, wszyscy ludzie zniknęli. Byli zachwyceni, ponieważ przed ich oczekiwanych 30 lat szczęścia.

Żal za to, co zrobił

W celu podniesienia kwestię rozumienia ludzi napisał Rey Bredberi „wakacje”. Bohaterami Po miesiącach niekończących się wędrówkach zaczął żałować jego życzenie. Planując podróż dalej, mężczyzna krzyknął, wyznając do żony, że byłoby miło , aby przejść do łóżka, a rano, aby zobaczyć, że wszystko było jak poprzednio: plecy głupich dzieci, złych ludzi, wszystkich aspiracji, nadziei. Syn widział ojca płacz i stwierdził, że dorośli też nikt nie grać.

Ludzie powinni słuchać życzenia krewnych, chciał przypomnieć Rey Bredberi. „Wakacje”, którego podsumowanie pokazuje czytelnikowi rozpaczy i zamieszanie z małym chłopcem jego rodzice powiedzieli, gdzie pragnienie może prowadzić głupich ludzi. Syn nie chciał los, który naprorochili matkę i ojca, pisał notatkę, umieścić go w butelce wrzucony do morza, rozpaczliwie chcąc, aby jego marzenie.