121 Shares 1858 views

Kolorowych magazynów dla mężczyzn i kobiet: lista najbardziej popularne

Dla współczesnego człowieka udanego błyszczące magazyny są bez dna źródło użytecznych informacji. Zawierają materiał pozwala być na bieżąco z najnowszymi światowymi trendami w każdej dziedzinie życia. Pomimo faktu, że wszystkie informacje są teraz znacznie szybciej i łatwiej znaleźć w internecie, błyszczące magazyny jota nie stracił na popularności. Dla wielu ludzi, czekając na najnowszym wydaniu, jego kupna i czytanie staje się cały rytuał. Ogólnie rzecz biorąc, magazynów mody można podzielić na dwa rodzaje – męski i żeński. Oczywiście, istnieje mnóstwo książek na tematy ogólne, ale jest fundamentalnie błędne założenie, że człowiek nie wziął w ręce płci żeńskiej połysku i vice versa.


czasopisma interesie kobiet

Kolorowych magazynów dla kobiet uważana jest za główne źródło użytecznych porad. Szczerze mówiąc, taka publikacja prostu miło przejrzeć w swoim czasie wolnym. Najczęściej są one podniesione pytania i omówiono problem jest żeńska część publiczności i podkreśla najnowszymi trendami.

Pomimo faktu, że zakup głównie kobiet, damskie błyszczące magazyny mogą być traktowane jako lektury dla całej rodziny. Na ich stronie można znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania: jak stworzyć niepowtarzalny i uroczy styl swojego domu, co zrobić ze zbuntowanym dzieckiem, jaki kolor i styl ubierania się teraz w modzie, jak zdobyć prestiżową pozycję i zaszczyt być przesłuchiwane. okładka magazynu natychmiast powiedzieć wszystko, co czeka cię w środku. Tutaj doradzić, pociąg, pomagać, edukować.

celownik

Co zaskakujące, najbardziej kolorowych magazynów pojawiła się w Europie na początku XVII wieku. Pierwszy z nich nie zawiera praktycznie żadnych informacji drukowanej, a składała się wyłącznie z obrazów mody. Jednak te publikacje natychmiast zyskał ogromną popularność. Wszakże, jak panie z czasu, aby dowiedzieć się o nowych trendach i tendencjach mody.

Pierwsze magazyny mody tamtych czasów prawie błyszcząca. Po tym wszystkim, zostały one opublikowane w niskiej jakości żółtego i szorstkim papierze, a zdjęcia były po prostu ręcznie malowany. Dopiero znacznie później, wraz z rozwojem przemysłu poligraficznego, czasopisma zakupiony rodzaju, które zwykliśmy nazywać modny połysk. To właśnie w tym okresie, obrazy zostały stopniowo zastąpione zdjęciami, najpierw w czerni i bieli, a następnie w kolorze. Z zaledwie 30-tych ubiegłego wieku, błyszczące strony czasopism stały się tak jak kiedyś je zobaczyć dziś – jasny, błyszczący, wielobarwne.

Co zostało umieszczone na stronach pierwszych wydań? Oczywiście, style moda i stylowe modele: sukienki, płaszcze i cylindry, ozdoby i drobiazgi, parasole i kapelusze. Potem były pierwsze reklamy w czasopiśmie – Pasamoników i sklepikarze reklamowany nowych klientów, zapewniając ich, że najbardziej modny kolor lub styl jest tylko dla nich. Nieco później, oprócz magazynów poświęconych modzie i stylowego wnętrza, publikacja zaczęły pojawiać się, mówiąc o zmianach w literaturze, osiągnięciami w nauce i gospodarce. Mężczyźni wolą więcej fikcji intelektualnej, kobiety również hołd modzie i stylu. W rzeczywistości, od tego czasu niewiele się zmieniło …

satyna panie, opublikowane w Rosji

Dziś w Rosji, jak zresztą każdy inny kraj na świecie nie można kupić czasopism dla wszystkich smaków. Pani jest bardzo różne czasopisma, wydawcy oferują te rodzaje magazynów:

  • zdrowia i urody – „Zdrowie Kobiet”, „o zdrowie”, „Sekrety Zdrowia”, „Uroda i zdrowie”;
  • dla młodych dziewcząt – „Lisa. Dziewczynka »,«Młoda dama»Elle Dziewczyna, Ups;
  • dla nowych i przyszłych matek – „Lisa. Moje dziecko »,« Shape Mama „;
  • rodzina – "Chłop", "Lisa", "Magazyn Kobiet", "Good Housekeeping";
  • elita, międzynarodowy – Marie Claire, Cosmopolitan, Harper Bazaar i innych.

Oczywiście, wszystkie powyższe – to tylko niewielka część z szerokiej gamy popularnych tytułów. Ponadto, istnieją czasopisma damskie zainteresowań: na drutach, szycie, ogrodnictwie i różnych rzemiosł. Wśród nich najbardziej popularne „Sabrina” sprzęt Burda „Maude”, „Lena” i „cudach rękę.”

Przewodnią gwiazdą w świecie glamour

Damski błyszczący magazyn Harper Bazaar została po raz pierwszy opublikowana w 1867 roku z powrotem. Stał się pierwszym na świecie czasopismo poświęcone modzie. Początkowo magazyn, oprócz trendów w modzie, porady drukowane na sprzątanie i leków na receptę, aby dbać o siebie. Z biegiem czasu, Harper Bazaar zatrzymał tylko modne aktualizacje, najnowsze trendy w wielkim stylu.

Ogromna popularność magazynu już zdobył w 1936 roku i pozostał na jej szczyt aż do 1962 roku. To właśnie w tym czasie pracował w publikacji „Magnificent cztery„: Śnieg Karmal, Irving Penn, Alex i Diana Brodovich Vierlande – świetny edytor, Andy Uorkhola wcielony światowej. Do tej pory ten popularny połysk jest publikowane w ponad 27 krajach na całym świecie.

Vogue – supermodes dla bogatych

Pierwsze wydanie tej publikacji superfashionable przyszedł prawie 125 lat temu, w 1892 roku i od razu stał się jednym z głównym przewodnikiem w świecie stylu i mody w czasie.

magazyn polityka wielokrotnie zmieniane, a czytelnictwo jest zwężona, a następnie rozszerzyły się. Niektórzy redaktorzy jak VOGUE bliżej ludzi, podczas gdy inni oparł się na elity.

Dzisiejsze redaktor, rozciągnąć głową od 1988 roku, umieszczając go jako wydaniu magazynu mody numer 1 na świecie. To Anna Wintour VOGUE powrócił do dawnej świetności, pokazując, że wysoką modę dostępną dla wszystkich. Wraz z pojawieniem się jej okładce magazynu VOGUE ( „VOG”) nadano gwiazd zamiast modeli. Na swoich stronach nie są drukowane „efektowne wieszaki” preferencja została podana do modeli, które mają naturalne formy.

Nic dziwnego, że ten stylowy, piękny, dobrze wyposażony i bardzo wpływowa kobieta stała się pierwowzorem jednego z głównych bohaterów filmu Devida Frenkelya, „Diabeł ubiera się u Prady». Ile prawdy w filmie, a ile fikcji – trudno powiedzieć. Jednak Ciekawostką jest fakt, że sama Anna Wintour zaproszony na premierę, to było w Prada, jak przystało na prawdziwy diabeł.

Modne zamieszki – Cosmopolitan

To ciekawe, ale po raz pierwszy w tym wydanie ukazało się w domu rodzinnym, czasopisma. Pierwszy numer ukazał się w Nowym Jorku w 1886 roku. Tam naprawdę było coś przeczytać. Strony wydrukowane Dzhek Londyn, Teodor Drayzer, Rudyarda Kiplinga i innych.

styl magazyn zmienił w 1900 roku, wraz ze zmianą redaktora naczelnego. Teraz głównie Cosmopolitan opublikowanych artykułów na aktualne tematy. To właśnie w tym czasie nadano wiele uwagi są umieszczone ilustracje. Już od 1907 roku stronach zapestrili obrazy subtelne piękności.

W 1965 roku, będąc o krok od zamknięcia, magazyn znowu zmieniła swoją politykę redakcyjną. Teraz to publikacja, należy kierować się interesem młodych niezależnych dziewczyn, które nie boją się podkreślać swoją seksualność.

Specyfika magazynu męskiej

Ponieważ prawie wszystkie słynne błyszczące magazyny są podzielone głównie ze względu na płeć, a zawartość męskich magazynów jest zupełnie inny od tego, co jest obecne w czasopismach dla młodych pań. Następnie w wysokich wskazówek własnej wartości od prawidłowego odżywiania, sportowym na świecie pojazdów news, broni i sprzętu. W przeciwieństwie do tego, czasopisma kobiece, nie jest praktycznie nie wpływa na kwestie społeczne, edukację młodego pokolenia, subtelności problemów psychologicznych. Reklama w czasopiśmie dla silniejszej płci częściej dotyka sfery akcesoriów sportowych, artystycznych i statusu marki.

Najciekawsze fragmenty czytelników kariery, władzy, sport, aktualizacje biznesowych. Jednak chyba najbardziej odwiedzanych stron – o seksie i relacjach z płci pięknej.

Istnieją również wąski profil, magazyny tematyczne dla mężczyzn. Najbardziej popularne są połysk poświęcony technologii komputerowej, inżynierii, łowiectwa i rybołówstwa, samochody, projektowania i architektury. Oddzielna jednostka reprezentowana profesjonalne publikacje.

Playboy – legenda Magazine

Jest to najpopularniejszy magazyn z prawdziwie międzynarodowej renomie pochodzi z 1953 roku. Przez wiele lat nie traci swoje pozycje w rankingu najbardziej popularnych tytułów na świecie. Stało się przodkiem Hyu Heffner, który był w stanie zbudować całe imperium rozrywki „18+”. To dzięki Playboy mężczyzn w każdym wieku można łatwo dotykać świat piękna i seksu. Strony połysku całkowicie podane pół ubrany „nimfy”.

Z biegiem czasu, magazyn zyskał niezwykłą popularność: zobaczyć swoje zdjęcie na swoich stronach zostali zaszczyceni Pamela Anderson, Marilyn Monroe, Sindi Krouford, Elizabeth Taylor i wielu innych. Z drugiej strony, Heffner twierdzi, że nigdy Playboy umieszczone wyłącznie jako problem seksualnego. Jest to magazyn o życiu, w którym seks jest integralną częścią.

W różnych okresach, nie były publikowane wywiady z gwiazdami, opowiadania popularne Scenariusz: Stephen King, Artura klarka, Stanisława Lema i innych. Na łamach "Playboya" wyrazili swoje pomysły, Fidel Castro, Dzhon Lennon, Martin Luther King i Jaser Arafat. Pomimo pewnych poważnych tematów, które magazyn oferuje swoim czytelnikom za wiele lat swojego istnienia nie traci Playboy niepowtarzalny styl zabawy z nutą seksualności.

Męska Zdrowie

Według wielu czytelników magazynu Health męska jest prawdziwie męski wydanie z własnym niepowtarzalnym stylem. Według szacunków czytelników, to jest tak dobre, że inni konkurenci nie opuszczają nawet szansę na prowadzenie.

Pierwszy numer Zdrowia męska został wydany w Stanach Zjednoczonych w 1988 roku dzięki staraniom wydawnictwa Rodale. Specjalizująca się w zdrowiu, magazyn, jednak obejmuje niemal wszystkie obszary zainteresowań mężczyzn. Obecnie jest to popularna publikacja jest dostępna w 45 krajach i posiada czytelnictwa ponad 22 milionów ludzi.

W Rosji, Zdrowie męska ukazuje się od 1998 roku i ma obieg ćwierć miliona egzemplarzy. Editorial umieszczony swoje dzieło jako „… ogólnie magazynu jedynym męskim w kraju.” Tutaj są promowane prostych wartości: prawdziwy mężczyzna powinien być silny, zdecydowany, zdrowy, inteligentny, bogaty i udany. Cóż, kto nie zgadza się z tym?

Potencjalnych czytelnik męska Zdrowie – młody człowiek, który mieszka w mieście. On zupełnie utworzone i podąża za trendami mody, zainteresowanie innowacjami w dziedzinie inżynierii, dba o ich zdrowie, jeść prawo i wykonywania, koncentruje się na szybkiej i udanej kariery. Wszystkie te cechy odzwierciedlają i rozwijać nagłówek publikacjach. Obciążenie specjalna nosi nazwę – Mężczyźni zdrowia. Zdrowy styl życia – klucz do sukcesu we wszystkich przedsięwzięciach życiowych.

„Niedźwiadek”

W porównaniu z dobrze znanych międzynarodowych publikacjach, ten magazyn nie pojawił się tak dawno temu, w 1995 roku, i od razu podbił serca czytelników. Temat i treść strony są bardziej skoncentrowane na mężczyzn w średnim wieku. Ponieważ „Miś” pozycjonuje się jako magazyn dla inteligentnego czytelnika, które są podstawą jego artykułów na temat polityki, biznesu i finansów. Również tutaj można zobaczyć wysokiej jakości artykuły na temat zdrowia i samochodów. Pomimo faktu, że od 2011 roku magazyn przestała istnieć, a wersja elektroniczna PDF z ostatnich kwestii jest nadal bardzo popularne w Internecie.

tytuł grzecznościowy

Sam tytuł czasopisma, które można porównać z wszystkich znanych przez słowo „dżentelmen”, mówi sama za siebie. Następni „Esquire” Magazyn – człowiek, który nie tylko zrozumieć, że taki styl, ale także docenić go w innych.

Tutaj będzie oferowany ciekawych wywiadów z różnymi gwiazdami, wysokiej jakości zdjęć i odbicia wieczne. Co tam jest dokładnie tam, więc jest to plotka – pan nie jest osobą.

Pierwszy numer ukazał się w Stanach Zjednoczonych w 1933 roku, aw 1937 roku wzrosła do miesięcznym nakładzie pół miliona egzemplarzy. Pierwszy numer wydania rosyjskiego zostało zaprezentowane publicznie w kwietniu 2005 roku. Od tamtej pory regularnie rosyjski Esquire szoku swoich czytelników z skandalicznych gazet i publikacji.

L'OPTIMUM

Magazyn dla tych, którzy podążają za modą. W związku z tym, L'OPTIMUM – zapowiedź biuletynu. Publikacja jest tworzony we Francji w 1996 roku, dobrze, kto jest lepiej zorientowanych w trendach mody, niż Francuzów? L'OPTIMUM – magazyn dla tych, którzy cenią sobie styl i luksus w ogóle rozumie markę i markę, a nie ze słyszenia wiesz co to prawdziwa sztuka.

Tutaj można zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami przemysłu motoryzacyjnego i high-tech, przeczytaj opinie znanych biznesmenów i polityków, art mody i kultury. Szczególne znaczenie tutaj i do sportu, zwłaszcza elity jego gatunku, co pozwala nie tylko utrzymać dobrą kondycję, ale również, aby podkreślić swój status.

ludzie

Ten magazyn – jeden z najzdolniejszych przedstawicieli prasy periodycznej, wyznając politykę równości płci. Tygodniowe Ludzie nie mogą być zaliczane mężczyzny ani kobiety – jest dla wszystkich. Ukazuje się od 1974 roku i specjalizuje się w wiadomościach i skandale z życia gwiazd. Najsłynniejsze Ludzie nabytych w drodze corocznego rankingu, który brzmiał każdym razem nową nominację. Wśród najbardziej popularnych: „Sexiest Man”, „Jednostka najpiękniejszych ludzi na świecie”, „Sexiest płci pięknej” i tak dalej.

Świat wydanie w nakładzie 4 milionów egzemplarzy i czytelnictwa już dawno przeszły przez 45 mln ludzi.