346 Shares 2843 views

Ksenia Solovyova: biografia i zdjęcia

Ksenia Solovova – dziennikarz, redaktor naczelny magazynu mody Tatler i kandydat na mistrza sportu w tenisa.

Dzieciństwo i Sport

Xenia urodziła się 10 października 1976 w Rosji. O swoim dzieciństwie kobiecego małego spreadu w mediach, więc ten okres swojego życia jest owiana tajemnicą. Solovieva ojciec był doktorem nauk technicznych, nie wiadomo nic o matce.

Jedyną rzeczą, jaką powiedział Xenia – sport, który w tym czasie grał dużą rolę dla niej. Ona ma dużo podróżował zawodów w tenisa, nie tylko pozwolił jej uzyskać status kandydata na mistrza sportu, ale również hartować charakter.

Taki poważny pasja do nauczania przyszłych punktualność dziennikarz, lekkość na wzrost (czasami musiał zbierać walizkę i startuje na pięć minut), a gwałtowny przodu. Poprzez ten Ksenia Solovyova posiada zwiększoną zdolność do pracy i zdolności do podejmowania odpowiedzialności. Chociaż teraz mówi kobieta jako dziecko, była trochę boi się spać w pociągach drugiej klasy i mieszkają w akademikach.

Ale nawet tak szalone tempo życia nie złamał Xenia zresztą dość dawno, czuła świat bezpiecznym i sprawiedliwe miejsce. Ze względu na to, kiedy po raz pierwszy miał do czynienia z oszustwami, przyszły dziennikarz był wstrząśnięty partii.

kariera

Po ukończeniu studiów na Wydziale Dziennikarstwa Uniwersytetu Moskiewskiego. Kenia University Sołowjow, którego biografia jest dość niejasny aż do tej chwili, w końcu wziął pierwsze kroki w swoim zawodzie. Zaczęła swoją podróż w „OM” magazynu, gdzie została powierzona „Speaker”. Dla dziewcząt był to ogromny przełom, bo wcześniej pisała notatkę do publikacji tenisowych. Prace w tym błyszczącym magazynu Xenia przyszedł mu do gustu, ale gdy dwa lata później, to już zdobyte doświadczenie, zostali zaproszeni na Galę na stanowisko redaktor działu urody, nie mogła odmówić.

Tak Ksenia Solovyova z zespołem Moskwa odwiedził szkolenia w Paryżu. Tam są bardzo zaskoczeni przez jego pracowników miejscowych szybkiego awansu zawodowego, bo wtedy, w celu osiągnięcia takiej wysokości, francuski dał wszystkie wydanie czasowego. I, oczywiście, Paris „Beauty” redaktorzy były panie powyżej 50 lat są bardzo wrażliwe związane z ich wyglądem.

nowa runda

W 2007 Xenia wprowadzony na stanowisko zastępcy redaktora naczelnego w „Tattler” równoległego pełny zaveduya dziale kosmetycznym. Brała udział w uruchomieniu magazynu na rynku rosyjskim, więc dobrze zorientowani w swojej grupie docelowej i ma na celu poprawę magazyn dla niej.

Do roku 2010, Ksenia Solovyova osiągnęła rośnie, otrzymał stanowisko redaktora naczelnego. Zajęło miejsce Victoria Davydova, który prowadził inny prestiżowy dziennik. To przetasowanie przeprowadzone za zgodą wydawnictwa, co powiedział prezydent Xenia jako wysoce utalentowanych pracowników, z których bardzo niewiele w zakresie połysku.

"Tatler"

Redaktor umieszczony swoje dzieło jako publikacja, w której piszą „dla ludzi z ludźmi.” Sołowjow jest bardzo dumny z nich i ile historie mówiono, pomimo krytyki ciasnoty zakresie znaków. Wyjaśnia to, mówiąc, że „Tattler” nie mówi wszystkiego „świat Star”, bo są tacy, którzy nie chcą ujawniać swój stan na łamach połysku.

Xenia stale dodaje coś nowego do magazynu, starając się napisać o ludzi w każdym wieku, w tym dzieci. Krótko mówiąc, rozwój tej publikacji nie zatrzymuje się pod jej kierownictwem, oraz w miarę możliwości edytor sprawia, że coś nowego, aby dotrzeć do szerszej publiczności.

Praca z tak wielu ludzi sprawia, że jest to możliwe, aby otworzyć Xenia nieznane wcześniej aspekty ludzkiej natury, ale kobieta stara się spojrzeć na to pozytywnie i przydzielić tylko te cechy, które są dla niej miły.

Ksenia Solovyova: biografia

redaktor wiek „Tatler” nikt nie ukrywa. W tej chwili kobieta jest już 40. Ona była w stanie osiągnąć znacznych wysokościach w karierze, sławę i stać się matką dwojga dzieci. Ich kosztem Xenia nie stara się podnieść swoją popularność, dlaczego w mediach o nich staje się bardzo mało informacji. Wiemy tylko, że do tej pory Solovieva ma 17-letniego syna, Nikita, który kształcił się w Anglii, a 8-letnia córka Sasha.

życie osobiste

Być może to właśnie ten obszar edytora „Tatler” chroni przed wzrokiem wszystko starannie. Media nigdy nie przeciekły informacje o tym, kto jest mężem Ksenii Solovovoy. I pomimo zainteresowania opinii publicznej, informacja ta jest wyraźnie kobieta nie jest gotowa ujawnić publicznie.

W ogólnym biografii Solovieva dosłownie musiał zbierać kawałki czasopiśmie artykułów, wywiadów i filmów. Dlatego, aby mieć najbardziej dokładne informacje można tylko zamknąć go i ewentualnie wściekłych fanów, stale obserwując aktualizacje wiadomości dla Xenia.

Jednak niektórzy ludzie z powodu imienia kobiety błędnie uważa, że jej mąż był Dmitrij Sołowjow. Jednak skater nie ma związku z redakcji „Tattler”. Co więcej, nigdy nie był bohaterem artykułu w tym czasopiśmie. Więc wiadomość, że Kseniya Stolbova i Dmitrij Sołowjow rozstał się w żaden sposób połączony z edytorem Solovieva.

hobby

Tutaj, niestety, jest również nic specjalnego się pochwalić. Pracować i córka zabrane Xenia cały swój wolny czas. Jej dzień zaczyna się o 6:30 rano i może trwać aż do późna w nocy, jeśli nie było pewne spotkanie zaplanowane. Jedyną rzeczą, która nadal sił i środków – to tenis, to Sołowjow nigdy nie zrezygnował, i oczywiście nie zamierzają tego robić w przyszłości.

Jednak w życiu kobiety nie jest sędzią. „Tatler” nie jest zmęczony – mówi Xenia, nigdy nie nudzi się w pracy. Sołowjow również czas wolny spędzony na utrzymanie mini-bloga „Instagrame”. W przeważającej części, jest on dedykowany do magazynu, ale czasami wkłada ją w jej obrazach i chętnie idzie do kontaktu z komentatorów.

Jedyną zasadą, która powinna być redaktorem „Tatler” – nigdy umieszczać wizerunki którykolwiek z jego rodziny. Xenia zwłaszcza przeciwko umieszczeniu zdjęcia swoich dzieci. Wierzy, że nie trzeba „świecić” w nim „Instagrame” i zarobić niezasłużoną sławę.

Zatem Solovieva życie można nazwać jasny i nasycony, choć jest to trudne do zazdrości – bo kobieta oddaje się do ulubionej rozrywce, więc do końca dnia ledwo na nogach.