327 Shares 7208 views

Oleg Jefriemow: biografia, życie osobiste

Grał bardzo wiele wspaniałych ról w dziedzinie teatru i kinematografii. Większość widzów w każdym wieku, nie tylko poznać jego charakter, ale również zacytować swoje oświadczenia. To jest absurd i rzetelny badacz z borowikami „Beware of the Car” i emituje tylko niespotykany urok szofera Sasha od wszelkiego znanego melodramatu o topoli plyuschihinskih i stoickim-Principal dr Aibolit … Na pewno wszystko domyślił się, kto jest bohaterem tego artykułu. Oczywiście jest to Oleg Jefriemow, którego biografia zawiera w sobie wiele interesujących faktów.

geniusz dzieciństwa

Jeden z najbardziej znanych radzieckich aktorów, reżyserów, urodził się 1 października 1927 w dużym mieszkaniu komunalnym na Arbacie. Najlepsi przyjaciele z dzieciństwa były małe Olezhka Sergei Shilovsky (adoptowany syn Mihaila Bulgakova, pisarz) i Sasha Kaluzhsky (Kaluga syn Bazyli, aktor). Jako dziecko, przyszły aktor Oleg Jefriemow, którego biografia zawsze żywe zainteresowanie wśród fanów jego talentu, często odwiedzane Nashchekinskaya Lane, w domu Bułhakowa. Nawet nie wiedząc, jak szczęście, że jest rozmowa z takim wielkim człowiekiem, próbował wchłonąć cały twórcza atmosfera panująca tam. W tym wieku, kiedy przyszedł odwiedzić, chłopiec jeszcze nie czytać dzieła Bułhakowa. Jednak z biegiem lat, miał czas, aby cieszyć się wspaniały styl i zawiłe historie na scenie Efremov przeprowadziły kilka dzieł pisarza.

Wszystkie lata studiów szkolnych prowadzonych w Workucie, Oleg Jefriemow. biografia to w tym czasie uzupełnione fakt zakochana w tym życiu obozowym, ponieważ jego ojciec pracował jako księgowy w gułagu.

No, cześć, MAT!

Po wojnie, młody Efremov postanowił przystąpić do egzaminów w Moskiewskiej Szkole Sztuki Teatralnej. Zbyt wielu młodych ludzi są kuszeni, aby dowiedzieć się od Wydziału Aktorskiego, więc konkurencja była bardzo poważna. Ale nie musujące jasny piękno osiemnaście chłopca natychmiast schwytany komisji kwalifikacyjnej i po raz pierwszy konkurs odbył. On po prostu fantastycznie szczęście uczyć się na kursie, gdzie uczył Basil Toporkov – wybitny radziecki reżyser i aktor, a Mihail Kiedrow – genialny radziecki reżyser teatralny.

Więc wygranej na wiosnę 1945 roku młody Efremov staje się studentem. W pierwszym roku, będąc podporządkowana podstawowych nauk wielkiego Stanisławskiego, kilku facetów przysięgę wierności ideowym inspiratorem, cementowanie niezawodnością we własnej krwi. Wśród kolegów i był bohaterem naszej opowieści.

nowy glavrezh

To było od samego początku swojej kariery, Oleg Jefriemow. Biografia, życie osobiste od tego utalentowanego człowieka od samego początku pojawienia się na ekranie, a pierwsze kroki na scenie spowodowało prawdziwą zainteresowanie odbiorców.

Prowadził pamiętnik studenta, który pojawił się kiedyś nietypowe dla czasu, a nawet zuchwały zapis snów: pisał, że Moskiewski Teatr Artystyczny, on jest głównym reżyserem. Jedno zdanie mógł zrozumieć mężczyznę – doszedł do sztuki, tam być liderem, a nie inaczej. Ale po ukończeniu studiów, facet nawet nie trafić Moskiewskiego Teatru Artystycznego jako dodatkowy. Dla niego to było jak śmierć! Ale Yefremov nie zrezygnował i przeniósł się do służby w Teatrze Centralnym Dziecka.

Na scenie

W tych murach Efremov Oleg Nikołajewicz, biografia który w czasach sowieckich, często pojawił się w różnych gazetach, otrzymałem ważną rolę. Była to produkcja „jej przyjaciół” (autor Viktor Rozov), w którym postać Efraima był Wołodia Chernyshev. Wraz z premierą gry, on zatopiony w serca wielu widzów. Oleg zgodnie z prawdą i szczerze grał, nikt na widowni nie widzi w nim aktora. Każdy widział przed sobą zwykły uczeń.

Po pewnym czasie, to teatr zyskał ogromną popularność. Na jego scenie Efremov dał życie ponad dwudziestu znaków. Aktor Oleg Jefriemow biografia, że zaczyna się wielkim zainteresowaniem widzów obecnych spektakle z jego udziałem stale, piorun może być reinkarnacji w Ivan Błazna w „garbaty” Koń i Pretender z „Borysa Godunowa”. Jak udało mu się – nikt nie rozumie. Ale wynik był, jak mówią, jest oczywiste.

Pierwsza firma

Efremov jeszcze nie obchodził swoje 30-lecie (było 1955), gdy self-etapowe komedia muzyczna o nazwie „Dimka Invisible”, którego autorami byli Vadim Korostylev i Michaiła Lvovsky. Jego debiutem reżyserskim był nie mniej udany niż debiut jako aktor.

W tym czasie, a kręgi teatru stał niemodne, a nawet nudny obsługiwać metodę Stanisławskiego. Ale Oleg, nadal pamięta przysięgi studenckiej i jest koniec życia jej wierny, szukał ludzi podobnie myślących wśród studentów Moscow Art Theatre School. Po tym wszystkim, pod koniec studiów i po studiach pozostał tam jako nauczyciel i uczniowie traktowali go bardzo serdecznie i z wielkim szacunkiem. To oni stali się pierwszymi członkami trupy później grzmiał na cały kraj „Współczesnej”.

Nazwa teatru została uzasadniona przez 100%: na etap róża najpilniejszych problemów. Spektakle, które zostały wprowadzone na scenie były dzieła współczesnych autorów: Vasiliya Aksenova, Aleksandra Sołżenicyna i Aleksandry Galicha. W tych murach zdominowane wyłącznie żyć komunikacji z publicznością. Teatr nie miał nawet kurtynę.

Wcielenie śmiałych marzeń

Pomimo faktu, że Oleg Jefriemow był już dyrektorem teatru, wciąż pozostał i aktorem. Tak, był pierwsze skrzypce w tych murach, definiuje styl i kierunek ich potomstwa, a reszta obsady były jego odbicie (w dobrym tego słowa znaczeniu). Ale przychodzą 1970, drugi, a marzeniem Oleg Nikolaevich, wskazane raz na łamach dziennika, nie jest już tylko marzeniem młodego studenta: został zaproszony do dyrektora artystycznego Moskiewskiego Teatru Artystycznego. Tak, przez przypadek, że przekroczył próg słynnej świątyni Melpomeny Oleg Jefriemow. Jego biografia mówi, że życie aktora w końcu stać się tak samo jak kiedyś poczęty.

Oczywiście, rzeczywistość okazała się zupełnie nie tak, jak wcześniej sądzono. Teatr znajduje się w upadku sceny, a jeśli chodzi o współczesnym języku, Oleg Jefriemow był kierownik kryzys. Uznał, że praca pójdzie „doskonale”, jeżeli cała firma „Współczesna” będzie współpracować z nim w Moskiewskiego Teatru Artystycznego. Ale zgodził się odpowiedzieć tylko Evgeni Evstigneev. Zajęło to trochę czasu, nowy szef teatru przebudowano go, wrócił do dawnej świetności. Efremov przekonać, aby przejść do Tatiany Doronin, Aleksandra Kalyagina i Innokentiya Smoktunovskogo.

Stopniowo firma rozrosła się tak wielkie Arts Theatre, że wszystkie role nie dostają żadnych. Jakiś czas ta sytuacja trwała aż mistrz postanowił podzielić teatru. Teraz Efremov został szefem Teatru Artystycznego Czechowa w Moskwie.

Wielka tragedia dla Oleg Nikolaevich była wiadomość o śmierci swojego ulubionego aktora – Innokentiya Smoktunovskogo, Keshi, jak często ją nazywał. Po tej stracie Efremov umieścić tylko jeden kawałek w murach jego twórczości – „Trzy siostry”. Zostawił Moskiewski Teatr Sztuki sześć lat po Smoktunovsky przechodząc po nim. Teatr w tamtych czasach był na Tajwanie w trasie. Widzów, którzy czczą talent wielkich mistrzów, wniesione jako dowód szacunku dla człowieka Efraima, Efraima, a Efraim, aktor i reżyser tyle kwiatów, że Chamberlain pasa przejście do budynku Moskiewskiego Teatru Artystycznego zamknięto ten pachnący wzgórze.

Fotograficzny geniusz droga

debiut w Ephraim miała miejsce w 1955 roku. Jego postać była wzór Komsomołu lider Alexei w melodramacie „pierwszy tier”. Reżyser tego filmu grał sam Michaił Kałatozow, który znajduje się zaledwie kilka lat później wziął nagrodę na Złotej Palmy w Cannes lub «hitów» Lecą żurawie ". Po pierwszej roli malarstwa gościnnie Oleg Nikolaevich zachwyciły publiczność niemal co roku.

Wszystkie jego postacie są zupełnie odmienne. Jeszcze Efremov grał tak, że widzowie byli przekonani, że wszystkie cechy właściwe dla jego charakteru i samego aktora. Szczególnie podobało mi się wszystko taksówkarz Sasha z "Trzech Topole w Plyushchikha" Maxim borowikami z "Beware of the Car". Sasza był bardzo niespokojny, opiekuńczy, empatyczne. Borowik – szczery, silny, sprawiedliwy, prawdziwy radziecki policjant. Są to wspaniałe cechy mogłyby doprowadzić do ich znaków Oleg Jefriemow. Jego biografia zawiera interesujący fakt: pierwszy Eldar Ryazanov chciała zaoferować mu rolę Yuriya Detochkina, ale scenariusz Detochkin bardzo miękki, spokojny człowiek, a on sam Oleg podczas rozprawy nie nie mógł pokazać swoją silną wolę charakter. Dlatego Ryazanov odszedł od pierwotnego planu: Detochkin grać Innocenty Smoktunovski, a Efraim udał się do obrazu Podberezovikova badacza.

A jednak jest to niemożliwe, aby przywołać pierwszy z tych filmów. Starzy powiedział, że to niemożliwe, aby przekonać Pakhmutova napisać ścieżkę dźwiękową do „Topolino” film. Ale gdy zobaczyła nagranie zrobione ze sceny w samochodzie, gdzie Doroninoj bohaterka śpiewała, a bohater Oleg Nikołajewicz słuchał jej … oczy, patrząc jakby z głębi duszy, tak zszokowany i dał natchnienie Alexandra Nikolaevna, że muzyka płynąca z jej palców na klawiszach fortepianu, byłem bardzo wzruszający. A epizod stał się jednym z najpotężniejszych i dotykając w całym filmie.

Pierwsza miłość i pierwszy urody

Wszyscy przyjaciele, rodzina i nie wiele wiadomo było, że jeden z najbardziej utalentowanych aktorów i reżyserów XX wieku była zbyt kochliwy mężczyzna. Tak, nie był przystojny w powszechnie akceptowanej koncepcji męskiej urody, a jednak jej urok i każda kobieta nie mogła się oprzeć.

To był aktor i reżyser Oleg Jefriemow. Biografia życie osobiste, dzieci to wszystko zebrane razem w tak ludzkiego losu, że nawet, że nie jest w jakiś sposób podzielić ją. Jednak kobiety w jego życiu były trochę na uboczu. Byli jego inspiracją, pokój, nadzieja na przyszłość. Każdy z nich postawił pewną nadzieję aktor Oleg Jefriemow. Biografia Życie osobiste Ten utalentowany człowiek ma wiele powieści, a nawet złamane serca żeńskiej była jeszcze większa.

Jego pierwsza wielka miłość przyszła do jego serca w szkole. Dziewczynka nazywa się Tanya Rostovtseva. Była jego młodszy o dwa lata. Oleg starał w każdy sposób, aby zwrócić uwagę na Tanya, na przykład, rzucając jej okno smoczkami dla dzieci, w której wcześniej nalał wody. Roman, nie mając czasu na naprawdę zacząć, to skończyło się w jednej chwili, gdy jeden z nich wpadł do smoczka ciotki obozhe. I Tanya Rostovtseva, gdy dorósł, ożenił się z bardzo dobrym człowiekiem – Jurij Nikulin.

Podczas gdy student Moskiewskiego Teatru Artystycznego Studio Szkoła Oleg natychmiast zakochał się w bardzo pięknej dziewczyny – Irina Skobtseva, ale tutaj czekał na pecha: wolała go do drugiej, z którą połączył swój los.

Pierwsza żona. Jej cierpliwość i frustracja. A pozostałe panie …

Odrzucane przez najpiękniejsze kobiety, Efremov doświadczył długo. Odwrócił swój wzrok na jego kolega Lilia Tolmachev. Wkrótce następuje oświadczyny, która brała. Ona szczerze kochał Efraima. Niestety, małżeństwo było krótkotrwałe, trwała zaledwie sześć miesięcy. Aktor ma nowe hobby – Margo Kupriyanov, aktorka udziałem Dima w swoim debiutanckim wydajności. A jeśli młoda żona cudzołóstwo i będzie w stanie jeśli nie przebaczycie, to jakoś próbować zrozumieć fascynację napojów alkoholowych żona właśnie wykończył ją. Lilia Tolmachev tolerowane, ale przez długi czas nie miał wystarczająco dużo siły. Potem przypomniał sobie, że Oleg nie był gotowy do stosunków rodzinnych, niemal każdego dnia wrócił do domu bardzo pijany. Być może byli zbyt młodzi, być może, z Efraima, trzeba było się zatrzymać i ciągnąć się razem. Ale było już za późno. Potem wielokrotnie żałował i przypomniał sobie pierwszą żonę tylko ciepłe, miłe słowa.

Cokolwiek to było, ale w bardzo krótkim czasie po rozwodzie Oleg zrozumiał, że jego bardzo uwagę na jeszcze jeden kolega. To była bardzo miła kobieta, prima CDT Antonina Eliseev. Była starsza niż 10 lat, żonaty. Jej mąż był najbardziej przystojny książę, który szuka kobiety, spadł na schodach buta Crystal Palace. Efremov ale nie mógł sobie poradzić ze swoimi uczuciami …

Druga żona i inne obozhe

Dzięki łatwemu ręki Galina Volchek w 1955 roku był jego znajomy z drugiej (cywilnego) żona Irina Mazuruk. Była wnuczką pilota polarnego Związku Radzieckiego. Ta krucha dziewczyna była młodsza od swojego idola aż o dziewięć lat, ona 19. Ale mimo młodości, na ramiona już rozwodu. Biuro rejestru Młody nie iść, ale ślub nadal jest odtwarzane. W tej rodzinie, urodził córkę Efremova Nastenka. Ale nawet pierworodny nie przeszkodziło ojca rzuca zainteresowane spojrzenia wszystkich aktorek w teatrze.

osiągnąć znacznie Oleg Jefriemow. Biografia, żona ten wielki mistrz był miarą tego, jak różny może być ten człowiek w różnych okresach jego życia. Może to ze względu na jego silny charakter, być może z powodu jego geniuszu. Ale rzeczywistość jest.

Kolejna powieść, która trwała ponad rok, nie było w Efremova Nina Doroshin (pamiętaj Nadya od k / f „Miłość i gołębie”?). To było dość długi związek, to jest bardzo obraźliwe dla Irene. Ona nawet postanowił przyjąć zaloty niektórych ludzi, którzy bardzo lubią, a które wcześniej zawsze odrzucone. Jednak Oleg opuścił rodzinę. Dla Mazuruk to była wielka tragedia, ona nawet próbował popełnić samobójstwo. Na szczęście udało się uratować. I Dorastałem bez ojca nocnych opowieści Anastasia Efremova, córka Oleg Jefriemow. Biografia mistrza, jednak jest wzbogacony o nowych wydarzeniach i faktach.

Związek z Doroshin podobny górska. Rozstali się kilka razy, ale potem znowu razem. Doroshina nawet udało się poślubić Olega Dalya. Ale Efremov zepsute obchody, wraca i mówi, że wszystko narzeczona nadal go kocha. I to doprowadziło prosto z wesela. Dahl nikt nie pokazał jak był ranny i ciężko. On po prostu zniknął z wszystko na kilka dni. I znowu pojawia się publicznie, i zachowywał się tak, jakby nic się nie stało. Ich małżeństwo trwało tylko kilka miesięcy.

Bardzo byłem entuzjastycznie Oleg Jefriemow. Biografia życie osobiste, dzieci – wszystko to było opanować jeden podmiot, ale czasami konieczne jest podzielenie jedności.

„Rejestr utwór” Olega Efremova słynęli aktorek XX wieku – Anastasia Vertinskaya i Irina Miroshnichenko. Powieści te były również dość krótkie, pomimo faktu, że Vertinskaya naprawdę nadzieję na więcej: nawet zrobił dobre naprawy w mieszkaniu Oleg Nikolaevich i wydał na nowe meble. Ale ja nie otrzymał tylko dyrektor serca, a nawet wystąpili w jego teatrze.

Trzecia żona. najdłuższe małżeństwo

Oleg Jefriemow był w stanie zdecydować się na długoterminowych relacji, a nawet zaczął myśleć o ślubie po spotkaniu z Alloy Pokrovskoy. W 1962 roku odbył się ich ślub. Ten sojusz był w życiu Efraima najbardziej udanych i długo on trwał dwanaście lat. Ale nawet z tym żony Oleg nie mógł się oprzeć małe niedociągnięcia: cicho nawiązał romans z innymi kobietami. Wszystkie lat mieszka razem Alla próbował pogodzić się z niewiernością męża. Mimo to, jej cierpliwość nie była nieskończona. Zdecydowała się na rozwód.

Michael, syn Oleg Jefriemow, którego biografia jest teraz cieszą się taką samą popularnością jak biografii ojca, że urodził się w tym małżeństwie. Stał się aktorem, too. Jako dziecko, on spróbował swoich sił, nawet pracował na planie filmowym z jego słynnego ojca.

Arts poświęciło się do wszystkich dzieci Oleg Jefriemow. Jego biografia i 16 lat po śmierci zainteresowanych widzów i tych, którzy wciąż pamiętają go w teatrze. Syn Michaela, Nikita (wnuka wielkich mistrzów) służy również jako Melpomeny. Córka Anastasia – redaktor naczelny magazynu teatralnego „Pasja Boulevard, 10”, ponadto jest organizatorem festiwali teatralnych.

Tak żył jego życie Oleg Jefriemow. Biografia, jego życie osobiste przypomina kalejdoskop: szkło kolorowe, jak ludzie zmieniają, spotkania, imprezy … Niezmiennie jedno: główną miłością jego życia był zawsze teatr; do niego, poświęcił cały swój czas, energię i możliwości.