152 Shares 4057 views

Rodzher Meyvezer: zdjęcia i biografii. Chorych Rodzher Meyvezer?

Rodzher Meyvezer urodził się w 1961 roku, w dniu 24 kwietnia. Jego nazwisko było głośne dzięki wielkich osiągnięć w boksie zawodowym. O najbardziej interesujących faktów z biografii Rogera zostaną omówione w naszym artykule.

dzieciństwo bokser

Future bokser urodzony w Grand Rapids (Michigan) w północnej części Stanów Zjednoczonych. Roger – jeden z trzech braci Mayweather, który jest również znany ze swoich osiągnięć w dziedzinie boksu zawodowego. Należy zauważyć, że najbardziej znaczący postęp został osiągnięty tylko średni brat – Roger. Pozostali nie byli w stanie osiągnąć główny cel – stać się mistrzami świata.

Sam Roger powiedział, pragnienie zwycięstwa była obecna w jego wczesnym dzieciństwie. Future Soldier nigdy nie brakowało okazji do uczestniczenia w walce z rówieśnikami. Te rękawice bokserskie Rodzher Meyvezer wprowadziła 8 lat. Od tego czasu, atrybut sport zawsze był z nim.

Pierwsze sukcesy w boksie

Już w 20 lat Roger wyruszył na ścieżce boksie zawodowym. Pierwszy i udany debiut młodego sportowca miała miejsce w 1981 roku, kiedy w ringu, wysłał w Puerto Rico nokaut Endryu Ruiza. Roger, walka ta była jedną z najprostszych, bo w mniej niż jednej rundzie, przeciwnik był na ringu.

Pierwszy pas mistrzostwo

Po 13. zawodowej walce Rodzher Meyvezer, zdjęcia, które można zobaczyć w tym artykule, zdobył tytuł USBA lekki tytuł. Po tym, bokser spędził kolejne dwa mecze. W końcu posłał do Puerto Rico nokaut Samuelya Serrano. Z powodu tego starcia Roger zdobył mistrzowski pas WBA dla lekkiej tytule.

Trzeba powiedzieć, że Serrano miał za sobą dobry bilans – 15 zwycięstw w walkach mistrzowskich. Ale, niestety, był bezsilny wobec Mayweather – początkujący pro.

Następnych kilka walk Roger odbyła się pomyślnie. My Panamanians i Chilijczyk Jorge Alvrado Benedicto Villablanku nie miał siły do walki Mayweather bije.

Pierwsza porażka

Trzeci tytuł świat obrona zakończyła się porażką do Mayweather. Ten wynik bitwy nikt nie spodziewał. Przeciwnik Rogera był jego rodak Rokki Lokridzh. Należy zauważyć, że bukmacherzy nie są przewidywane ostatnie zwycięstwo – ceny były w stosunku 1: 4.

Walka zakończyła się w pierwszej rundzie, kiedy Roger została rozpatrzona nieoczekiwany cios w prawo. Mayweather miał wziąć pierścień.

choroba

Dopiero później okazało się, że Rodzher Meyvezer chory. Niestety, choroba Czarna Mamba (jest to pseudonim dla Mayweather wziął na ring) jest znany wielu żołnierzy z pierwszej ręki. Fakt, że szczęki słabego boksera. Rodzher Meyvezer, to choroba, która koliduje z sukcesem do końca wiele walk, a następnie ogłosił swoją główną niedobór na całym świecie. Mówi się, że Mayweather i tak nie jest bardzo wysportowany. Jego ciało jest dość cienka, a nogi są długie i cienkie. Choroba i budowa ciała Mayweather sprawił trenera walki opracować inną strategię, która została oparta na sekundę numeru startowego.

Nawiasem mówiąc, niektóre ucieleśnieniem walki maniery Roger w życiu był jego bratanek, Floyd Mayweather Jr – syna swego starszego brata. Należy zauważyć, że Floyd jest znacznie szybszy niż jego sławnego przodka. Fakt, że dzieło Rogera brakowało szybkości, refleksu i agresji, które są nieodłącznym elementem Floyd Jr. Ogólnie rzecz biorąc, średnio-Mayweather siostrzeniec zabrał wszystko co najlepsze ze swoich krewnych i opuścił je (w kategoriach zawodowych) znacznie dalej.

Historia Roger pseudonimy

Konieczne jest, aby mówić osobno o pseudonimie słynnego boksera. Jak powiedział w rozmowie z Rogerem, w przeddzień bitwy patrzył dokumentalny o węży. Jego uwagę zwrócił na mamba czarna, która miała błyskawicznie i był bardzo agresywny.

Po przemyśleniu trochę, postanowił nazwać się jak znaleźć wiele podobieństw z sytuacją wewnętrzną „ciekawy specjalnej dzikiej przyrody.”

spadanie

Po utracie Rokki Lokridzhu Rodzher Meyvezer, którego biografia jest pełna ciekawych faktów, postanowiłem udać się do wagi lekkiej. Ale tam czekał tak znajomo … awarię. W następnej walce, stracił marnie Tony Balthazar.

Poniższe mecze zakończył na tej samej nucie. W ringu, udał się do knockout punch z potężnym mistrzem świata Freddie Pendleton.

Trzeba też mówić o walce o tytuł WBC Świat, który również nie Rodzher Meyvezer. Julio Cesar Chavez – to nazwa kolejnego przeciwnika Czarnej Mamby. Niestety, w drugiej rundzie walki, Roger został zniszczony w każdym znaczeniu tego słowa.

nowy start

Wszystkie kolejne walki Mayweather spędził, tracąc do rywali. Ten trudny okres trwał do 1987 roku. Następnie wysłał nokaut Mexican Rene Arredondo. Po tym 4 więcej walki Mayweather zakończyła się sukcesem, podczas gdy na jego drodze ponownie spotkał ten sam Chavez.

W 1989 roku, już w 10. rundzie, Roger musiał kontynuować walkę dobrowolnie, bo bokser nie utrzymać koronę wieje Chavez.

Po tym, że nie udało się wziąć mistrzowski pas. W 1991 roku stracił do kolumbijskiej Rafael Pineda, aw 1995 roku został pokonany przez Rosjanina Bones Ju, który, nawiasem mówiąc, dopiero wtedy nabiera tempa. Wydawało się, że w tej walce, nie miał zamiaru walczyć, i cały czas próbuje bronić się przed potężnymi ciosami młody profesjonalny.

zastój

Po tym Roger stał się mniej prawdopodobne, aby wejść na ring – raz w roku. Dwukrotnie zdobył zwycięstwo nad mało znanych i niewyróżniające bokserów.

Po ostatnim sukcesie w walce z Mexican Mendez Rodzher Meyvezer postanowił zaangażować się w coachingu. Pod jego oczach był młody i obiecujący Floyd Mayweather Jnr. Do czasu, gdy facet już na swoich barkach dobrym rekordem toru. Roger był szczęśliwy – zaczął już trening odbył się pierwszy mistrz świata w kategorii wagi lekkiej.

Należy zauważyć, że pierwszym mentorem był jego ojciec, Floyd Mayweather Sr. Floyd. W 2000 roku nastąpił ogromny skandal między synem i ojcem. W słowach młodego wojownika, był zmęczony nadzoru Wiecznego ojca.

Mayweather Sr. następnie aktywnie zaangażowane w transport i sprzedaż leków, dla których czas i ponownie znalazł się w więzieniu. Po kolejnej podróży do miejsc, nie tak odległe Floyd Jr. ma drzwi ojca, zabierając starych drogich prezentów.

Nawiasem mówiąc, średnia Mayweather lubił też jego brat. Ich intensywny związek trwa od wczesnego dzieciństwa. Jako były bokser, najbliższą osobą dla niego – to był jego młodszy brat (który autokary rosyjski myśliwiec Sultan Ibragimov).

Od tego momentu na kole zaczął zarządzać trenera Rogera. To prawda, że nie wszystko poszło tak gładko. Podczas jednej z walk na oddziale z powodu kolejna sztuczka Athletic Komisji Nevada zakazane być trener w narożniku ringu i grzywną hałaśliwy w. 200 tysięcy USD. Ponadto jest jeszcze w trakcie dochodzenia w sprawie wypadku pokonując Roger jego podopiecznego Melissa St. Vil, który omal nie udusił podczas kłótni w pokoju hotelowym. Co nie był tak zadowolony, dziewczyna, nie jest jeszcze jasne. Ale Mayweather wyjście z tej sytuacji nie wyjdzie całość. Dziewczyna okazała się być ciężki orzech i rozbił jego trener bańce szklanej.

Nie wiadomo, jaka kara będzie cierpieć za to, Roger, bo już skazany pod zarzutem przemocy domowej.