313 Shares 4182 views

Roman Rotenberg – rosyjski biznesmen i hokej funkcjonariusz

W swoich 36 lat, rosyjski biznesmen i działacz Roman Rotenberg osiągnęła znaczne szczyty w biznesie iw sporcie. Roman Borisovich pełni funkcję Wiceprezesa „Gazprombank”, należącego do produkcji biznesu żywieniu sportowców, ale największą przyjemność dostarcza się hobby, stało się częścią i zawód. Rothenberg – fan hokeja od głów do włosów kończy i nie wyobrażam sobie życia bez tego rodzaju sportu.

Roman Rotenberg: biografia, fakty z życia

Chłopiec o imieniu Roman urodził się wiosną 1981 roku w Leningradzie w rodzinie znanego biznesmena, a po profesjonalnym trenerem judo Boris Romanovich Rotenberg i Irina Haranen, który miał w starych fińskich korzeni. W 1991 roku rodzina wyemigrowała do Helsinek, gdzie Roman studiował angielskim i fińskim, i rozpoczął studia judo pod naciskiem ojca. Jednak do czasu ukończenia faceta byłem już po uszy zakochana w hokeja i planowania stowarzyszonej ze sportem jego życiu.

rodzice Roma oddzielone pod koniec ubiegłego wieku, a chłopiec przyszedł na wiek, udał się do Londynu, gdzie zdobył wykształcenie w kierunku międzynarodowego biznesu.

W 2005 roku Roman Rotenberg wrócił do Rosji. Z powodzeniem przeszedł wywiad w spółce „eksportu Gazpromu”, a później osobiście spotkał się z jego CEO Aleksandrom Medvedevym – również zagorzały fan hokeja. Od 2009 roku rosyjski funkcjonariusz rozpoczął drogę do górnej części ścisłego kierownictwa „Gazprombank”, wiceprzewodniczący, który jest do dziś.

hobby na całe życie

Z biegiem lat pasja hokeja ewoluowały od prostego hobby do regularnej aktywności Romana Rotenberga i do pewnego stopnia stało się sens całego życia. W 2007 roku rosyjski biznesmen został zastępcą dyrektora generalnego nowego projektu o nazwie Continental Hockey League.

W 2011 roku Roman Rotenberg przyjął propozycję objęcia stanowiska wiceprezesa klubu hokejowego w Petersburgu SKA. Pod koniec 2014 roku funkcjonariusz został wiceprezesem Rosyjskiej Federacji Hokeja. Do tej pory on doprowadził siedzibie reprezentacji w hokeju. W tym samym stanowisku w 2016 Rotenberg otrzymał rosyjskiego prezydenta za jego wkład w rozwój rosyjskiego hokeja.

biznes

Roman Borisovich Rotenberg – założyciel „Sports” Lekarz specjalizujący się w branży żywieniu sportowców. Według mediów, firma przeszła operacyjnego break-even zaledwie rok po otwarciu, a w 2015 roku jego sieć składała się z ponad 50 sklepów w całej Rosji. Między innymi, „Dr Sport” – sponsor klubu hokejowego SKA.

Wiadomym jest, że w 2016 roku grupa inwestycyjna prowadzona przez Rothenberg, był jednym z pretendentów do przejęcia agencji marketingowej „Telesport”, ale później rosyjski biznesmen porzucił ten pomysł.

Obecnie trwają negocjacje w sprawie zakupu Rotenberg produkcja szycia i print „Rossport”, który jest zaangażowany w produkcji urządzeń dla SKA oraz innych klubów sportowych.

Aktywności w Finlandii

Roman Rotenberg razem z innym słynnym rosyjski biznesmen Giennadij Timczenko są współwłaścicielami arenie lodowej „Hartavall”, wybudowany w Helsinkach. Ponadto, przedsiębiorcy z Rosji posiada połowę praw do fińskiego klubu hokejowego „Jokerit”. Ten ostatni, nawiasem mówiąc, w 2014 roku, stoi w tym samym Continental Hockey League.

Roman Rotenberg: miłość życia

Teraz jest to po prostu powiedzieć, że Rotenberg nie jest jedna kobieta mężczyzna. Nie było go nigdy. Innym byłoby – piękny, młody, ambitny i, co najważniejsze, bezpieczne, nigdy Roman narzekali na brak uwagi ze strony płci pięknej, a przez wiele lat pozostał jednym z najbardziej pożądanych kawalerów Rosja.

W 2010 roku ogłoszono jego małżeństwo Rothenberg do Marty Berzkalnoy – Łotewski Top Model. Historia miłości Roman i Marty pojawił się w popularnym wydaniu Tatler, a po krótkim czasie para poszła do ołtarza. Jednak mimo wielu wspólnych wywiadów i sesji zdjęciowej, podczas której młody promieniowała radość i miłość, małżeństwo trwało bardzo długo. Marzec zamieszkała w Stanach Zjednoczonych, będąc w piątym miesiącu ciąży i zmęczony walką z popularny wśród swoich obozhatelnits żony.

Jednak rosyjski przedsiębiorca sam nie pozostał sam, a wkrótce pojawił się w fotografii prasowej, na której Roman Rotenberg i jego żona Galina pojawiają się razem na imprezach. Para w 2012 roku mieszka w małżeństwie cywilnym, ale to nie przeszkodziło im dwoje dzieci (Arina – 2013 P i rzymskich. -. 2015 p). Należy zauważyć, że w jednym miesiącu z jego najmłodszy syn urodził Rotenberg na innym potomek biznesmena – Robert. I urodziła jego słynnym modelu Margarita Banet. Nawet większy rezonans jest fakt, że Roman Rotenberg i jego żona są nadal razem i obie dziewczyny są świadome siebie i są aktywne „zimna wojna” za pośrednictwem sieci społecznościowych.