338 Shares 3978 views

Aktor Ivan Makarevich syn Makarevich

Być może, natura, a on woli spocząć na dzieci gwiazd, ale nie zawsze. Syn Makarevich, na przykład, wybierając ścieżkę aktor, grał kilka wybitnych ról w filmie. Młodzi artyści wykonują koncerty, komponuje muzykę, jest zaangażowany w tworzenie projektu teatralnego. Makarevich Iwan Andriejewicz – osoba niezwykle oszczędny. Biografia aktora i muzyka – Przedmiotem artykułu.

dzieciństwo

Makarevich syn – Iwan – urodził się w 1987 roku. Dla Andrei Vadimovich małżeństwa z Alla, kosmetologa Medycznej, był drugi. Przed tym lider zespołu „Time Machine” mieszkał przez kilka lat z Elenoy Fesunenko. Ale małżeństwo z matką Iwana trwała nie więcej niż trzy lata.

Przywołując jego dzieciństwa, syn Makarevich wielokrotnie przyznał, że nie zawsze było jasne i szczęśliwy. Czasem, jak również przyszły aktor dorastał (a także wszystkich kreatywnych ludzi) są niezwykle wrażliwy i delikatny charakter, a potem zabrał wszystko bardzo emocjonalny. Co ma być, syn słynnego muzyka dla niego? Chwała Ojcu-celebryty raczej tylko nałożone na Iwana więcej i nie zawsze przyjemne odpowiedzialność. syn Makarevich był zmuszony zaprzeczyć wczesnych latach słynnym dictum, że natura jest spoczywającej na potomstwo utalentowanych ludzi.

studentship

Podjąwszy, by poświęcić się sztuce teatru, Ivan podjęli kilka prób, aby wejść na uniwersytet teatralny. Kiedy stało się studentem Moskiewskiego Teatru Artystycznego School, byłem niewypowiedzianie szczęśliwy. Jednak w murach jednej z prestiżowych uczelni w stolicy, to nie trwało długo. Na pytanie o to, co zostało wykluczone Konstantin Raikin, artykuł powiedział kiedyś bohatera: „Ja nie dogadać.” Następnie Makarevich Ivan Andriejewicz stał studenta GITIS. W tym liceum młody człowiek studiował kurs S. Golomazova. Który film role odgrywane przez Ivan Makarevich?

kino

Debiutowała w filmie Iwana w 2005 roku, w filmie akcji „Shadowboxing”. W tym obrazie, aktor zagrał rolę początkujący nastoletni brat ukochanego bohatera. Dwa lata po premierze, a następnie za pomocą filmów sequelu. Do roku 2014 dwanaście ról w filmie grany przez Ivan Makarevich. Folie w filmie, który brał udział:

  1. "Shadowboxing".
  2. "1814".
  3. „Iwan Groźny”.
  4. „Wolontariat”.
  5. "House of the Sun".
  6. "Metro".
  7. „Mój chłopak”.
  8. „Niech tape”.
  9. „Przeżyć”.

Ivan Makarevich rozpoczął karierę z niewielkimi rolami. Ale cztery lata po pierwszym dzieła filmowego otrzymał ofertę do odegrania jedną z najbardziej interesujących postaci w historii.

„Iwan Groźny”

W 2009 roku, w reżyserii A. Makarevich Eshpay zaprosił do swojego obrazu do gry młodego króla. Że jest grać rolę Ivana Groznogo u szczytu formacji osobowości. Było to dość poważna praca: duży budżet, na dużą skalę krajobrazy, długi proces filmowania. Przygotowując się do roli w filmie Eshpaja Ivan czytać wiele książek historii. I po jakimś czasie zdałem sobie sprawę, że większość z nich jest mało użyteczna. Grać młody aktor musiał przede wszystkim osoby z trudną i kontrowersyjną. I znajomość faktów historycznych tu nie pomogło.

"House of the Sun"

W 2010 roku wydany ekrany film oparty na scenariuszu Ohlobystina. Reżyser filmu "House of the Sun" – I. Sukachev. Film opowiada o życiu młodzieży radzieckiej w latach siedemdziesiątych. Ivan Makarevich w tym filmie grał ojca.

"Brygada: Heir"

W 2012 roku pełnił kontynuację premierze kultowej serii z lat dziewięćdziesiątych „Dashing”. Ivan Makarevich grał rolę syna głównego bohatera „Brygady” filmu. Przyjaciele Sasha Białej zmarł. On sam opuścił świata przestępczego. Ale wrogowie dotrzeć do niego. Jego żona i syn wyjechać do Stanów Zjednoczonych. Pewnego dnia w życiu bohatera wystąpić Makarevich nieprzyjemne zdarzenia. Pilnie potrzebują pieniędzy. Jedynym sposobem – iść do Rosji i sprzedać istniejącego majątku tam. W ojczyźnie bohatera istnieją podstawowe wydarzenia z filmu.

„Mój chłopak – Angel”

W tym filmie Ivan Makarevich grał drobne znaki. Jak wiecie, dla tych podmiotów nie istnieją małe role. Folie działka poluskazochny. Gdy główny bohater ratuje dziwny młody człowiek, który ma nic innego jak prawdziwy anioł. Makarevich w tym filmie zagrał rolę Entertainer.

„Niech taśma”

W tej serii, grał jedną z postaci jest nie tylko synem Makarevich, ale dwa pozostałe potomstwo sławnych rodzin: Evgeny Mitta Artem Michałkow. W fabuły filmu – historie trzech kobiet. Makarevich wykonywane roli człowieka córki jednego z głównych bohaterów.

muzyka

Oprócz filmu, Ivan Makarevich zajmuje się muzyką od kilku lat. Podobno ojciec geny nie pozwalają młodym człowiekiem, aby ograniczyć samorealizację tylko w jednej dziedzinie sztuki. Ivan – wykonawca w stylu trip-hopu. Koncertuje. Ponadto komponuje się piosenki do spektakli teatralnych i filmów. Na przykład, stworzył projekt dźwięku z jednego z przedstawień Teatru na Malaya Bronnaya. Uczestniczy również w tworzeniu muzyki pokazuje Ivan Makarevich.

życie osobiste

Bohaterem tego artykułu – dość sławną osobą. Ale, w przeciwieństwie do większości swoich kolegów, woli pozostać w cieniu. W rozmowie z Makarevich nie spieszy się, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące relacji ze słynnym ojcem. Wątek życia prywatnego, unika kategorycznie. Ivan nie ma zwyczaj rozprzestrzenił się o ich romantycznych związków. Jedynym znanym dziennikarze romans z Nastasia Sambursky nie została potwierdzona. Ivan w jego koncertów filmowania wolnego czasu i uprawia sport: pływanie, nurkowanie. Często prowadzi wspólnych wizyt z ojcem w dalekich egzotycznych krajów.